Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Vivienda Park
  Oferta archiwalna
  VIVIENDA PARK to nowe osiedle mieszkaniowe w zabudowie szeregowej zlokalizowane w dzielnicy Baranówek. VIVIENDA PARK to domy i apartamenty z własnymi garażami 2 stanowiskowym, o uniwersalnym układzie funkcjonalnym z możliwością indywidualnej aranżacji pomieszczeń oraz zastosowania odnawialnych źródeł energii. Połączenie oryginalnej architektury z bliskością terenów zielonych, naturalne materiały

  Osiedle Vivienda Park

  ul. Szewdzka, Kielce(2.6 km od centrum)
  B.A.W. Archibis
 • Wiosenne Wzgórze
  Oferta archiwalna
  W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJE SIĘ JEDENAŚCIE SEGMENTÓW DWU-KONDYGNACYJNYCH O POWIERZCHNI OKOŁO 80M2 Z DODATKOWĄ ZALETĄ W POSTACI WŁASNEGO OGRODU PRZYNALEŻNEGO DO KAŻDEGO LOKALU BEZ DODATKOWYCH OPŁAT. Budynki zbudowane są z wysokiej jakości cegły silikatowej, dającej lepszą izolację akustyczną niż standardowa „czerwona cegła”. Wszystkie ściany działowe również są murowane z cegły silikatowej o

  Wiosenne Wzgórze

  ul. Bęczkowska, Kielce(3 km od centrum)
  GVD Sp. z o.o.
 • Radlińska 21
  Oferta archiwalna
  ŚWIETNA LOKALIZACJA WŚRÓD OGRODÓW DZIAŁKOWYCH - obok pętli autobusowej - 3 km do Rynku - dojazd bez korków - ogrody skierowane na południe - wyjście do ogrodu bezpośrednio z salonu - sypialnie z łazienkami - bliskość do szkół i przedszkoli - elewacja z cegły klinkierowej - duże

  Radlińska 21

  ul. Radlińska 21, Kielce(2.7 km od centrum)
  P.B.H. Poniewierski

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Kielc:

Nowe domy w Kielcach – stolicy województwa świętokrzyskiego

Kielce to miasto położone w województwie świętokrzyskim. Liczy niespełna 200 tysięcy mieszkańców i dzieli się na wiele części, m.in. Baranówek, Barwinek, Dyminy, Herby, Posłowice, Sady, Sandomierskie, Dobromyśl, Osiedle Jana Czarnockiego, Osiedle Jana Kochanowskiego, Cedro Mazur, Pakosz, Domaszowice Wikaryjskie, Jagiellońskie czy Szydłówek.

Miejscowość znajduje się na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych, które umożliwiają szybki dojazd do dużych miast wojewódzkich, w tym Warszawy, Gdańska, Krakowa, Łodzi i Katowic. Przez Kielce przechodzą m.in. droga ekspresowa S7, drogi krajowe: DK73 i DK74 oraz drogi wojewódzkie: DW761, DW762, DW764 i DW786. W mieście funkcjonują również liczne linie autobusowe oraz kilka stacji kolejowych.

Klimat sprzyjający inwestycjom

Kielce uchodzi za lokalizację przyjazną nowoczesnym inwestycjom. Swoje siedziby ma tutaj wiele dużych firm, m.in. z branży spożywczej, medycznej, deweloperskiej, przemysłu budowlanego, metalurgicznego, elektromaszynowego i kolejowego, dystrybucji prasy, a także produkcji felg samochodowych czy ceramiki sanitarnej. Inwestorzy mogą korzystać ze wsparcia licznych instytucji otoczenia biznesu, w tym klastra usługowego „Grono Targowe Kielce”, Centrum Obsługi Inwestora, Targów Kielce i Kieleckiego Parku Technologicznego. Do dyspozycji przedsiębiorców są atrakcyjne tereny inwestycyjne, obiekty biurowe, magazyny i hale produkcyjne.

Rynek kieleckich nowych domów

Nowe domy na sprzedaż w Kielcach szybko znajdują nabywców – zwykle już na etapie budowy nieruchomości. Na lokalnym rynku dominują nieduże, kilkupokojowe budynki w zabudowie szeregowej, których powierzchnia użytkowa wynosi około 80 m2. W ostatnim czasie kieleckie nowe domy powstają m.in., przy ulicy Bęczkowskiej, Naruszewicza, Chabrowej, Ściegiennego i Łagowskiej.

Dlaczego warto kupić dom w tej lokalizacji?

Nowe domy w Kielcach kosztują znacznie mniej w porównaniu do innych dużych miast wojewódzkich. Chętnie są więc kupowane zarówno w celach mieszkaniowych, jak i inwestycyjnych. W Kielcach warto mieszkać zwłaszcza ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Znajdują się tu m.in. miejskie szpitale, muzea, centra kultury, galerie handlowe, przedszkola, żłobki i uczelnie wyższe – m.in. Uniwersytet Jana Kochanowskiego i Politechnika Świętokrzyska. Władze miasta sporo środków przeznaczają na rozbudowę i rewitalizację głównych ulic.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Kielcach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź budynek odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023