Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Lipowa Apartamenty
  Oferta archiwalna
  LIPOWA APARTAMENTY to nowa inwestycja powstająca w Skarbimierzu – Osiedle przy ul. Lipowej, sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej gwarantuje atmosferę spokoju i odprężenia.W inwestycji znajdują się tylko 4 apartamenty co powoduje brak konieczności zakładania wspólnoty mieszkaniowej, obniża to znacznie koszty eksploatacji mieszkania.Mieszkania są dostępne z ogródkami i przestronnymi balkonami.

  Lipowa Apartamenty

  ul. Lipowa , Skarbimierz, opolskie, brzeski(31.4 km od Opola)
  Exbud Development Sp. z o.o.
 • Liberty Park
  Oferta archiwalna
  Wiemy jak ważne jest dla Ciebie miejsce, w którym mieszkasz. Dlatego tworzymy kameralne, przyjazne i bezpieczne osiedle, z dala od zgiełku, a jednocześnie tak bliskie centrum miasta.Kompleks mieszkaniowy Liberty Park położony przy ul. Myczkowskiego, w sąsiedztwie najwiekszego Parku w mieście, z zapleczem sportowo – rekreacyjnym, dobrze zagospodarowanym placem zabaw, ścieżkami rowerowymi, stawem to gwarancja komfortu życia.Na przestrzeni 0,5 ha powstaje kompleks dwóch trzypiętrowych budynków z 82 mieszkaniami. Szeroka i zróżnicowana oferta pozwala zaspokoić potrzeby Każdego Klienta. Oferujemy zarówno wygodne kawalerki, przestronne dwu- i trzy-pokojowe mieszkania, jak i dwupoziomowe apartamenty, do których przynależą tarasy. Natomiast do mieszkań na parterze będą przynależne ogródki od 20 m2 do 40 m2. Wszystkie mieszkania są funkcjonalne, i jasne. W przyziemiu znajdują się samodzielne garaże, a na słonecznym dziedzińcu osiedla przewidziano dodatkowo miejsca postojowe. I standardowo dbając o bezpieczeństwo i wygodę przyszłych mieszkanców teren osiedla będzie ogrodzony.Pierwszy etap zakończony. Termin ukończenia drugiego etapu inwestycji i oddanie budynku B do użytkowania to I  kwartał 2012 r.Publikowane ceny podlegają negocjacji.Mieszkania objęte są programem Rodzina na Swoim.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży.

  Liberty Park

  ul. Myczkowskiego 2 , Brzeg(30.9 km od Opola)
  Inco Building Devleopment sp. z o.o.

Wiadomości na temat Brzegu:

Informacje o Brzegu

Brzeg to miasto położone w województwie opolskim. Leży na Dolnym Śląsku, na skraju Równiny Grodkowskiej, będącej częścią Niziny Śląskiej. To niewielkie, ale urocze miasteczko o bogatej historii, które może pochwalić się kilkoma cennymi zabytkami. Tym najważniejszym i najchętniej odwiedzanym obiektem w Brzegu jest piastowski zamek, położony nad Odrą w otoczeniu starodrzewu. Na terenie miasta znajdują się także Muzeum Piastów Śląskich, Brzeskie Centrum Kultury oraz galeria sztuki. Oferta kulturalna miasta wzbogaciła się w ostatnich latach o wiele wydarzeń i imprez, do najciekawszych zaliczane są: Ogólnopolski Festiwal Teatrów Różnych Form „Theatron”, Muzyczna Scena Młodych „Bariery Kariery”.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: