+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Silver City
  Oferta archiwalna
  Projekt spółki Silver City Sp. z o.o. realizowany na działce zlokalizowanej w niedalekim sąsiedztwie szpitala Latawiec w Świdnicy. Docelowo będzie to kompleks ok. 70 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Pierwszy etap inwestycji p/n Silver City stanowi budowa 9 dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z wbudowanymi garażami w poziomie parteru domu, przy czym moduł

  Silver City

  od 5 100 zł/m2
  ul. Południowa , Witoszów Dolny, dolnośląskie, świdnicki(0.2 km od Świdnicy)
  Silver City Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy – Świdnica z interesującą ofertą nieruchomości

Znajdująca się na Dolnym Śląsku Świdnica to średniej wielkości miasto, które jest rozwinięte pod względem ekonomicznym, a jednocześnie spokojne i powolne. Dzięki swojej atrakcyjności Świdnica przyciąga wielu mieszkańców okolicznych wsi, zapewniając szerokie możliwości edukacji i podjęcia pracy. Coraz chętniej przenoszą się tutaj też mieszkańcy Wrocławia czy Wałbrzycha, zachęceni między innymi przystępnymi cenami nowych domów od deweloperów.

Nowe domy w Świdnicy – charakterystyka rynku pierwotnego

Świdnica jest oddalona zaledwie ok. 20 km od Wałbrzycha i 50 km od Wrocławia, a dzięki przebiegającej przez nią drodze krajowej nr 35 dojazd do obu tych miast jest szybki i wygodny. Mieszkańcy tego miasta rzadko podróżują jednak do większych ośrodków, ponieważ na miejscu mogą znaleźć nie tylko pracę, ale również wszelkie potrzebne usługi i udogodnienia. Nic więc dziwnego, że zapotrzebowanie na nieruchomości mieszkalne rośnie.

W Świdnicy coraz częściej realizowane są inwestycje deweloperskie. Powstają tu jednak nie tylko komfortowe, nowoczesne mieszkania, ale również domy. Jest to znakomita propozycja dla osób, które z jednej strony marzą o sielskim życiu poza miastem, a z drugiej nie chcą się od niego zbytnio oddalać. Dzięki temu, że nowe domy są budowane na obrzeżach Świdnicy, ich mieszkańcy mogą zaznać czystego powietrza i uroków przyrody, a jednocześnie nie muszą się martwic o codzienne wygody.

Domy w Świdnicy – ceny na rynku pierwotnym

Domy w Świdnicy budowane w ramach inwestycji deweloperskich zapewniają niezależność, spokój i dużą przestrzeń do życia. Cieszą się tak dużym zainteresowaniem jednak również ze względu na przystępne ceny. 1 m2 powierzchni domu w Świdnicy może być nawet dwukrotnie tańszy niż 1m2 mieszkania we Wrocławiu. Ogólnie rzecz biorąc, ceny są nieznacznie wyższe od średniej wyliczonej dla całego kraju. Trzeba jednak brać pod uwagę, że każda inwestycja jest inna. Nowe domy wykończone w wyższym standardzie, przeznaczone dla najbardziej wymagających nabywców, zwykle są wyraźnie droższe. Znaczenie ma również typ konstrukcji – tańsze są domy szeregowe i w zabudowie bliźniaczej, a droższe domy wolnostojące.

Nowe domy w Świdnicy – dla kogo?

Zakup nowego domu w Świdnicy to sposób na zwiększenie powierzchni mieszkalnej nawet dwukrotnie w przypadku osób przeprowadzających się tu ze stolicy Dolnego Śląska. To również obietnica spokojniejszego, wolniejszego życia. Nowy dom z inwestycji deweloperskiej jest też świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą samodzielnie nadzorować budowy i załatwiać wszelkich związanych z tym formalności. Śledź oferty, aby znaleźć te najciekawsze.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Świdnicy na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: