Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy Murowaniec

Murowaniec to wieś położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, około 9 km na południowy zachód od granic Bydgoszczy. Składa się przede wszystkim z zabudowań mieszkalnych oraz drobnych punktów handlowo-usługowych. Okolica sprzyja zabudowie jednorodzinnej, a miejscowość cały czas rozwija się pod tym kątem. Jak wygląda rynek nieruchomości w Murowańcu?

Rynek pierwotny - oferta

Ze względu na charakter wsi, w tej lokalizacji powstają przede wszystkim niskie budynki mieszkalne, jednorodzinne. Popularnością cieszą się tutaj nowe domy i taką też ofertę proponują deweloperzy. W Murowańcu powstają zamknięte osiedla bliźniaków i zabudowy szeregowej. Potencjalni mieszkańcy mogą liczyć na pełen pakiet udogodnień, jak prywatne miejsca postojowe i garażowe na wyłączność, przestronne ogródki (250 m² i więcej) czy szeroko rozplanowana zieleń w częściach wspólnych. Dostępne domy mają w granicach 100 metrów kwadratowych, a najpopularniejszy układ to 2 lub 3 sypialnie. Jest to niewątpliwie atrakcyjna oferta, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Na zamkniętym terenie osiedla wielu deweloperów zdecydowało się na dodatkowe atrakcje dla najmłodszych, jak place zabaw czy fontanny.

Domy Murowaniec - najwyższa jakość

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większej grupy klientów, deweloperzy oferują także nieruchomości o podwyższonym standardzie. W najciekawszych inwestycjach znajdziemy nawet zewnętrzne baseny przypisane do każdego lokalu mieszkalnego. Ponadto mieszkańcy mogą spodziewać się materiałów budowlanych o najwyższej jakości,a  także szeregu rozwiązań, które mają za zadanie służyć ekologii oraz obniżać opłaty eksploatacyjne i podwyższać komfort domowników. Na wielu osiedlach montowane są panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy ogrzewanie podłogowe. Dla wielu ogromnym plusem będzie także klimatyczny kominek.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań/domów w Murowańcu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023