Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania Świdnik - 116 ofert w 2 inwestycjach

 • Osiedle Sokołów Świdnickich

  Nowe mieszkania na sprzedaż świdnicki, Świdnik, ul. Wyszyńskiego (3.2 km od Lublina)
  Ceny od: 5 800 brutto/m2

  Inwestycja polecana

  Osiedle Sokołów Świdnickich
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 31 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o.
 • Klonowe Osiedle

  Nowe mieszkania na sprzedaż świdnicki, Świdnik, ul. Cisowa 37A (3.7 km od Lublina)
  Klonowe Osiedle
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 108
  Powierzchnia: 26 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Wikana S.A.
 • Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

  Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nowe Mieszkania Felin

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Felin (6.6 km od centrum Lublina)
  Archiwalna
  Nowe Mieszkania Felin

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  3KLUCZE s.c.

Świdnik budzi coraz większe zainteresowanie?

Świdnik znajduje się w województwie lubelskim i jest niemalże częścią Lublina. Atrakcyjne położenie geograficzne sprawia, że coraz więcej mieszkańców i turystów przenosi się z innych miast i okolicznych wsi. W ostatnim czasie powstaje tu coraz więcej nowych inwestycji. Wiele osób decyduje się na zakup nowego mieszkania w Świdniku. Przyszli nabywcy nieruchomości mają do dyspozycji szereg udogodnień w tym dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową oraz bogatą ofertę, zarówno kulturalną, jak i sportową. Jak wygląda rynek mieszkaniowy w Świdniku?

Świdnik - bogata oferta

Jedną z głównych zalet Świdnika jest przede wszystkim bliskość do stolicy województwa. Położony jest w otoczeniu terenów zielonych, co sprawia, że jest to atrakcyjna lokalizacja dla inwestorów. Miasto ma wiele do zaoferowania przede wszystkim w kwestiach turystycznych i rozrywkowych. Na jego terenie znajduje się Miejski Ośrodek Kultury. W tym miejscu odbywają się spektakle, koncerty oraz wydarzenia z aktywnym udziałem publiczności. Dodatkowo cyklicznie pojawiają się różnego rodzaju konkursy. Nieruchomości w Świdniku znajdują się w okolicy wielu klubów sportowych. Dla mieszkańców ceniących sobie aktywności fizyczne dedykowane są m.in. siatkarski oraz piłkarski klub sportowy, korty tenisowe, Towarzystwo Bokserskie oraz Klub Motorowy. Ponadto mieści się tutaj Park Avia, który jest największym kompleksem sportowo-rekreacyjnym w mieście. Warto wspomnieć o tym, że nowe mieszkania w Świdniku położone są w okolicy licznych szlaków turystycznych - pieszych i rowerowych. Miasto jest również bardzo dobrze skomunikowane z resztą częścią Polski i nie tylko. Obszar Świdnika znajduje się przy drodze ekspresowej, która prowadzi z Warszawy do wsi Hrebenne i dalej w kierunku Kijowa i Lwowa.  W odległości ok. 10 km znajduje się Lublin, do którego można dojechać obwodnicą, co sprawia, że mieszkańcy Świdnika mają dostęp m.in. do Portu Lotniczego w Lublinie, który zapewnia przeloty do zagranicznych miast oraz do   bogatej oferty handlowo-usługowej. Jeśli chodzi o edukację, działają tutaj szkoły od podstawowej do średniej.

Nowe mieszkania Świdnik

Mieszkania z rynku pierwotnego cieszą się dużym powodzeniem. Z roku na rok rośnie popyt na nowe inwestycje, a w szczególności na mieszkania na sprzedaż w Świdniku. Powstaje tu coraz więcej nowoczesnych osiedli, które dostosowane są do potrzeb i preferencji nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Większość budynków wyróżnia się elegancją i ciekawą architekturą. Nowe mieszkania w Świdniku charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów. Dużą zaletą jest to, że nieruchomości rozlokowane są tak, aby nie naruszać prywatności mieszkańców i “nie zaglądać sobie do okien”. Wyróżnia się tutaj lokale od 30 do 70 mkw.  Posiadają one garaże podziemne oraz liczne miejsca postojowe. Ceny takich inwestycji kształtują się na poziomie średnim, a może ona się różnić w zależności od położenia, jak i bliskość do komunikacji. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania w Świdniku? Jeśli tak, skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże Ci wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Znajdziemy dla Ciebie
Zamknij