Murapol Nowa Przędzalnia

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia dostępnych jest 15 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
LU.A.2.1
118,94 m²
-
LU.A.1.13
132,02 m²
-
LU.A.1.12
53,43 m²
-
LU.A.1.11
33,59 m²
-
LU.A.1.10
33,59 m²
-
LU.A.1.9
33,59 m²
-
LU.A.1.8
30,62 m²
-
LU.A.1.7
88,24 m²
-
LU.A.1.6
89,57 m²
-
LU.A.1.5
30,61 m²
-
LU.A.1.4
33,56 m²
-
LU.A.1.3
33,56 m²
-
LU.A.1.2
33,56 m²
-
LU.A.1.1
72,5 m²
-
LU.A.0.1
653 m²
-

Opis Inwestycji

Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:budynki 5-6 IIIQ2020,budynki 7-8 IIQ2020Nieruchomość komercyjna Murapol Nowa Przędzalnia to atrakcyjna mini-galeria handlowa położona na terenie dużego osiedla mieszkaniowego w centrum Łodzi, przy ul. Wróblewskiego. W cieszącym się popularnością rejonie między miasta, między alejami Politechniki i Jana Pawła II, dajmy możliwość zainwestowania w 2-piętrowy budynek z nowymi lokalami użytkowymi o szerokiej gamie powierzchni i układów.Dlaczego warto?Lokale handlowo-usługowe o zróżnicowanych powierzchniach.Solidną bazę potencjalnych klientów stanowią lokatorzy osiedla - zaplanowano tu blisko 700 mieszkań.Duże okna i przeszklone witryny zapewniają optymalne nasłonecznienie lokali i dają możliwość umieszczenia dobrze widocznej reklamy.Możliwość aranżacji lokali według indywidualnych potrzeb odpowiadającym specyfice prowadzonej działalności.Wiele miejsc postojowych przy samym budynku oznacza wygodne parkowanie dla klientów i pracowników.Zastosowanie ceglanej elewacji nadaje budynkowi stylowego wyglądu i nawiązuje do przemysłowej historii tej części miasta.Dostępne lokaleDo sprzedaży przeznaczona jest cała nieruchomość komercyjna. W 2-piętrowym budynku zaplanowano 15 lokali użytkowych o zróżnicowanych powierzchniach:w parterowej części dostępny będzie obszerny lokal o powierzchni 653 mkw.,na drugiej kondygnacji zaprojektowano 13 lokali liczących od 30 do 132 mkw.,na ostatnim piętrze znajdzie się jeden lokal o powierzchni blisko 119 mkw.

Inwestycja Murapol Nowa Przędzalnia znajduje się w Starym Polesiu, ul. Wróblewskiego 19A (1.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Nowa Przędzalnia jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia pozostało na sprzedaż 15 lokali użytkowych o powierzchniach od 31 do 653 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 15 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 15 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 31 do 653 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia

Inwestycja realizowana przy ul. Wróblewskiego, w historycznej przestrzeni dawnej przędzalni. Doskonałe skomunikowanie z centrum Łodzi - tylko 10 minut od Śródmieścia. Na terenie dużego osiedla mieszkaniowego - gwarancja stałego napływu klientów. Łatwy dojazd samochodem, tramwajem lub autobusem - dogodne połączenie drogowe, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Proletariacka - Wróblewskiego.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ COLMED w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Piekarnia i Cukiernia, w odległości 490 m znajduje się Kaufland, w odległości 590 m znajduje się Sukcesja.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia w odległości 260 m znajduje się Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu, w odległości 290 m znajduje się Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.05.2019

Data aktualizacji: 29.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie