+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Zduńska Wola

33 oferty w 1 inwestycji

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowy Manhattan
  gotowe

  Nowy Manhattan

  od 7 200 zł/m2
  ul. Karłowicza 2 , Zduńska Wola(7.2 km od Sieradza)
  RSIG Sp. z o.o. Nowy Manhattan Sp. K.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zduńska Wola
  Oferta archiwalna
  Dla Komfortu każde mieszkanie posiada duży balkon Dla Wygody klatka schodowa wyposażona jest windę która porusza się na poziomach -1 do +3 Dla bezpieczeństwa cały teren jest ogrodzony Dla Ciebie w piwnicach komórki lokatorskie a na terenie miejsca

  Zduńska Wola

  od 3 800 zł/m2
  ul. Sieradzka , Zduńska Wola(7.1 km od Sieradza)
  SBD Eko-Dom s.c.

Dogodnie zlokalizowane nowe mieszkania w Zduńskiej Woli

Zduńska Wola to miasto położone w województwie łódzkim, zaledwie 45 km od Łodzi i około 60 km od Piotrkowa Trybunalskiego. Miejscowość uchodzi za malownicze i spokojne miejsce do życia – znaczną część powierzchni miasta stanowią tereny zielone, co przyciąga mieszkańców pobliskich metropolii poszukujących wytchnienia od zgiełku dużego miasta. Jak wygląda tutejszy rynek nieruchomości? Jak kształtują się ceny mieszkań na sprzedaż w Zduńskiej Woli?

W mieście obowiązuje nieformalny podział na 18 osiedli mieszkaniowych: Osmolin, „Łaska”, „Różana”, Bema, Karsznice, Nowe Miasto, Południe, „Złota”, Stęszyce, „Narwiańska”, Zachód, „Żytnia”, Pastwiska, Jana Pawła II, Panorama, „Szkolna-Zielona”, Tysiąclecia i Hetmańskie. Występują na nich różne typy zabudowy – od wolnostojących domów jednorodzinnych po duże blokowiska.

Dobre skomunikowanie miejscowości

W mieście krzyżują się ważne drogowe szlaki komunikacyjne – droga krajowa DK12, trasa ekspresowa S8 i droga wojewódzka DW482. Odległość od Łodzi wynosi około 45 km – samochodem można dojechać do stolicy województwa w około 60 minut. Miejscowość jest także dobrze skomunikowana z Wrocławiem, Warszawą, Kaliszem, Radomiem czy Kłodzkiem.

W Zduńskiej Woli znajdują się 3 stacje kolejowe. Pociągiem można dojechać bezpośrednio m.in. do Wrocławia, Warszawy, Łodzi, Lublina czy Ostrowa Wielkopolskiego.

Mieszkańcy mogą również korzystać z połączeń autobusowych komunikacji miejskiej dziewięciu linii: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 i Z. Przystanki znajdują się m.in. przy ul. Sieradzkiej, Bema, Łódzkiej, Szadkowskiej, Klasztornej, 1-Maja, Długiej czy Staszica.

Warunki do prowadzenia działalności gospodarczej

W lokalizacji mają swoje siedziby przedsiębiorstwa m.in. z branż: włókienniczej, odzieżowej, budowlanej i piwowarskiej. Znajduje się tutaj podstrefa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przedsiębiorcy mogą korzystać z terenów inwestycyjnych przy ul. Zielonogórskiej, Agrestowej, Spacerowej, Długiej i Opiesińskiej.

Gmina oferuje również inwestorom zwolnienia z podatku PIT i CIT oraz wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Na terenie miasta działa Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości.

Chociaż miejsc pracy nie brakuje, niewielka odległość od Łodzi umożliwia podjęcie stałego zatrudnienia w stolicy województwa łódzkiego.

Mieszkania na sprzedaż w Zduńskiej Woli

W Zduńskiej Woli aktualnie mieszkań na sprzedaż znajduje się znacznie mniej w stosunku do zapotrzebowania. Wynika to głównie z braku gruntów pod zabudowę. W ostatnich latach deweloperzy budują nieruchomości m.in. przy ul. Juliusza, Malczewskiego, Żeromskiego, Karłowicza, Szadkowskiej i Sieradzkiej. Wszystkie inwestycje odznaczają się nowoczesnym projektem, a nowym mieszkańcom oferują szereg udogodnień, m.in. dedykowane miejsca postojowe, place zabaw, windy, ogrodzenie terenu.

Nowe mieszkania w Zduńskiej Woli to najczęściej lokale 2-pokojowe o powierzchni około 50 m², ale zainteresowaniem cieszą się również 4-pokojowe mieszkania o powierzchni 70-90 m2. Zazwyczaj powstają one w niskiej zabudowie wielorodzinnej. Ze względu na spory popyt i niewystarczającą podaż, mieszkania na sprzedaż błyskawicznie znajdują nabywców.

Aktualne ceny nieruchomości

Lokum można kupić znacznie taniej niż w Łodzi, lecz ceny szybko rosną – w IV kwartale 2022 mediana ceny za m2 mieszkania w Zduńskiej Woli wzrosła o kilkanaście procent w porównaniu do poprzedniego kwartału. Zakładając, że trend wzrostowy będzie się utrzymywał, można rozważyć zakup nieruchomości jako sposób na ulokowanie kapitału i inwestycję, która z pewnością się zwróci.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Zduńskiej Woli?

Zaletą tej lokalizacji jest sporo (około 20% powierzchni miasta) terenów zielonych, w tym skwerów, parków i lasów. W miejscowości znajduje się także wiele obiektów rekreacyjnych i sportowych, np. sauna, korty tenisowe, skate park, boiska, baseny i siłownie.

Mieszkańcy mogą także korzystać z kilku przychodni, kilkunastu aptek oraz bogatej oferty placówek dydaktycznych – żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych i średnich.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Zduńskiej Woli na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Zduńskiej Woli

W Zduńskiej Woli dostępnych jest 38 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Zduńskiej Woli mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 33 do 85 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 12 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 1 lokal
 • mieszkania 4-pokojowe - 20 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Zduńskiej Woli?

Najtańsze nowe mieszkanie w Zduńskiej Woli dostępne w sprzedaży kosztuje 0. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Zduńskiej Woli wynosi 0.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Zduńskiej Woli nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Zduńska Wola - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Zduńskiej Woli oddali do użytku 38 lokali mieszkalnych. 38 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 38 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 38 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Zduńskiej Woli, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 4 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 1 lokal
 • mieszkania na niskich piętrach - 34 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Zduńskiej Woli i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: