Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Wiosenne Wzgórze
  Oferta archiwalna
  W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJE SIĘ JEDENAŚCIE SEGMENTÓW DWU-KONDYGNACYJNYCH O POWIERZCHNI OKOŁO 80M2 Z DODATKOWĄ ZALETĄ W POSTACI WŁASNEGO OGRODU PRZYNALEŻNEGO DO KAŻDEGO LOKALU BEZ DODATKOWYCH OPŁAT.Budynki zbudowane są z wysokiej jakości cegły silikatowej, dającej lepszą izolację akustyczną niż standardowa „czerwona cegła”. Wszystkie ściany działowe również są murowane z cegły silikatowej o grubości 12cm.Wszystkie okna w naszych segmentach są energooszczędne i trzy-szybowe. Zarówno okna jak i drzwi wejściowe wyposażone są w wysokiej jakości system anty-włamaniowy.W dzisiejszych czasach właściwie w każdej rodzinie są dwa samochody. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i jako jeden z niewielu kieleckich deweloperów oferujemy dwa miejsca postojowe do każdego segmentu. Bez dodatkowych opłat, w cenie lokalu.Na kieleckim rynku mieszkaniowym wyróżniamy się wysokością kondygnacji, która wynosi aż 2,75m. Oprócz wysokiej jakości grzejników płytowych, wyposażonych w zawory termostatyczne, zapewnimy możliwość posiadania kominka w salonie - bez dopłat.Proponujemy wygodę i niezależność, jaką daje kompletna instalacja gazowa centralnego ogrzewania ze sterowanym elektronicznie kotłem dwufunkcyjnym kondensacyjnym, z zamkniętą komorą spalania. Temperatura dostosowana do indywidualnych potrzeb przez cały sezon.Każdy balkon jest wykończony deską kompozytową imitującą drewno, jednocześnie zapewniającą dużo większą wytrzymałość na warunki atmosferyczne i brak konieczności konserwacji. Wyjścia na taras na gruncie wykończone płytami betonowymi.

  Wiosenne Wzgórze

  ul. Bęczkowska , Kielce(3 km od centrum)
  GVD Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Kielc:

Nowe domy w Kielcach – stolicy województwa świętokrzyskiego

Kielce to miasto położone w województwie świętokrzyskim. Liczy niespełna 200 tysięcy mieszkańców i dzieli się na wiele części, m.in. Baranówek, Barwinek, Dyminy, Herby, Posłowice, Sady, Sandomierskie, Dobromyśl, Osiedle Jana Czarnockiego, Osiedle Jana Kochanowskiego, Cedro Mazur, Pakosz, Domaszowice Wikaryjskie, Jagiellońskie czy Szydłówek.

Miejscowość znajduje się na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych, które umożliwiają szybki dojazd do dużych miast wojewódzkich, w tym Warszawy, Gdańska, Krakowa, Łodzi i Katowic. Przez Kielce przechodzą m.in. droga ekspresowa S7, drogi krajowe: DK73 i DK74 oraz drogi wojewódzkie: DW761, DW762, DW764 i DW786. W mieście funkcjonują również liczne linie autobusowe oraz kilka stacji kolejowych.

Klimat sprzyjający inwestycjom

Kielce uchodzi za lokalizację przyjazną nowoczesnym inwestycjom. Swoje siedziby ma tutaj wiele dużych firm, m.in. z branży spożywczej, medycznej, deweloperskiej, przemysłu budowlanego, metalurgicznego, elektromaszynowego i kolejowego, dystrybucji prasy, a także produkcji felg samochodowych czy ceramiki sanitarnej. Inwestorzy mogą korzystać ze wsparcia licznych instytucji otoczenia biznesu, w tym klastra usługowego „Grono Targowe Kielce”, Centrum Obsługi Inwestora, Targów Kielce i Kieleckiego Parku Technologicznego. Do dyspozycji przedsiębiorców są atrakcyjne tereny inwestycyjne, obiekty biurowe, magazyny i hale produkcyjne.

Rynek kieleckich nowych domów

Nowe domy na sprzedaż w Kielcach szybko znajdują nabywców – zwykle już na etapie budowy nieruchomości. Na lokalnym rynku dominują nieduże, kilkupokojowe budynki w zabudowie szeregowej, których powierzchnia użytkowa wynosi około 80 m2. W ostatnim czasie kieleckie nowe domy powstają m.in., przy ulicy Bęczkowskiej, Naruszewicza, Chabrowej, Ściegiennego i Łagowskiej.

Dlaczego warto kupić dom w tej lokalizacji?

Nowe domy w Kielcach kosztują znacznie mniej w porównaniu do innych dużych miast wojewódzkich. Chętnie są więc kupowane zarówno w celach mieszkaniowych, jak i inwestycyjnych. W Kielcach warto mieszkać zwłaszcza ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Znajdują się tu m.in. miejskie szpitale, muzea, centra kultury, galerie handlowe, przedszkola, żłobki i uczelnie wyższe – m.in. Uniwersytet Jana Kochanowskiego i Politechnika Świętokrzyska. Władze miasta sporo środków przeznaczają na rozbudowę i rewitalizację głównych ulic.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Kielcach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź budynek odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Kielcach

W Kielcach dostępnych jest 213 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 9 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Kielcach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 25 do 114 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (28 mieszkań).
 • 2-pokojowe (51 mieszkań).
 • 3-pokojowe (102 mieszkania).
 • 4-pokojowe (18 mieszkań).
 • 5-pokojowe (6 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Kielcach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Kielcach kosztuje 226 440 zł.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: