Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Świdnik

69 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Klonowe Osiedle
  4 kw. 2022

  Klonowe Osiedle

  ul. Cisowa 37A , Świdnik(3.7 km od Lublina)
  Wikana S.A.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Sokołów Świdnickich
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana jest się w Świdniku przy zbiegu ulic: Wyszyńskiego, Kamińskiego i Gospodarczej. Inwestycja realizowana jest przez dewelopera Grupa Deweloperska GD Sp. z o.o.Inwestycja Osiedle Sokołów Świdnickich znajduje się w dogodnej lokalizacji. Zbudowany przez nas blok wyróżnia się elegancją, ciekawą architekturą i wysoką jakością użytych materiałów. Podążając za zmieniającymi się trendami w architekturze postawiliśmy na prostotę formy.Zaprojektowany na planie budynek zbliżony jest do prostokąta.Zaprojektowano budynek o 4 kondygnacjach nadziemnych oraz 1 kondygnacji podziemnej.Wszystkie kondygnacje budynku są w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych.Rozpoczęcie budowy planowane jest na IV kwartał 2020 roku, a termin zakończenia budowy przewidziany jest na II kwartał 2022 r.Na terenie inwestycji planowane jest wybudowanie kameralnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego mieszczącego w sumie 16 mieszkań z drogami wewnętrznymi. Na terenie inwestycji zaprojektowano miejsca postojowe w garażu podziemnym. Zapewniono miejsce przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Klatka w budynku wyposażona jest w windę umożliwiającą poruszanie się miedzy wszystkimi kondygnacjami.W inwestycji Osiedle Sokołów Świdnickich zaprojektowano lokale o powierzchniach od 30 do 70 metrów kwadratowych.Przeniesienie własności nastąpi do końca II kwartału 2022 r.

  Osiedle Sokołów Świdnickich

  ul. Wyszyńskiego , Świdnik(3.2 km od Lublina)
  Grupa Deweloperska GD Sp. zoo
 • Nowe Mieszkania Felin
  Oferta archiwalna

  Nowe Mieszkania Felin

  ul. Felin , Lublin(6.6 km od centrum)
  3KLUCZE s.c.

Nowe mieszkania w Świdniku - oferta deweloperska

Świdnik znajduje się w województwie lubelskim i jest niemalże częścią Lublina. Atrakcyjne położenie geograficzne sprawia, że coraz więcej mieszkańców i turystów przenosi się z innych miast i okolicznych wsi właśnie do Świdnika. W ostatnim czasie powstaje tu coraz więcej nowych inwestycji deweloperskich. Wiele osób decyduje się na zakup nowego mieszkania w Świdniku. Przyszli nabywcy nieruchomości mogą korzystać z dobrze rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej oraz bogatej oferty zarówno kulturalnej, jak i sportowej. Jak wygląda rynek mieszkaniowy w Świdniku?

Oferta mieszkaniowa - co warto wiedzieć? 

Nowe mieszkania w Świdniku zlokalizowane są w sąsiedztwie terenów zielonych i miejsc przeznaczonych do rekreacji. Ich wyróżnikiem jest także bliskość licznych szlaków turystycznych zarówno pieszych, jak i rowerowych - w Świdniku ich nie brakuje, co z pewnością zadowoli przyszych nabywców nieruchomości. 

Choć na lokalnym rynku nieruchomości nie brakuje ofert z rynku wtórnego, to większym zainteresowaniem cieszą się oferty nowych mieszkań pochodzące bezpośrednio od deweloperów. Z roku na rok rośnie popyt na nowe inwestycje mieszkaniowe, w szczególności lokale o powierzchni od 30 do 70 mkw. z atrakcyjnym układem pomieszczeń, słoneczne i obowiązkowo posiadające przestronne balkony, tarasy czy przydomowe ogródki. 

Deweloperzy w Świdniku dokładają wszelkich starań aby spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców, stąd bogata oferta nowych mieszkań spotyka się z zainteresowaniem nabywców. Warto również wspomnieć o cenach nieruchomości, które już od kilku lat utrzymują się na stabilnym poziomie i są bardzo konkurencyjne w porównaniu do pozostałych aglomeracji województwa lubelskiego. 

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Świdniku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom. 

Informacje o Świdniku

W Świdniku dostępnych jest 69 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Świdniku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 30 do 89 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 2-pokojowe (6 mieszkań).
 • 3-pokojowe (54 mieszkania).
 • 4-pokojowe (8 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Świdniku nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Oferty w Świdniku

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: