Murapol Nowa Przędzalnia

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia dostępnych jest 15 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
LU.A.2.1
118,94 m²
-
LU.A.1.13
132,02 m²
-
LU.A.1.12
53,43 m²
-
LU.A.1.11
33,59 m²
-
LU.A.1.10
33,59 m²
-
LU.A.1.9
33,59 m²
-
LU.A.1.8
30,62 m²
-
LU.A.1.7
88,24 m²
-
LU.A.1.6
89,57 m²
-
LU.A.1.5
30,61 m²
-
LU.A.1.4
33,56 m²
-
LU.A.1.3
33,56 m²
-
LU.A.1.2
33,56 m²
-
LU.A.1.1
72,5 m²
-
LU.A.0.1
653 m²
-

Opis Inwestycji

Poznaj 3 powody, by kupić nowe mieszkaniew Ogólnopolski Dzień Otwarty Grupy Murapol:- rabaty na 300 wybranych mieszkań w 14 miastach Polski- średnia wartość rabatu - 25 000 zł- 0 zł za koszty notarialne - opłaca je deweloperPromocja obowiązuje tylko w sobotę 31 sierpnia 2019 r.Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:budynki 5-6 IIIQ2020,budynki 7-8 IIQ2020Industrialna architektura nawiązująca do wyglądu dawnej przędzalni; 2-piętrowy budynek z 15 lokalami usługowymi o zróżnicowanych powierzchniach, usytuowanie na terenie nowoczesnego osiedla, lokalizacja w centrum Łodzi - poznaj lokale usługowe w inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia.Murapol Nowa Przędzalnia to nowoczesna inwestycja realizowana w historycznej przestrzeni dawnej przędzalni - przy ul. Wróblewskiego, między alejami Politechniki i Jana Pawła II. W centrum Łodzi powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe, aktualnie w ramach III etapu zaplanowano tu budowę 336 lokali mieszkalnych w czterech, 7-kondygnacyjnych budynkach.W centralnej części osiedla zaprojektowano indywidualny, 2-piętrowy budynek o charakterze komercyjnym - z 15 lokalami handlowo-usługowymi. Spójności z architekturą osiedla a jednocześnie wyjątkowego charakteru nada jego konstrukcji zastosowanie ceglanej elewacji, co stanowi jednocześnie nawiązanie do przemysłowej historii tej części Łodzi.W budynku zaplanowano lokale handlowo-usługowe o zróżnicowanych powierzchniach. W parterowej części dostępny będzie obszerny lokal o powierzchni 653 mkw. Na drugiej kondygnacji zaprojektowano zaś 13 lokali usługowych liczących od 30 do 132 mkw. Natomiast na ostatnim piętrze znajdzie się jeden lokal o powierzchni blisko 119 mkw. Pomieszczenia można dowolnie aranżować, co pozwala idealnie dopasować je do indywidualnych potrzeb i różnych typów prowadzonej działalności gospodarczej.

Inwestycja Murapol Nowa Przędzalnia znajduje się w Starym Polesiu, ul. Wróblewskiego 19A (1.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Nowa Przędzalnia jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 2 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia pozostało na sprzedaż 15 lokali użytkowych o powierzchniach od 31 do 653 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 15 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 15 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 31 do 653 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia

Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Łodzi to jedna z zalet dająca możliwość szerokiego dotarcia ze swoimi usługami do tysięcy potencjalnych klientów. Łatwy dojazd i spora liczba miejsc parkingowych w otoczeniu budynku usprawni prowadzenie biznesu w tym miejscu. Ponadto solidną podstawą do prowadzenia działalności jest umiejscowienie na terenie osiedla, gdzie zamieszka kilka tysięcy osób - potencjalnych Klientów. Dzięki temu najemcy i właściciele lokali usługowo-handlowych będą mogli liczyć na obecność stałych odbiorców swoich usług.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 350 metrów od inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Jana Pawła II - Wieniawskiego (1295).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w odległości 600m, Przedszkole Miejskie nr 101 w odległości 650m, Szkoła Podstawowa Nr 46 w odległości 1050m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Colmed s.c. NZOZ, w odległości 450 m znajduje się Olejowa. Apteka, w odległości 550 m znajduje się Adamed. ZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Restauracja Hotelu Iness, w odległości 400 m znajduje się Bankomaty eCard, w odległości 400 m znajduje się Joker Klub.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Klub uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej, w odległości 700 m znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w odległości 750 m znajduje się Dharma. Jaguszewska K..

Data publikacji: 29.05.2019

Data aktualizacji: 29.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie