Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Magnolia Residence
  Oferta archiwalna
  Inwestycja "Magnolia Residence" obejmuje realizację trzech nowoczesnych budynków mieszkaniowych wielorodzinnych trzykondygnacyjnych przy ul. Wacława Jawoszka w Łęcznej. Jest to centralna cześć miasta, w bliskim sąsiedztwie dworca autobusowego, szkół, przedszkoli, placówek handlowych i urzędów.Zakres inwestycji obejmuje budowę 131 mieszkań, 6 lokali usługowych, 95 miejsc postojowych w parkingu podziemnym, 45 miejsc postojowych naziemnych oraz 131 piwnic. Istnieje możliwość łączenia mieszkań w celu uzyskania większych powierzchni.RODZAJ I PRZEZNACZENIE PROJEKTOWANYCH BUDYNKÓW:- Budynek mieszkalny wielorodzinny "A" z usługami oraz z zamkniętym wielostanowiskowym garażem podziem-nym, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony, o 1 kondygnacji podziemnej i 3 kondygnacjach nadziemnych.- Budynek mieszkalny wielorodzinny "B" z zamkniętym wielostanowiskowym garażem podziemnym, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony, o 1 kondygnacji podziemnej i 3 kondygnacjach nadziemnych.- Budynek mieszkalny wielorodzinny "C" z zamkniętym wielostanowiskowym garażem podziemnym, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony, o 1 kondygnacji podziemnej i 3 kondygnacjach nadziemnych.Zadanie podzielone będzie na dwa etapy: w pierwszym budynek A i B (realizacja do końca III kwartału 2015 r.), a w drugim etapie budynek C (do końca II kwartału 2016 r.).

  Magnolia Residence

  ul. Wacława Jawoszka , Łęczna(15.7 km od Lublina)
  JMZ Inwestycje Spółka Cywilna

Wiadomości na temat Łęcznej:

Informacje o Łęcznej

Łęczna to miasto położone w centrum województwa lubelskiego. Leży na Wyżynie Lubelskiej nad rzeką Wieprz i Świnki. Zajmuje 19 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 19 tysięcy osób. Występuje tutaj podział na osiedla: Słoneczne, Pasternik, Samsonowicza, Niepodległości, Bobrowniki oraz kol. Trębaczów. Znajduje się tutaj Rynek oraz Stare Miasto, które stanowią główne punkty spotkań mieszkańców. Do jednej z większych atrakcji należy Łęczyńska Dolina Dinozaurów, która jest najstarszym tego typu miejscem. W dolinie znajduje się osiem wielkich rzeźb dinozaurów, które zostały zaprojektowane i wykonane przez miejscowego rzeźbiarza - to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Ponadto, na terenie miasta usytuowany jest Poleski Park Narodowy, a w okolicy znajdują liczne jeziora oraz kąpielisko. Do dyspozycji mieszkańców jest także wiele ośrodków kulturowych m.in. Centrum Kultury, CK- Osiedlowy Dom Kultury, Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA, czy Miejska Biblioteka Publiczna.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: