Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Słoneczna Polana
  Oferta archiwalna
  Osiedle "Słoneczna Polana" usytuowane jest w najatrakcyjniejszej części Włocławka – Michelinie. Zaledwie 300 metrów dzieli domy od Alei Jana Pawła II, która stanowi doskonały szlak komunikacyjny w stronę centrum miasta i innych dzielnic. Niedaleko stąd do szkół, przedszkola, sklepów czy komunikacji miejskiej. Bliskość lasu sprawia, iż nowe osiedle będzie doskonałym miejscem dla osób ceniących

  Osiedle Słoneczna Polana

  Cienista 10, Włocławek(4.8 km od centrum)
  Budizol Sp z o.o. S.K.A

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy we Włocławku – centrum gospodarczym regionu

Włocławek to trzecie pod względem wielkości miasto w województwie kujawsko-pomorskim, zamieszkiwane przez niespełna 100 tysięcy osób. Dzieli się na osiem dzielnic mieszkaniowych: Śródmieście, Michelin, Południe, Wschód Leśny, Zawiśle, Zazamcze, Rybnicę i Południe, a także dwie dzielnice przemysłowe – Zachód Przemysłowy i Wschód Przemysłowy. Wyodrębnia się również liczne osiedla, m.in.: Dziadowo, Rózinowo, Falbanka, Glinki, Grzywno, Leopoldowo, Łaniewszczyzna, Mieczysław, Papieżka, Rózinowo, Ruda, Rumunki Zarudzkie, Słodowo, Suszyce, Szpetal Dolny, Świech, Wydmuchowo, Słoneczne i Zarzeczewo.

Miejscowość jest dogodnie zlokalizowana w centralnej części kraju. Można stąd szybko dojechać do wielu dużych miast, w tym Łodzi, Poznania, Warszawy, Bydgoszczy, Konina, Płocka i Torunia. Do najważniejszych szlaków komunikacyjnych zaliczają się drogi krajowe DK67, DK62 i DK91 oraz droga wojewódzka 252. W pobliżu miasta przebiega również autostrada A1 z węzłem Włocławek Zachód i Włocławek Północ. W lokalizacji tej funkcjonuje międzynarodowa droga wodna E40, miejska komunikacja autobusowa i dwa dworce kolejowe. Najbliższe lotniska – w Łodzi i Bydgoszczy – znajdują się w promieniu około 100 km.

Klimat inwestycyjny lokalizacji

Włocławek to miasto, w którym panuje korzystny klimat dla inwestycji biznesowych. Przedsiębiorcy mogą korzystać z dobrze uzbrojonych terenów inwestycyjnych w ramach Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Parku Przemysłowo-Technologicznego Włocławskiej Strefy Rozwoju Ekonomicznego.

Atutem lokalizacji jest dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna, m.in. w zakresie nośników energii. W miejscowości tej swoje siedziby mają duże polskie przedsiębiorstwa, m.in. z branży chemicznej, energetycznej, spożywczej, odzieżowej, materiałów budowlanych czy ceramiki łazienkowej. Inwestorzy mogą uzyskać wsparcie lokalnych instytucji otoczenia biznesu.

Rynek nowych domów na sprzedaż we Włocławku

Podaż nowych domów we Włocławku jest stosunkowo niewielka w porównaniu do rynku mieszkań. Dominują budynki w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej. W ostatnim czasie deweloperzy budują je m.in. w dzielnicy Michelin, Zazamcze i Południe. Sporą popularnością cieszą się nowe domy na Falbance. Średnia powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi około 120 m2. Ceny domów z rynku pierwotnego są niższe w porównaniu do Bydgoszczy i Torunia, lecz dynamicznie rosną.

Dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Lokalizacja ta jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania głównie ze względu na rozwiniętą infrastrukturę społeczną, w tym zdrowotną, oświatową, kulturalną i sportowo-rekreacyjną. Do dyspozycji mieszkańców jest także wiele miejsc pracy oraz liczne tereny zielone.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów we Włocławku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź budynek odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023