Osiedle Cztery Pory Roku

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Berensona, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Berensona

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 534 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Cztery Pory Roku

2 zdjęcia

Osiedle Cztery Pory Roku

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

"Mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych.

Mieszkania tańsze niż Najem.

O szczegóły zapytaj Doradcę Klienta Murapol S.A.

KAMERALNE OSIEDLE W DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ DZIELNICY, DUŻO ZIELENI ORAZ ŁATWY WYJAZD NA AUTOSTRADĘ - TO NASZE OSIEDLE CZTERY PORY ROKU

Standard, czyli oszczędność i bezpieczeństwo

W ramach III etapu inwestycji powstały 362 mieszkania w 9 czteropiętrowych budynkach. Przyszli lokatorzy dostają duży wybór metraży lokali, od 40 do 70 mkw., wraz z obszernymi balkonami, tarasami lub ogrodami. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy, co zapewnia dogodny dostęp do mieszkań na wyższych kondygnacjach. Warto wspomnieć o zastosowaniu podczas budowy materiałów, które gwarantują niskie koszty eksploatacji mieszkań. Osiedle jest monitorowane, co znacznie podnosi bezpieczeństwo mieszkańców. Lokatorzy mogą korzystać z garażu pod budynkiem.

Co zyskujesz, czyli przewaga nad konkurencją

Osiedle Cztery Pory Roku to doskonała propozycja dla osób ceniących naturę i szybki dojazd do centrum miasta. Już dziś Białołęka jest ozdobą północnej części stolicy, a wraz z realizacją kolejnych etapów ambitnego planu rozwoju, jej atrakcyjność wzrasta.

Inwestycja Osiedle Cztery Pory Roku znajduje się na Grodzisku, ul. Berensona (10.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Osiedle Cztery Pory Roku została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 144 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cztery Pory Roku nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 144 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Budynek Wybudowany w technologii tradycyjnej.

Dach

Dach kopertowy pokryty dachówką ceramiczną, więźba drewniana, rynny spustowe PCV, kominy obłożone styropianem i otynkowane.

Elewacja

Ściany zewnętrzne z materiałów ceramicznych o grubości 25 cm, ocieplone i otynkowane.

Stolarka okienna

Okna PCV.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań.

Balkony

Przyłącze świetlne x 1 z oprawą z włącznikiem oświetlenia. Gniazdo bryzgoszczelne.

Posadzka

Wylewki agregatowe cementowe, bez warstwy wyrównującej.

Ściany

Pokryte tynkiem gipsowym.

Sufity

Pokryte gładzią gipsową oraz pomalowane biała farbą.

Parapety zewnętrzne

Z blachy powlekanej.

Parapety wewnętrzne

Standard nie obejmuje montażu parapetów wewnętrznych.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja c.o. instalacja internetowa, telefoniczna, telewizyjna, instalacja domofonowa, przyłącze na dzwonek, aparat domofonu.

Ogrzewanie

Z kotłowni własnej znajdującej się na terenie inwestycji.

Wentylacja

Grawitacyjna.

Wyposażenie łazienki

Przyłącza kanalizacyjne x 4 (do umywalki, WC, pralki i wanny lub kabiny). Przyłącza zimnej wody x 4 (do umywalki, WC, pralki i wanny lub kabiny). Przyłącza ciepłej wody x 2 (do umywalki i wanny lub kabiny). Przyłącze C.O. z zamontowanym grzejnikiem drabinkowym. Przyłącze świetlne x 2 z wyłącznikiem oświetlenia. Przyłącze elektryczne x 2 zakończone gniazdem wtykowym.

Wyposażenie kuchni

Aneks Kuchenny: Przyłącze ciepłej i zimnej wody oraz kanalizacji do zlewu x 1. Przyłącze świetlne x 2 z wyłącznikiem oświetlenia. Przyłącze elektryczne x 6 zakończone gniazdem wtykowym. Przyłącze trójfazowe x 1.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 23000 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, ochrona całodobowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Cztery Pory Roku?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Cztery Pory Roku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Cztery Pory Roku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skarbka z Gór 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Cztery Pory Roku znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cztery Pory Roku znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Wesoły Teletubiś" w odległości 110 m, Niepubliczne Przedszkole KRASNOLUDKI w odległości 170 m, Przedszkole Niepubliczne "Wyspa Skarbów" w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Cztery Pory Roku jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CMP Białołęka w odległości 160 m, Centrum Medyczne Białołęka w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Cztery Pory Roku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Galeria wypieków, w odległości 40 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 60 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cztery Pory Roku w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: