Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nowe domy na sprzedaż Mińsk Mazowiecki

4 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 10 202 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Pod Brzozami
  2 kw. 2025
  Komfortowe domy wolnostojące na sprzedaż w rozsądnej cenie. Osiedle Pod Brzozami stworzone zostało z 10 wolnostojących domów jednorodzinnych o nowoczesnej architekturze o powierzchni domu 117m2, 129 m2, 135 m2 z dużymi ogrodami. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o wysokiej jakości i komforcie życia. Osiedle zlokalizowane jest w miejscowości Mińsk Mazowiecki. Jednymi z największych
  ul. gen. Stanisława Maczka, Mińsk Mazowiecki(1.9 km od centrum)
  M2-STUDIO DEVELOPMENT sp. z o.o.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Mińsk Mazowiecki

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Spokojna
  Oferta archiwalna
  Osiedle Spokojna tworzy 7 wolnostojących domów jednorodzinnych o nowoczesnej architekturze. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o wysokiej jakości i komforcie życia. Dlatego zaprosiliśmy 50 rodzin do konsultacji społecznych. Dzięki temu dowiedzieliśmy się co oznacza wymarzony projekt domu. Przedyskutowaliśmy około 20 różnych projektów i wybraliśmy najlepszy. Jednymi z największych atutów
  ul. Książęca, Stojadła, miński(1.5 km od Mińska Mazowieckiego)
  M2-STUDIO DEVELOPMENT sp. z o.o.
 • Srebrzysta Polana
  Oferta archiwalna
  W południowej części Mińska Mazowieckiego, w dolinie rzeki Srebrnej powstaje nowoczesne osiedle domów w zabudowie mieszanej: wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. Inwestycja składa się z 32 budynków mieszkalnych, których budowa ma potrwać do IV kw. 2022 roku. Srebrzysta Polana to miejsce do mieszkania z dala od zgiełku, ale z bardzo dobrym połączeniem ze stolicą. Inwestycja domów znajduje się
  ul. Łąkowa, Mińsk Mazowiecki(0.9 km od centrum)
  WAN S.A.
 • Villa Moderna
  Oferta archiwalna
  Villa Moderna to nowoczesny budynek mieszkalno-biurowy z podziemnym parkingiem w Mińsku Mazowieckim, przy ulicy Topolowej zrealizowany przez VILLA DEVELOPMENT. Strefa zieleni sąsiadująca od strony południowej to ogromny atut podnoszący atrakcyjność tej inwestycji. Budynek o wysokim standardzie wykończenia zlokalizowany jest w ścisłym centrum, na tyłach głównej ulicy miasta, w bliskim sąsiedztwie
  ul. Topolowa, Mińsk Mazowiecki(0.6 km od centrum)
  VILLA DEVELOPMENT V.D. Management Sp. z o.o. Sp. k.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy na sprzedaż, Mińsk Mazowiecki i okolice - ogłoszenia domów na sprzedaż warte uwagi

Mińsk Mazowiecki to miasto zlokalizowane na wschód od Warszawy. Dom w Mińsku Mazowieckim dla wielu może być idealną opcją mieszkania na uboczu bez problemów wielkich miast, wciąż ciesząc się dogodnym dojazdem do centrum i dzielnic ościennych. Samo miasto oferuje swoim mieszkańcom o wiele więcej niż samą lokalizację tuż obok największej polskiej metropolii. Patrząc na domy w Mińsku Mazowieckim, można liczyć na towarzystwo wyjątkowej przyrody, obszerną ofertę edukacyjną dla osób w różnym wieku oraz wiele placówek kulturalnych na terenie miasta. 

Atrakcyjne domy zlokalizowane obok domu kultury czy Parku Dernałowiczów może być idealnym miejscem dla osób ceniących bliskość natury i otwartą przestrzeń na spacery. Warto również wspomnieć o samej komunikacji, jaka łączy miasto z Warszawą. Szybka i sprawna kolej pozwala dotrzeć do stolicy w mniej niż pół godziny.

Jak wyglądają nowe domy, Mińsk Mazowiecki i okolice - szeroki wachlarz nieruchomości w mieście

Przeglądając domy na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim szybko można dostrzec dużą różnorodność oferowanych nieruchomości. Dom w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni pozwalającej stworzyć własny ogród, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania dom wolnostojący blisko centrum Mińska Mazowieckiego, dom w zabudowie szeregowej to tylko początek tego, co oferuje miasto.

Przechodząc do metrażu oferowanego w mieście, można trafić na nieruchomości o powierzchni od 100 m2 do nawet 300 m2. W tym zakresie znajdują się zarówno jednorodzinne domy o powierzchni 295 m2 położone w małej odległości do stacji kolejowej Mińsk Mazowiecki, jak i domy o powierzchni 220 m2 w sprzedaży bezpośrednio od dewelopera.

Sprzedam dom, Mińsk Mazowiecki i okolice - na co zwracać uwagę w ogłoszeniach?

Poszukiwanie nieruchomości poza wielkimi miastami często daję możliwość zobaczenia szerokiej oferty, które tworzą domy na sprzedaż. Okolice Mińska Mazowieckiego to zdecydowanie miejsce, gdzie można zdecydować się na większy metraż w przystępnej cenie. W mieście i jego okolicach można znaleźć zdecydowanie niższe ceny za m2, niż w przypadku większych miast co przyczynia się do dużego udziału nieruchomości takich jak jednorodzinny dom. Mińsk Mazowiecki bez pośredników?

Wiele osób decyduję się na kupno nowym domów bez pomocy pośredników, unikając w ten sposób dodatkowych kosztów. Dom na sprzedaż, okolice Mińska Mazowieckiego może być też świetną opcją na późniejszy najem, dla osób chcących znaleźć duży metraż poza zgiełkiem miasta przynosząc dodatkowe źródło dochodu. Przy wybieraniu właściwego miejsca warto przejrzeć wszystkie oferty na domy. Mińsk Mazowiecki, sprzedaż nieruchomości w mieście rozwija się, oferując nowe oferty, ale przy wyborze właściwiej trzeba pamiętać, o swoich priorytetach, przeglądając oferty na nowe domy. Okolice Mińska Mazowieckiego nie odstają standardami od tych w mieście i nieraz to właśnie na nich można znaleźć wyjątkowe ogłoszenia.

Nowe nieruchomości, Mińsk Mazowiecki - domy na sprzedaż, które trzeba zobaczyć

Atrakcyjny dom zlokalizowane na dużej działce położony w centrum Mińska Mazowieckiego przy ruchliwej ulicy czy może klimatyczny dom drewniany zlokalizowany 30 min od Warszawy? To wszystko i więcej można znaleźć pomiędzy ogłoszeniami domów na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Mińsku Mazowieckim na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Domy na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim

W Mińsku Mazowieckim dostępne są 4 oferty nowych domów znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Wśród inwestycji deweloperskich w Mińsku Mazowieckim dostępne są oferty domów na sprzedaż o powierzchniach od 117 do 135 m². W tym:

 • domy czteropokojowe - 4 domy

Domy na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim powstają:

 • w zabudowie wolnostojącej - 4 domy

Ile kosztuje nowy dom w Mińsku Mazowieckim?

Najtańszy nowy dom w Mińsku Mazowieckim dostępny w sprzedaży kosztuje 890 000 zł. Aktualnie średnia cena za m2 domów w Mińsku Mazowieckim wynosi 10 202 zł.

Aktualnie w inwestycjach w Mińsku Mazowieckim nie obowiązują oferty specjalne na domy.

Mińsk Mazowiecki - domy gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Mińsku Mazowieckim nie ma domów oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji domów do użytkowania to koniec II kwartału 2025.

Domy w Mińsku Mazowieckim - udogodnienia

Najwięcej nowych domów w Mińsku Mazowieckim oferuje M2-STUDIO DEVELOPMENT sp. z o.o..

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania? Poznaj ofertę nowych mieszkań w Mińsku Mazowieckim i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023