+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Bielsk Podlaski

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Nowe mieszkania Bielsk Podlaski - co je wyróżnia?

Bielsk Podlaski to malownicza miejscowość położona niecałe 50 minut jazdy od Białegostoku. Doskonała komunikacja ze stolicą województwa oraz Warszawą sprawia, że chętnie szukają tu mieszkania lub domu osoby, które chcą odpocząć od zgiełku dużego miasta. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości i dlaczego warto zamieszkać w Bielsku Podlaskim? W jakiej części miasta warto rozważyć zakup mieszkania na sprzedaż w Bielsku Podlaskim? Czy miasto ma potencjał inwestycyjny? Czytaj. 

Bielsk Podlaski to miasto na prawach powiatu położone w województwie podlaskim. Położona nad rzeką Białą miejscowość posiadana 27,01 km² wielkości oraz 25 938 ludności. Kameralne miasteczko swoją historią sięga aż 1495, kiedy to otrzymało prawa miejskie jako miasto królewskie. Bogata historyczna przeszłość nadal widoczna jest w licznych zabytkach, wśród których znajdują się m.in. średniowieczne grodzisko na górze zamkowej oraz zdobiący rynek późnobarowy ratusz.

W Bielsku Podlaskim znajduje się także duży ośrodek przemysłu budowlanego oraz zakłady metalowe, włókiennicze i przetwórstwa rybnego. Kameralna atmosfera, malownicze położenie i architektura przyciągają osoby zainteresowane zakupem mieszkania. To właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania w Bielsku Podlaskim. 

Mieszkania Bielsk Podlaski – rynek pierwotny i wtórny

Mieszkania w Bielsku Podlaskim to zarówno lokale pochodzące z rynku wtórnego, jak i nowe bloki. Bielsk Podlaski posiada także szeroką ofertę działek budowlanych oraz domów na sprzedaż. Zróżnicowany rynek nieruchomości sprawia, że mieszkańcy mogą wybierać między mieszkaniem w centrum lub lokalem położonym na nowym osiedlu tuż obok historycznego serca miasta. Wszystkie dostępne w sprzedaży nieruchomości wyróżniają się atrakcyjną ceną za metr kwadratowy, co czyni mieszkania w Bielsku Podlaskim atrakcyjną alternatywą dla Białegostoku.

Mieszkania do wynajęcia Bielsk Podlaski

Ten potencjał miasta został dostrzeżony przez deweloperów, którzy chętnie inwestują w Bielsku Podlaskim. Nowe inwestycje cechują się wysokim standardem wykończenia oraz zróżnicowaną powierzchnią i układem pomieszczeń. Takie podejście sprawia, że nowe mieszkania w Bielsku Podlaskim to dobry wybór zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli lub seniorów. Nowe osiedla powstają w spokojnych częściach miasta oraz posiadają dostęp do wszelkiej niezbędnej infrastruktury.

Mają one również spory potencjał inwestycyjny. Mieszkania do wynajęcia w Bielsku Podlaskim traktowane są w kategorii lokaty kapitału - zakup mieszkania na sprzedaż w Bielsku Podlaskim i jego póżniejszy wynajem to pewna inwestycja. Zwłaszcza w ostatnim czasie - seria podwyżek stóp procentowych i wzrastające raty kredytów sprawiły, że na zakup własnego M może pozwolić sobie coraz mniejsza grupa osób. Dla takich osób wynajem stanowi aktualnie najlepszą alternatywę do zakupu mieszkania. 

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Bielsku Podlaskim na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: