Murapol Apartamenty Praskie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Witolińska, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Warszawa, Praga-Południe, Witolin, ul. Witolińska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Murapol Apartamenty Praskie

8 zdjęć

Murapol Apartamenty Praskie
Murapol Apartamenty Praskie
Murapol Apartamenty Praskie
Murapol Apartamenty Praskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 276 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (34)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (89 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Murapol Apartamenty Praskie to atrakcyjny projekt, w ramach którego na Pradze-Południe, tylko 15 minut od centrum Warszawy, powstanie 276 nowoczesnych apartamentów inwestycyjnych. Oferta stanowi doskonałą propozycję skierowaną do wszystkich, którzy chcą ulokować kapitał w nowoczesne i doskonale zlokalizowane apartamenty.

Dlaczego warto?

• W ofercie 276 apartamentów: 1-, 2- oraz 3-pokojowych o zróżnicowanych powierzchniach: od 25 do 50 m2.

• Apartamenty na parterze będą posiadały ogródki, natomiast do tych na wyższych kondygnacjach przynależeć będą balkony.

• W części z lokali zaplanowano możliwość wydzielenia kuchni przy pokoju dziennym, a pozostałe posiadają aneksy kuchenne.

• W podziemnym garażu oraz na zewnątrz budynku zaprojektowaliśmy łącznie 117 miejsc parkingowych dla samochodów.

• Poza apartamentami w budynku zaplanowaliśmy niezbędne pomieszczenia dla obsługi lokatorów.

• Inwestycję wyróżni reprezentacyjny, wewnętrzny dziedziniec, gdzie będzie można zrelaksować się wśród starannie dobranej roślinności.

Co jeszcze zyskujesz?

• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.

• Apartamenty inwestycyjne w tym projekcie są wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy. W każdym lokalu znajdują się nowoczesne filtry powietrza, które zatrzymują nie tylko kurz, smog czy mikroorganizmy, lecz również owady.

Inwestycja Murapol Apartamenty Praskie znajduje się w Witolinie, ul. Witolińska (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Murapol Apartamenty Praskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 276 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Murapol Apartamenty Praskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (89 miejsc)

W inwestycji znajdują się 34 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

• Inwestycja jest realizowana przy ul. Witolińskiej w dzielnicy Praga-Południe, zaledwie 200 m od ul. Grochowskiej.

• Doskonałe skomunikowanie z centrum Warszawy - tylko 15 minut od Śródmieścia.

• W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, kawiarnie i restauracje. Codzienną wygodę zapewnia bliskość galerii handlowych.

• Łatwy dojazd samochodem, tramwajem lub autobusem - dogodne połączenie drogowe, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Praskie?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Apartamenty Praskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1126 metrów od inwestycji Murapol Apartamenty Praskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Olszynka Grochowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Apartamenty Praskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Praskie znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Mamaya w odległości 34 m, Przedszkole nr 179 "Pozytywka" w odległości 72 m, Niepubliczna Policealna Szkoła Artystyczna Akademia Filmu i Telewizji w odległości 149 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Apartamenty Praskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mieczysław Śmiałek w odległości 335 m, Dental Cresco s.c. Poradnia Stomatologiczna w odległości 375 m, Centrum Stomatologii Sonia w odległości 383 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Apartamenty Praskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 76 m znajduje się Piekarnia-cukiernia S.J., w odległości 81 m znajduje się Biedronka, w odległości 108 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Praskie w odległości 123 m znajduje się boisko / kort, w odległości 174 m znajduje się boisko / kort, w odległości 220 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 12.11.2019
Data aktualizacji: 20.12.2022

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: