+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania Chełmno – rynek nieruchomości

Chełmno to miasto w województwie kujawsko-pomorskim i siedziba powiatu chełmińskiego. Zabytkowa architektura i malownicze położenie w dolinie Dolnej Wisły, u ujścia Fryby sprawiają, że miasto cieszy się opinią jednego z najpiękniejszych w województwie. Mieszkańcy doceniają także walory gospodarcze oraz dobrą komunikację z ośrodkami miejskimi. Towarzyszy temu popyt na nowe mieszkania. Odpowiedzią jest oferta deweloperów, którzy chętnie lokują tu nowe inwestycje.

Serce Chełmna stanowi Rynek i znajdujący się nieopodal niego Ratusz. Na uwagę zasługuje zabytkowa gotycka architektura z charakterystycznymi czerwonymi dachami, które stanowią o niepowtarzalnym krajobrazie miasta. W skład Chełmna wchodzi pięć części administracyjnych. Są to: Dworzyska, Osiedle nad Browiną, Parowa, Działki i Rybaki. Większa część zabudowy mieszkalnej zlokalizowana jest wzdłuż rzeki Fryba oraz na zachód od Alei Prawa Chełmońskiego. Znajdują się tu m.in. takie osiedla jak Osiedle Rasza, Osiedle Skłodowskiej-Curie oraz Osiedle Kopernika. To właśnie w tych rejonach powstają także nowe inwestycje deweloperskie. Jakie nowe mieszkania w Chełmnie znajdują się w ofercie?

Mieszkania na sprzedaż w Chełmnie – charakterystyka

Jednymi z najważniejszych kryteriów, które bierzemy pod uwagę podczas zakupu mieszkania, są cena i metraż. Nowe mieszkania w Chełmnie przedstawiają pod tym względem korzystne proporcje. Większość dostępnych w sprzedaży lokali to mieszkania o powierzchni od 45 do 75 mkw. Mimo powierzchni ich cena nie przyprawia o zawrót głowy, co wynika z trzech powodów. Województwo kujawsko-pomorskie jest znacznie tańsze niż sąsiadujące z nim Pomorze, Mazowsze lub Wielkopolska. Popularność turystyczna Kujaw ustępuje także nieco Mazurom i wybrzeżu morza, przez co napływ turystów jest mniejszy. Chełmno jako średniej wielkości miasto i mniejszy ośrodek gospodarczy jest także tańsze od Torunia, Bydgoszczy, Włocławka czy Inowrocławia. Wszystko to stwarza korzystne warunki dla osób szukających lokalu na cele mieszkalne lub inwestycyjnie.

Mieszkania w Chełmnie – do kogo skierowana jest oferta?

Nowe mieszkania na sprzedaż w Chełmnie to szeroki wybór lokali o różnych metrażach i układzie pomieszczeń, które dedykowane są wielu grupom potencjalnych nabywców. Mniejsze lokale chętnie wybierane są przez osoby młode lub pary, podczas gdy rodziny z dziećmi lub seniorzy chętniej decydują się na większe mieszkania 3 lub 4-pokojowe. Cechą wspólną nowych inwestycji jest estetyczna architektura, która dobrze współgra ze starszą zabudową miasta. Budynki mają windy i miejsca parkingowe dla mieszkańców. Standardem jest także balkon i zielona przestrzeń wspólna dla mieszkańców.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Chełmnie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: