Murapol Apartamenty Praskie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 87 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Żółkiewskiego 7(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Żółkiewskiego 7 (6.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 150 brutto/m2
  Żółkiewskiego 7
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 33 - 60 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K.
 • Zielone Tarasy 2(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Beskidzka (7.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 100 brutto/m2
  Zielone Tarasy 2
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 41 - 76 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  Lugra
 • Omulewska(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Omulewska 26 (6 km od centrum Warszawy)
  Omulewska
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 46
  Powierzchnia: 37 - 93 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 22 oferty
  Matexi Polska Sp. Z o.o.

Opis Inwestycji

Murapol Apartamenty Praskie to atrakcyjny projekt, w ramach którego na Pradze-Południe, tylko 15 minut od centrum Warszawy, powstanie 276 nowoczesnych apartamentów inwestycyjnych. Oferta stanowi doskonałą propozycję skierowaną do wszystkich, którzy chcą ulokować kapitał w nowoczesne i doskonale zlokalizowane apartamenty.Dlaczego warto?• W ofercie 276 apartamentów: 1-, 2- oraz 3-pokojowych o zróżnicowanych powierzchniach: od 25 do 50 m2.• Apartamenty na parterze będą posiadały ogródki, natomiast do tych na wyższych kondygnacjach przynależeć będą balkony.• W części z lokali zaplanowano możliwość wydzielenia kuchni przy pokoju dziennym, a pozostałe posiadają aneksy kuchenne.• W podziemnym garażu oraz na zewnątrz budynku zaprojektowaliśmy łącznie 117 miejsc parkingowych dla samochodów.• Poza apartamentami w budynku zaplanowaliśmy niezbędne pomieszczenia dla obsługi lokatorów.• Inwestycję wyróżni reprezentacyjny, wewnętrzny dziedziniec, gdzie będzie można zrelaksować się wśród starannie dobranej roślinności.Co jeszcze zyskujesz?• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.• Apartamenty inwestycyjne w tym projekcie są wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy. W każdym lokalu znajdują się nowoczesne filtry powietrza, które zatrzymują nie tylko kurz, smog czy mikroorganizmy, lecz również owady.

Inwestycja Murapol Apartamenty Praskie znajduje się w Witolinie, ul. Witolińska (6.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Apartamenty Praskie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 276 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Murapol Apartamenty Praskie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 26 do 47 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (89 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc)

W inwestycji znajdują się 34 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 276 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (34).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (89 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Murapol Apartamenty Praskie

• Inwestycja jest realizowana przy ul. Witolińskiej w dzielnicy Praga-Południe, zaledwie 200 m od ul. Grochowskiej. • Doskonałe skomunikowanie z centrum Warszawy - tylko 15 minut od Śródmieścia. • W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, kawiarnie i restauracje. Codzienną wygodę zapewnia bliskość galerii handlowych. • Łatwy dojazd samochodem, tramwajem lub autobusem - dogodne połączenie drogowe, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Apartamenty Praskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Murapol Apartamenty Praskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żółkiewskiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Praskie znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: MAMAYA w odległości 50 m, Przedszkole nr 179 „Pozytywka" w odległości 110 m, Niepubliczna Policealna Szkoła Artystyczna "Akademia Filmu i Telewizji" w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Apartamenty Praskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Piekarnia-cukiernia S.J., w odległości 90 m znajduje się Biedronka, w odległości 120 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Apartamenty Praskie w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.11.2019

Data aktualizacji: 18.02.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie