+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Kępno

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Nowe mieszkania w Kępnie – miasto z potencjałem

Rynek nieruchomości w Kępnie stale się rozwija. Wielkopolska miejscowość zachęca kameralną atmosferą i świetną komunikacją z Częstochową i Wrocławiem. Korzystne ceny nieruchomości zachęcają do zakupów mieszkańców i inwestorów, którzy szukają miejsca do rozwoju swojej działalności. Stwarza to podatny grunt dla nowych inwestycji, w tym osiedli deweloperskich. Jak wygląda rynek pierwotny w Kępnie i jakie lokale cieszą się największym zainteresowaniem?

Kępno znajduje się w województwie wielkopolskim, w Kaliskiem. Miasto jest siedzibą powiatu kępińskiego i gminy Kępno. Prawa miejskie otrzymało już w 1283 roku. Jego długa historia widoczna jest w licznych zabytkach i historycznej zabudowie centrum miasta. Współcześnie Kępno stanowi ważny ośrodek gospodarczy regionu. Dominującymi sektorami jest przemysł samochodowy, przetwórstwo przemysłowe i budownictwo. Okolice Kępna nazywane są także zagłębiem meblowym. Rozwojowy charakter miasta i wysoka dostępność miejsc pracy przyciągają nowych mieszkańców i sprzyjają powstawaniu nowych inwestycji.

Mieszkania na sprzedaż w Kępnie – rynek pierwotny

Mimo intensywnego rozwoju Kępno zachowało swój historyczny układ urbanistyczny. Większość zabudowy mieszkalnej zlokalizowana jest w obrębie centrum, wyznaczonego przez ulice Wrocławską i Obrońców Pokoju. To także tutaj lokują swoje inwestycje deweloperzy, oddając do użytku wielomieszkaniowe budynki o architekturze nawiązującej do charakteru wcześniej zabudowy. Nowe osiedla powstają także w pobliżu dwóch głównych arterii drogowych: drogi nr 8, łączącej Warszawę i Wrocław oraz drogi 11 Poznań-Katowice. Wśród nich można znaleźć domy jednorodzinne z garażem, wygodne i funkcjonalne lokale w zabudowie bliźniaczej lub popularne szeregowce i osiedla wielorodzinne. Nowe inwestycje cechują się wysokim standardem i estetyką wykonania. Do każdego osiedla przynależy zielona część rekreacyjna, często są także monitorowane.

W puli dostępnych mieszkań znajdują się niewielkie lokale dedykowane singlom, seniorom i parom oraz przestronne 3-,4-pokojowe mieszkania idealne dla rodzin z dziećmi. Największą popularnością cieszą się nieruchomości o średnim metrażu w przedziale 40-60 mkw. Większość mieszkań posiada przynależny balkon lub niewielki ogródek. Wokół nowych osiedli szybko powstaje nowoczesna infrastruktura handlowo-usługowa, dzięki czemu mieszkańcy mogą załatwić większość codziennych spraw bez konieczności użycia samochodu.

Nieruchomości w Kępnie  – czy warto tu zainwestować?

Rynek nieruchomości w Kępnie rozwija się wraz z rosnącym popytem. Podaż pozostaje przy tym na niższym poziomie, dzięki czemu nieruchomości stale wzrastają na wartości. Kupione mieszkanie można łatwo wynająć lub sprzedać z zyskiem. Mieszkania na sprzedaż w Kępnie są także atrakcyjną ofertą dla osób, które szukają lokalu na potrzeby własne. Średnia cena za metr kwadratowy plasuje się tu dużo niżej, niż w większych miastach województwa jak Poznań, Kalisz czy Piła.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań/domów w Kępnie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: