Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Nowe domy Murowaniec

Murowaniec to wieś położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, około 9 km na południowy zachód od granic Bydgoszczy. Składa się przede wszystkim z zabudowań mieszkalnych oraz drobnych punktów handlowo-usługowych. Okolica sprzyja zabudowie jednorodzinnej, a miejscowość cały czas rozwija się pod tym kątem. Jak wygląda rynek nieruchomości w Murowańcu?

Rynek pierwotny - oferta

Ze względu na charakter wsi, w tej lokalizacji powstają przede wszystkim niskie budynki mieszkalne, jednorodzinne. Popularnością cieszą się tutaj nowe domy i taką też ofertę proponują deweloperzy. W Murowańcu powstają zamknięte osiedla bliźniaków i zabudowy szeregowej. Potencjalni mieszkańcy mogą liczyć na pełen pakiet udogodnień, jak prywatne miejsca postojowe i garażowe na wyłączność, przestronne ogródki (250 m² i więcej) czy szeroko rozplanowana zieleń w częściach wspólnych. Dostępne domy mają w granicach 100 metrów kwadratowych, a najpopularniejszy układ to 2 lub 3 sypialnie. Jest to niewątpliwie atrakcyjna oferta, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Na zamkniętym terenie osiedla wielu deweloperów zdecydowało się na dodatkowe atrakcje dla najmłodszych, jak place zabaw czy fontanny.

Domy Murowaniec - najwyższa jakość

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większej grupy klientów, deweloperzy oferują także nieruchomości o podwyższonym standardzie. W najciekawszych inwestycjach znajdziemy nawet zewnętrzne baseny przypisane do każdego lokalu mieszkalnego. Ponadto mieszkańcy mogą spodziewać się materiałów budowlanych o najwyższej jakości,a  także szeregu rozwiązań, które mają za zadanie służyć ekologii oraz obniżać opłaty eksploatacyjne i podwyższać komfort domowników. Na wielu osiedlach montowane są panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy ogrzewanie podłogowe. Dla wielu ogromnym plusem będzie także klimatyczny kominek.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań/domów w Murowańcu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje Murowańcu

Powiat bydgoski leży w środkowo-zachodniej części woj. kujawsko-pomorskiego i składa się z 8 gmin, w tym dwóch miast i 215 wsi. Jego obszar to 1398 km2, a mieszka tu ponad 105 000 osób. W regionie przeważa zabudowa małomiasteczkowa oraz wiejska. Sporą część stanowią zabytki utrzymane w różnych stylach, m.in. gotyckim, barokowym i klasycystycznym. Najstarsze z nich powstały w późnym średniowieczu. Znaczne tereny powiatu zajęte są przez lasy, co sprawia, że jest to jeden z bardziej zielonych regionów województwa. Jest tu niemal 10 rezerwatów przyrody, a największym kompleksem leśnym jest Puszcza Bydgoska. Powiat ma pełną bazę placówek oświatowych. Na jego terenie funkcjonuje ponad 60 szkół różnego szczebla. Działa tu 11 placówek medycznych oraz pogotowie ratunkowe. Jest tu muzeum, 6 ośrodków kultury, JuraPark, a sportowcy mają dostęp m.in. do paru wodnego i stadionu. Przez region biegnie trasa europejska E261, droga ekspresowa, 5 dróg krajowych i 8 dróg wojewódzkich. Działa tu kolej i port lotniczy.

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: