+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Bliska Wola
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE BLISKA WOLA - RZGOWSKA VII Bliska Wola to nowoczesne osiedle z jasnymi, przytulnymi i praktycznie urządzonymi domami. Pragniemy by każdy, kto zdecyduje się zamieszkać na tym osiedlu, poczuł że to właśnie jest jego wymarzony dom. Poniżej prezentujemy wizualizacje wnętrz. LOKALIZACJA OSIEDLA OSIEDLE BLISKA WOLA ZNAJDUJE SIĘ W PABIANICACH PRZY ULICY RZGOWSKA VII. TYP A – 1 etap budowy

  Osiedle Bliska Wola

  ul. Rzgowska , Pabianice(2.7 km od Łodzi)
  Osiedle Bliska Wola

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowoczesne nowe domy w Pabianicach

Pabianice to miasto położone w województwie łódzkim, siedziba gminy Pabianice i powiatu pabianickiego. Ma powierzchnię 32,99 km², a liczba mieszkańców w 2021 roku wyniosła 62 954.

Miejscowość graniczy z następującymi gminami – Ksawerów, Dobroń, Rzgów i miasto Łódź. Według aktualnego podziału administracyjnego dzieli się na dzielnice i osiedla: Dąbrowa, Rypułtowice, Klimkowizna, Jutrzkowice, Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika, Stare Miasto, Centrum, Karolew, Nowa Wieś, J. Salwy, Marii Konopnickiej, Piaski, Karniszewice, Czyryczyn, Wola Zaradzyńska Nowa i Bugaj. Znajduje się w granicach Łódzkiego Obszaru Metropolitarnego.

Skomunikowanie miasta

Miejscowość jest dogodnie zlokalizowana – w samym centrum Polski, kilkanaście kilometrów od Łodzi. Przez gminę przebiegają drogi ekspresowe S14 i S8, będące obwodnicami Pabianic. Do ważnych szlaków komunikacyjnych zaliczają się również drogi krajowe nr 71 i 14, a także drogi wojewódzkie nr 482 i 485. W pobliżu lokalizacji znajdują się autostrady – A1 i A2.

Mieszkańcy mogą korzystać z miejskich i podmiejskich linii autobusowych. W mieście kursuje także linia tramwajowa Z41 oraz realizowane są połączenia kolejowe linii nr 14 Łódź Kaliska – Tuplice. Pociągi ze stacji Pabianice zatrzymują się m.in. w Łodzi, Lesznie, Głogowie, Kobylinie, Ostrowie Wielkopolskim, Zduńskiej Woli i Żaganiu. Atutem lokalizacji jest ponadto bliskość portu lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi.

Lokalny biznes

Na terenie gminy swoje siedziby ma około 5800 przedsiębiorstw. Dominują podmioty z branży handlowej, spożywczej, chemicznej i elektromaszynowej. W lokalizacji znajdują się trzy strefy przemysłowe – stara dzielnica, nowa dzielnica i obszary przy linii kolejowej. Przedsiębiorcy zainteresowani zainwestowaniem w regionie mogą wynająć od gminy lokale magazynowo-produkcyjne.

Nowe domy na sprzedaż w Pabianicach

Lokalizacja uchodzi za atrakcyjne miejsce zamieszkania, zwłaszcza dla pracowników zatrudnionych w lokalnych i okolicznych firmach. Nowe domy w Pabianicach to najczęściej nieruchomości w zabudowie szeregowej. Można je kupić w znacznie niższych cenach niż w Łodzi. Najpopularniejszy metraż wynosi około 100 m². W ostatnim czasie inwestycje deweloperskie są realizowane m.in. w rejonie ulic Spokojnej, Kochanowskiego, Przyjaznej i Zastawnej.

Dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Domy na sprzedaż w gminie Pabianice są dogodnie zlokalizowane, co umożliwia mieszkańcom szybki dojazd do centrum Łodzi. Mogą oni również korzystać z rozwiniętej infrastruktury lokalnej, w tym szkół, sklepów, placów zabaw oraz terenów rekreacyjnych. Miejscowość otaczają rozległe stawy i lasy.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Pabianicach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź budynek odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: