+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Piekary Śląskie

3 oferty w 1 inwestycji

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Konfigurator mieszkania
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Bolko
  gotowe
  W zielonej enklawie Bytomia Osiedle Bolko to nie tylko budynki. Koncepcja tego wyjątkowego miejsca zakłada stworzenie przestrzeni przyjaznej mieszkańcom, a to oznacza, że równie ważne jest dla nas to, co na zewnątrz. Bo życie toczy się nie tylko w czterech ścianach. Każde mieszkanie, bez wyjątku, ma prywatną, zewnętrzną przestrzeń w postaci ogródka i/lub tarasu. Dodatkowo do dyspozycji

  Osiedle Bolko

  od 6 400 /m2
  ul. Północna 1 , Bytom(3.6 km od Chorzowa)
  Renner Sp. z o.o.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Piekary Śląskie

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Bazarowa
  Oferta archiwalna
  Realizowana inwestycja przy ul. Bazarowej w Piekarach Śląskich składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, w których łącznie będzie znajdować się 74 mieszkania o powierzchni od 33,92 m2 do 73,84 m2. Budynek B1 posiada III piętra, natomiast budynek B2 - IV . W budynku B2 znajduje się winda, oraz 23 miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym. Z kolei budynek B1 mieści 6 odrębnych garaży.

  Bazarowa

  od 6 455 /m2
  ul. Bazarowa , Piekary Śląskie(6.3 km od Chorzowa)
  Dombud S.A.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Tanie nowe mieszkania w Piekarach Śląskich

Piekary Śląskie to miasto położone w centralnej części województwa śląskiego i graniczące z Chorzowem, Wojkowicami, Bobrownikami, gminą Świerklaniec, Siemianowicami Śląskimi, Radzionkowem i Bytomiem. Miejscowość liczy 53 017 mieszkańców, a jej powierzchnia wynosi 39,98 km².

Lokalizacja dzieli się na 7 dzielnic: Brzeziny Śląskie, Dąbrówka Wielka, Kozłowa Góra, Centrum, Szarlej, Brzozowice i Kamień.

Dogodnie zlokalizowana miejscowość

 Miasto znajduje się u styku autostrad A4 i A1. Do innych głównych szlaków komunikacyjnych zaliczają się droga krajowa DK94 i droga wojewódzka DW911. Najbliższy port lotniczy, Katowice-Pyrzowice, jest oddalony o około 20 km.

W miejscowości funkcjonuje 28 linii autobusowych komunikacji miejskiej. Umożliwiają one mieszkańcom nie tylko dojazd do poszczególnych dzielnic, lecz także okolicznych miast, w tym Siemianowic Śląskich, Tarnowskich Gór, Bytomia, Radzionkowa, Będzina, Wojkowic, Chorzowa i Katowic.

Miasto słynące z biznesu

Piekary Śląskie uchodzą za atrakcyjne miejsce dla inwestorów. Swoje siedziby ma tutaj wiele firm, m.in. z następujących branż: usługowej, energetycznej, cukierniczej, metalurgicznej, odnawialnych źródeł energii, przemysłu mięsnego i produkcji opakowań. W ostatnich latach można zauważyć sporo inwestycji w nowe magazyny, budowane przez podmioty z branży logistycznej.

Korzystny klimat biznesowy wiąże się z zapewnianą przez lokalne władze ofertą uzbrojonych terenów inwestycyjnych. Do dyspozycji przedsiębiorców są działki w ramach Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Inwestycyjnej i Parku Przemysłowo-Technologicznego EkoPar. Inwestorzy mogą również korzystać ze wsparcia informacyjno- administracyjnego, a także rekrutować pracowników spośród absolwentów szkół wyższych mieszkających w Piekarach Śląskich i okolicznych miejscowościach.

Nowe mieszkania od dewelopera w Piekarach Śląskich

Można zaobserwować spory popyt na nowe mieszkania w Piekarach Śląskich, zwłaszcza bezczynszowe. Deweloperzy realizują mniej inwestycji niż w większych miastach województwa śląskiego, np. Katowicach i Chorzowie, lecz lokale są znacznie tańsze, a ceny stabilne.

W ostatnich latach w Piekarach nowe mieszkania powstają m.in. przy ulicach Szpaków, Wodnej, Długosza, Adama Mickiewicza, Kopernika, Skowronków, Londnera czy Bazarowej. Dominuje zabudowa wielorodzinna, a najpopularniejsze są lokale 3-pokojowe o powierzchni około 70 m². Warto zainwestować w ich wynajem, np. studentom śląskich uczelni czy pracownikom lokalnych firm.

Atrakcyjne miejsce do zamieszkania

 Lokalizacja ta zapewnia mieszkańcom dobre perspektywy zawodowe, z uwagi na sporą liczbę atrakcyjnych miejsc pracy. Mieszkańcy mogą również korzystać z bogatej oferty gastronomicznej i robić zakupy w parkach handlowych. Miasto wyróżnia się zarazem rozwiniętą infrastrukturą oświatową.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Piekarach Śląskich na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Piekarach Śląskich

W Piekarach Śląskich dostępne są 3 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Piekarach Śląskich mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 80 do 80 m², w tym:

 • mieszkania 4-pokojowe - 3 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Piekarach Śląskich?

Najtańsze nowe mieszkanie w Piekarach Śląskich dostępne w sprzedaży kosztuje 513 088 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Piekarach Śląskich wynosi 0.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Piekarach Śląskich nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Piekary Śląskie - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Piekarach Śląskich oddali do użytku 3 lokale mieszkalne. 3 lokale mieszkalne zostaną oddane do 3 miesięcy. 3 lokale mieszkalne zostaną oddane do 6 miesięcy. 3 lokale mieszkalne zostaną oddane do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Piekarach Śląskich, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 0 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 3 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Piekarach Śląskich i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: