+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Rynek nieruchomości w Ulimie

Ulim to nieduża wieś położona w powiecie gorzowskim, w województwie lubuskim. Sam Ulim liczy nieco ponad 500 mieszkańców, a na jego terenie znajdziemy szkołę podstawową i kilka najważniejszych sklepów spożywczych. Wieś grani2036czy jednak z powiatowym miastem Gorzów Wielkopolski, którego ludność to ponad 120 tys., a powierzchnia - niemal 86 km². W mieście nie brakuje wszelkich atrakcji dla mieszkańców całego powiatu, jest tu także atrakcyjna oferta edukacyjna czy kulturowa.

Mieszkania Ulim - co oferuje podgorzowska wieś?

Ulim to spokojne miejsce z niską zabudową jednorodzinną. Nie znajdziemy tu więc dużych osiedli czy drapaczy chmur. Deweloperzy zadbali o to, by nowe inwestycje wpisywały się odpowiednio w klimat wsi. Lokale mieszkalne na sprzedaż znajdują się więc przede wszystkim w zabudowie szeregowej czy bliźniaczej. Są to nieruchomości skierowane szczególnie do rodzin. Wśród dostępnych ofert znajdziemy przestronne, ponad 100-metrowe segmenty mieszkaniowe. Lokale są dwupoziomowe, a dodatkowo posiadają użytkowe poddasze. Mieszkańcy mają do dyspozycji własne, odrębne miejsce garażowe oraz miejsce naziemne, a także przytulny ogród wokół budynku. Osiedle bliźniaków będzie ogrodzone, a brama wjazdowa - wyposażona w wideodomofon.

Dla kogo mieszkania w Ulimiu?

Mała wieś sąsiadująca z Gorzowem Wielkopolskim to świetne miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią sobie spokój. W zaledwie 10 minut można dostać się stąd do centrum wspomnianego Gorzowa, gdzie z łatwością załatwimy wszystkie potrzebne sprawy. Sam Ulim to jednak kameralna wieś, w której nie dosięgnie nas miejski gwar.

Ceny z mieszkania w Ulimiu są bardzo atrakcyjne, w niektórych inwestycjach nawet o połowę niższe, niż ceny lokali w okolicznych miejscowościach. Zakup mieszkania w Ulimiu może się okazać dobrą inwestycją na długie lata.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubuskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Ulimie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: