+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Kraśnik

97 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 351 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Przy Makowej
  3 kw. 2024

  Przy Makowej

  ul. Makowa , Kraśnik(26.8 km od Janowa Lubelskiego)
  P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski
 • Osiedle Maki
  4 kw. 2023
  W spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum Kraśnika oraz prostym i szybkim wyjazdem na drogę krajową nr 19 prowadzącą do Lublina, powstaje komfortowe i eleganckie Osiedle Maki. Inwestycja obejmuje dwa czteropiętrowe budynki o prostej linii architektonicznej. Osiedle zaprojektowane zostało w nowoczesnym i gustownym stylu. Główną rolę gra tu elewacja będąca połączeniem klasycznej bieli z

  Osiedle Maki

  ul. Makowa , Kraśnik(26.9 km od Janowa Lubelskiego)
  TTS Development Sp. z o. o. Sp. K.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Kraśniku – zamieszkaj w sercu Lubelszczyzny

Szukasz nowego mieszkania w okolicach Lublina? Mieszkania deweloperskie w Kraśniku to propozycja dla osób, którym zależy na wysokim standardzie w niewielkiej cenie oraz dobrej komunikacji z innymi miastami województwa. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości i jakie oferty mieszkań na sprzedaż można znaleźć w Kraśniku?

Kraśnik to niewielkie miasto w województwie lubelskim, położone 49 km na południowy zachód od Lublina. Miejscowość liczy około 37 tys. mieszkańców i stanowi ważne centrum administracyjno-gospodarcze regionu. Malownicze położenie na Roztoczu i kameralny charakter miasta sprawiają, że chętnie kupują tu mieszkania również osoby zawodowo związane z Lublinem.

Mieszkania na sprzedaż w Kraśniku – gdzie powstają nowe osiedla?

Miasto Kraśnik jest podzielone na dwie główne części: Kraśnik Stary i Kraśnik Fabryczny, które do 1975 roku były odrębnymi miastami. W Starym Kraśniku dominuje zwarta zabudowa oraz historyczna architektura w obrębie centrum. Znajdują się tu także osiedla bloków mieszkalnych i domków jednorodzinnych. Nowa zabudowa pojawia się tu sporadycznie i ma charakter pojedynczych inwestycji. Kraśnik Fabryczny podzielony jest obręby ewidencyjne: Północ, Zachód i Wschód. Najbardziej zurbanizowany charakter posiada północna część dzielnicy. To właśnie tutaj powstaje najwięcej nowych osiedli o charakterze wielorodzinnym. Zachód i Wschód posiadają bardziej kameralny charakter. Wśród nowych inwestycji najczęściej pojawiają się tu osiedla domów jednorodzinnych, podmiejska zabudowa szeregowa lub osiedla łączone.

Nowe mieszkania w Kraśniku – jakie lokale znajdziemy w ofercie?

Nowe inwestycje wyróżniają wysokim standardem i szeroką ofertą dostępnych metraży. Architektura budynków nawiązują do kameralnego charakteru miejscowości, dlatego większość nowych inwestycji to nisko kondygnacyjne osiedla z dużą ilością zieleni. Standardem jest obecność miejsc parkingowych oraz balkonów lub przydomowych ogródków. W obrębie osiedli nierzadko funkcjonują lokale usługowe oraz znajdują się strefy wypoczynku dostępne dla mieszkańców. Obecność wind sprawia, że inwestycje są przyjazne seniorom i osobom z niepełnosprawnością.

Dlaczego warto inwestować w nowe mieszkania w Kraśniku?

Zakup mieszkania deweloperskiego w Kraśniku to atrakcyjna propozycja dla mieszkańców i inwestorów. Dużą zaletę tej lokalizacji stanowi bliskość Lublina, a znacznie niższe ceny niż w stolicy województwa pozwalają zakup wygodnego lokalu w znacznie niższej cenie. Miejscowość stanowi także bramę do Roztocza, dzięki czemu jest chętnie odwiedzana przez turystów, szukających lokali do najmu krótkoterminowego. Stopniowy wzrost wartości nieruchomości sprawia, że inwestycja to dobry sposób na lokatę wolnego kapitału.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Kraśniku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Kraśniku

W Kraśniku dostępnych jest 98 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Kraśniku mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 34 do 77 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 47 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 40 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 10 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Kraśniku?

Najtańsze nowe mieszkanie w Kraśniku dostępne w sprzedaży kosztuje 272 640 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Kraśniku wynosi 8 351 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Kraśniku nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Kraśnik - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Kraśniku nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec III kwartału 2024.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Kraśniku, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 19 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 6 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 79 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Kraśniku i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: