+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Końskie

57 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 726 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Staszica
  2 kw. 2024
  Nowa inwestycja przy ul. Staszica powstaje w północno-zachodniej części miasta Końskie, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 728, w prężnie rozwijającej się części miasta i stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla osób w każdym wieku. Przedsięwzięcie obejmuje budowę dwóch 5-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych zawierających po 70 lokali mieszkalnych. W ofercie znajdują się

  Staszica

  od 6 500 /m2
  ul. Staszica , Końskie(28.5 km od Skarżyska-Kamiennej)
  Budomex

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Końskie – jak wygląda rynek nieruchomości? Nowe mieszkania

Końskie leży regionie rozwiniętym gospodarczo i turystycznie, dlatego wiele osób szuka tu nowych mieszkań. Dowiedz się, jak wygląda rynek nieruchomości w tym mieście.

Końskie to stolica powiatu koneckiego, położonego w województwie świętokrzyskim, na obszarze południowo-wschodniej Polski. Miasto znajduje się niedaleko Kielc, Skarżyska-Kamiennej oraz Piotrkowa Trybunalskiego. Można z niego szybko dojechać do najważniejszych ośrodków gospodarczych zlokalizowanych w regionie świętokrzyskim. Przez miasto przebiega droga krajowa 42 oraz drogi wojewódzkie 728, 746 i 749. W Końskich jest też dworzec kolejowy, z którego można dojechać do pobliskich miejscowości. Linia kolejowa nr 25 ma być zmodernizowana do 2028 roku.

Nowe mieszkania. Końskie – rynek pierwotny

Końskie zostało podzielone na 5 osiedli i sąsiaduje z miejscowościami wiejskimi. Wchodzi w skład powiatu koneckiego oraz jest siedzibą władz gminy Końskie. Miasto zajmuje powierzchnię prawie 35 km kw. Na jego terenie dominuje niskokondygnacyjna zabudowa mieszkaniowa. Mieszkania w Końskich z rynku pierwotnego są usytuowane na osiedlach, które charakteryzują się nowoczesną architekturą. Mieszkańcy mogą korzystać z rozwiniętej sieci połączeń komunikacyjnych, bogatej oferty handlowej i edukacyjnej.

Końskie – nowe mieszkania na sprzedaż

Wieloetapowe inwestycje mieszkaniowe są oddawane do użytku w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz. Na obszarze Końskich znajdują się zarówno osiedla jedno-, jak i wielorodzinne. W najbliższej okolicy mieści się wszystko, co jest niezbędne do wygodnego życia. Osiedla deweloperskie usytuowane są w pobliżu licznych punktów handlowo-usługowych, placówek edukacyjnych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Większość z nich znajduje się na ogrodzonym terenie z dostępem do wideodomofonów i całodobowego monitoringu wizyjnego.

Nowe mieszkania w Końskich mają dostęp do dodatkowej powierzchni użytkowej (balkon, taras lub przydomowy ogródek) oraz szeregu udogodnień (m.in. przynależnego do lokalu miejsca na parkingu podziemnym czy komórki lokatorskiej). Oferowane nieruchomości mają zróżnicowany metraż i rozkład pomieszczeń. Z reguły są usytuowane w kameralnych budynkach wielorodzinnych. Do zakupu mieszkania w tym mieście zachęcają atrakcyjne ceny. Są bardziej konkurencyjne niż w Kielcach, które są oddalone około 40 km.

Mieszkania na sprzedaż. Końskie – najlepsze lokalizacje

Nowe lokale mieszkalne są rozlokowane w różnych częściach miasta. Dużą popularnością cieszą się mieszkania dwupokojowe, ale nie brakuje też kameralnych kawalerek czy lokali trzypokojowych. Szczególnym powodzeniem cieszą się nowe mieszkania w Końskich na ul. Krakowskiej, która przynależy do osiedla nr 3. Na popularności zyskują także nieruchomości położone w okolicy Armii Krajowej, ulicy Warszawskiej oraz Wojska Polskiego. Nie brakuje też chętnych na nowe mieszkania w Końskich przy Gimnazjalnej, gdzie znajduje się wiele placówek medycznych, aptek oraz sklepów. Na wyróżnienie zasługują zwłaszcza lokale mieszkalne usytuowane w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź, jakie nowe mieszkania na sprzedaż oferuje miasto Końskie. Na portalu RynekPierwotny.pl znajdziesz lokal odpowiadający twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Końskich

W Końskich dostępnych jest 57 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Końskich mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 36 do 61 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 18 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 39 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Końskich?

Najtańsze nowe mieszkanie w Końskich dostępne w sprzedaży kosztuje 238 062 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Końskich wynosi 6 726 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Końskich nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Końskie - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Końskich nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec II kwartału 2024.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Końskich, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 11 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 46 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Końskich i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: