+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Brzeg

23 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 314 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Przy Parku 2
  gotowe
  Inwestycja składa się z dwóch budynków, w których łącznie mieści się 47 lokali mieszkalnych o funkcjonalnych układach. Są to mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 91 m2. Na parterze zaprojektowano lokale mieszkalne z ogródkami, które dają dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni, a wszystkie mieszkania na piętrze posiadają balkony. W mieszkaniach na 3 piętrze znajduje się

  Przy Parku 2

  ul. Ptasia 2 , Brzeg(30.3 km od Opola)
  Jakon Sp. z o.o.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Lipowa Apartamenty
  Oferta archiwalna
  LIPOWA APARTAMENTY to nowa inwestycja powstająca w Skarbimierzu – Osiedle przy ul. Lipowej, sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej gwarantuje atmosferę spokoju i odprężenia. W inwestycji znajdują się tylko 4 apartamenty co powoduje brak konieczności zakładania wspólnoty mieszkaniowej, obniża to znacznie koszty eksploatacji mieszkania. Mieszkania są dostępne z ogródkami i przestronnymi

  Lipowa Apartamenty

  ul. Lipowa , Brzeg(31.4 km od Opola)
  Exbud Development Sp. z o.o.
 • Liberty Park
  Oferta archiwalna
  Wiemy jak ważne jest dla Ciebie miejsce, w którym mieszkasz. Dlatego tworzymy kameralne, przyjazne i bezpieczne osiedle, z dala od zgiełku, a jednocześnie tak bliskie centrum miasta.Kompleks mieszkaniowy Liberty Park położony przy ul. Myczkowskiego, w sąsiedztwie najwiekszego Parku w mieście, z zapleczem sportowo – rekreacyjnym, dobrze zagospodarowanym placem zabaw, ścieżkami rowerowymi, stawem

  Liberty Park

  ul. Myczkowskiego 2 , Brzeg(30.9 km od Opola)
  Inco Building Devleopment sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Brzegu – przemysłowym centrum Opolszczyzny

Brzeg to miasto leżące w województwie opolskim, nad rzeką Odrą. Jego powierzchnia wynosi 14,6 km², a liczba mieszkańców 34 492. Miejscowość graniczy ze Skarbimierzem oraz Lubszą. Dzieli się administracyjnie na 5 części: Zacisze, Parkowa Druga, Czerwone Koszary, Rataje i Brygidki, a także 5 osiedli: Tivoli, Tęczowe, Wolności, Westerplatte i Cztery Korony.

Lokalizacja jest uznawana za jeden z najważniejszych centrów przemysłowych, zarówno w skali regionu, jak i całego kraju. Jej atutami są m.in. świetne skomunikowanie, duży potencjał biznesowy oraz rozwinięta infrastruktura społeczna.

Komunikacja w mieście

W pobliżu miasta przebiega autostrada A4, będąca częścią trasy europejskiej E40. Przez Brzeg prowadzą także dwie drogi krajowe – DK94 w kierunku Wrocławia, Opola, Brzegu i Strzelec Opolskich oraz DK39 przez Łagiewniki, Owczary, Strzelin, Biedrzychów, Namysłów i Kępno. Sieć połączeń uzupełniają dwie drogi wojewódzkie – DW401 i DW457.

W miejscowości znajduje się stacja kolejowa, z której odjeżdżają bezpośrednie pociągi m.in. do Wrocławia, Opola, Nysy, Przemyśla, Kielc, Zielonej Góry, Szczecina, Lublina, Katowic, Krakowa i Warszawy. W mieście funkcjonują także linie autobusowe komunikacji miejskiej. Najbliższy port lotniczy we Wrocławiu znajduje się w odległości 60 km.

Potencjał biznesowy lokalizacji

W mieście prowadzi działalność wielu krajowych i zagranicznych przedsiębiorców, m.in. z branży przemysłu maszyn rolniczych i silników elektrycznych, cukierniczej czy automotive.

W miejscowości znajduje się podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W jej ramach przedsiębiorcy mogą korzystać z różnego rodzaju wsparcia, w tym doradczego, szkoleniowego i finansowego, np. na zakup nowych maszyn, rozbudowę zakładu czy poszerzenie produkcji. Do ich dyspozycji jest także teren inwestycyjny o powierzchni 54 ha. Niebawem zostaną oddane do użytku nowe hale produkcyjno-magazynowe.

Sytuacja na lokalnym rynku nieruchomości

W ostatnich latach deweloperzy budują liczne mieszkania na sprzedaż w Brzegu opolskim. Powstają one najczęściej w południowej części miasta, w pobliżu nieczynnego browaru. Inwestycje w nieruchomości są realizowane m.in. przy ulicach Piwowarskiej, Ptasiej, Składowej, Rybackiej, Małujowickiej, Ofiar Katynia, Myczkowskiego, Lipowej i Słowackiego.

Na rynku można zauważyć równowagę pomiędzy mieszkaniami w zabudowie wielorodzinnej a jednorodzinnej. Przeważają lokale 2-pokojowe. Nowe mieszkania w Brzegu kosztują podobnie do lokali w Opolu, a ich ceny dynamicznie rosną. Dlatego warto kupować je z przeznaczeniem pod inwestycję.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie opolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Brzegu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Brzegu

W Brzegu dostępne są 23 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Brzegu mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 46 do 91 m², w tym:

 • kawalerki - 3 lokale
 • mieszkania 2-pokojowe - 9 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 11 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Brzegu?

Najtańsze nowe mieszkanie w Brzegu dostępne w sprzedaży kosztuje 356 512 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Brzegu wynosi 7 314 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Brzegu nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Brzeg - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Brzegu oddali do użytku 23 lokale mieszkalne. 23 lokale mieszkalne zostaną oddane do 3 miesięcy. 23 lokale mieszkalne zostaną oddane do 6 miesięcy. 23 lokale mieszkalne zostaną oddane do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Brzegu, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 2 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 21 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Brzegu i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: