Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Rynek nieruchomości w Ulimie

Ulim to nieduża wieś położona w powiecie gorzowskim, w województwie lubuskim. Sam Ulim liczy nieco ponad 500 mieszkańców, a na jego terenie znajdziemy szkołę podstawową i kilka najważniejszych sklepów spożywczych. Wieś grani2036czy jednak z powiatowym miastem Gorzów Wielkopolski, którego ludność to ponad 120 tys., a powierzchnia - niemal 86 km². W mieście nie brakuje wszelkich atrakcji dla mieszkańców całego powiatu, jest tu także atrakcyjna oferta edukacyjna czy kulturowa.

Mieszkania Ulim - co oferuje podgorzowska wieś?

Ulim to spokojne miejsce z niską zabudową jednorodzinną. Nie znajdziemy tu więc dużych osiedli czy drapaczy chmur. Deweloperzy zadbali o to, by nowe inwestycje wpisywały się odpowiednio w klimat wsi. Lokale mieszkalne na sprzedaż znajdują się więc przede wszystkim w zabudowie szeregowej czy bliźniaczej. Są to nieruchomości skierowane szczególnie do rodzin. Wśród dostępnych ofert znajdziemy przestronne, ponad 100-metrowe segmenty mieszkaniowe. Lokale są dwupoziomowe, a dodatkowo posiadają użytkowe poddasze. Mieszkańcy mają do dyspozycji własne, odrębne miejsce garażowe oraz miejsce naziemne, a także przytulny ogród wokół budynku. Osiedle bliźniaków będzie ogrodzone, a brama wjazdowa - wyposażona w wideodomofon.

Dla kogo mieszkania w Ulimiu?

Mała wieś sąsiadująca z Gorzowem Wielkopolskim to świetne miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią sobie spokój. W zaledwie 10 minut można dostać się stąd do centrum wspomnianego Gorzowa, gdzie z łatwością załatwimy wszystkie potrzebne sprawy. Sam Ulim to jednak kameralna wieś, w której nie dosięgnie nas miejski gwar.

Ceny z mieszkania w Ulimiu są bardzo atrakcyjne, w niektórych inwestycjach nawet o połowę niższe, niż ceny lokali w okolicznych miejscowościach. Zakup mieszkania w Ulimiu może się okazać dobrą inwestycją na długie lata.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubuskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Ulimie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Ulimie

Województwo lubuskie zajmuje powierzchnię 13 987,88 kilometrów kwadratowych. Siedzibą Wojewody jest miasto Gorzów Wielkopolski, zaś władz samorządu województwa - Zielona Góra. Dzielnica powołana do życia została w 1999 roku. Zajmuje teren dawnego województwa gorzowskiego i zielonogórskiego oraz niewielkiej części leszczyńskiego. Województwo Lubuskie posiada największą lesistość w skali kraju, aż 49 procent.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: