+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Domy Stargard
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja budynków jednorodzinnych dwulokalowych w doskonałej lokalizacji w Stargardzie przy ul. Na Grobli - ok. 5 min od Centrum i Starego Miasta. Architektura budynków charakteryzuje się nowoczesnością, prostotą i funkcjonalnością. CO WYRÓŻNIA INWESTYCJĘ? • Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: duży salon i widny aneks kuchenny • Powierzchnie lokali mieszkalnych: od 150 do 154 m2 • Do

  Domy Stargard

  od 4 542 /m2
  ul. Na Grobli , Stargard(16.9 km od Szczecina)
  Empirium Deweloper Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy w Stargardzie - dla kogo? 

Stargard to średniej wielkości miasto w woj. zachodniopomorskim, które łączy w sobie uroki tradycji i nowoczesności. Liczne zabytkowe budynki sąsiadują to z nowymi inwestycjami, także tymi mieszkalnymi. Czy warto zwrócić uwagę na nowe domy w Stargardzie? Jak kształtują się ich ceny? Sprawdź!

Stargard – atrakcyjne miejsce do życia

Stargard to miasto spokojne, a jednocześnie bardzo bogate kulturowo. Jego długa historia jest widoczna w zabytkowych budynkach znajdujących się głównie w centrum i w większości poddanych rewitalizacji oraz adaptacji do współczesnych celów. Stargard jest też całkiem prężnym ośrodkiem przemysłowym, zapewniając miejsca pracy dla tysięcy osób. Wraz ze Szczecinem, Świnoujściem, Policami, Goleniowem i Gryfinem tworzy aglomerację szczecińską.

Od centrum stolicy województwa zachodniopomorskiego dzieli go zaledwie ok. 40 km. Dobre połączenie drogowe zapewnia natomiast szybki dojazd. Pomiędzy tymi miastami z dużą częstotliwością kursuje też pociąg. Dlatego mieszkając w Stargardzie, wcale nie trzeba rezygnować z uroków dużego miasta. Ceny nieruchomości (w tym nowych domów) w Stargardzie są bardzo atrakcyjne, co sprawia, że jest to dobre miejsce na osiedlenie się. Zapotrzebowanie na nowe inwestycje dostrzegają deweloperzy, którzy proponują nowe domy na sprzedaż na kameralnych, przyjaznych osiedlach.

Nowe domy na sprzedaż w Stargardzie

Nowe domy na sprzedaż w Stargardzie najczęściej są usytuowane w pewnej odległości od centrum miasta, a także od terenów przemysłowych. Zapewnia to ich mieszkańcom spokój i bardzo komfortowe warunki do życia. Jednocześnie jednak niewielkie rozmiary miasta sprawiają, że mieszkańcy nigdy nie muszą się martwić zbyt dużym oddaleniem od niezbędnych usług. Warto wziąć pod uwagę, że Stargard dysponuje rozbudowaną ofertą oświatową, dlatego stanowi bardzo dobre miejsce dla rodzin.

Powstające w ramach inwestycji deweloperskich nowe domy w Stargardzie to przede wszystkim bliźniaki i szeregówki. Ich ceny plasują się w okolicach średniej krajowej za m2. Są tym samym wyraźnie niższe od cen domów czy mieszkań znajdujących się na przykład w pobliskim Szczecinie. Jednocześnie nowe domy na sprzedaż oferują komfortową przestrzeń do życia – zazwyczaj ponad 100 m2 i co najmniej 4 lub 5 pokoi.

Ceny nowych domów w Stargardzie – gdzie szukać okazji?

Ceny nowych domów w Stargardzie są zróżnicowane i zależne przede wszystkim od lokalizacji. Droższe nieruchomości można znaleźć przede wszystkim na malowniczych terenach w pobliżu rzeki Iny, niedaleko Starego Miasta i Parku Bolesława Chrobrego. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja, która przyciąga wymagających nabywców. Wyższe ceny za m2 mają też nowe domy na sprzedaż usytuowane w okolicach osiedla Pyrzyckiego. Tańszych nieruchomości można szukać na obrzeżach miasta i w okolicznych miejscowościach.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie zachodniopomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Stargardzie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: