Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Piekary Śląskie

9 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Bolko
  gotowe
  W zielonej enklawie BytomiaOsiedle Bolko to nie tylko budynki. Koncepcja tego wyjątkowego miejsca zakłada stworzenie przestrzeni przyjaznej mieszkańcom, a to oznacza, że równie ważne jest dla nas to, co na zewnątrz. Bo życie toczy się nie tylko w czterech ścianach. Każde mieszkanie, bez wyjątku, ma prywatną, zewnętrzną przestrzeń w postaci ogródka i/lub tarasu. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców, na wyciągnięcie ręki będzie park i dostęp do ścieżek rowerowych. Ten zakątek Bytomia stanie się Twoim wymarzonym miejscem na ziemi.Tu jest wszystko, czego Ci trzebaWybór miejsca na stworzenie Twojego osiedla Bolko, nie jest przypadkowy. Długo szukaliśmy terenu pod inwestycję, wokół którego znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba. W otwartej strukturze osiedla znajdziesz dosłownie wszystko, co ważne: sklepy, przedszkola, szkoły, miejsca rozrywki. Łatwo i szybko dojedziesz do tras wylotowych oraz dróg ekspresowych.Tworzymy miejsce, które z łatwością dostosujesz do swoich potrzebJesteś singlem, masz rodzinę, a może dopiero ją planujesz? A może szukasz miejsca, które będzie idealne, by gościć w nim swoich najbliższych – dzieci, wnuki, przyjaciół? Nie ma znaczenia zatem czy cenisz sobie spokój, czy wolisz „pełną chatę”, mieszkania w Bolko są zaprojektowane tak, by każdy mógł indywidualnie zarządzać swoją przestrzenią, dostosowując ją do swoich potrzeb. Wychodzimy z założenia, że architektura nie ma być ograniczeniem, ale ma dać Ci wolność, poczucie harmonii i spełnienia.

  Osiedle Bolko

  od 5 700 zł/m2
  ul. Północna 1 , Bytom(3.6 km od Chorzowa)
  Renner Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Bazarowa
  Oferta archiwalna
  Realizowana inwestycja przy ul. Bazarowej w Piekarach Śląskich składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, w których łącznie będzie znajdować się 74 mieszkania o powierzchni od 33,92 m2 do 73,84 m2. Budynek B1 posiada III piętra, natomiast budynek B2 - IV . W budynku B2 znajduje się winda, oraz 23 miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym. Z kolei budynek B1 mieści 6 odrębnych garaży. Realizowana budowa ma również zaplanowane garaże wolnostojące. Zaprojektowane mieszkania, z jednej strony są przytulne i funkcjonalne a z drugiej nowoczesne. Dodatkowo w cenie mieszkania oferujemy przynależną komórkę lokatorską o powierzchni ok. 3 m2 oraz miejsce postojowe zlokalizowane na terenie inwestycji.TYLKO U NAS KOMÓRKA LOKATORSKA W CENIE!!!

  Bazarowa

  od 6 455 zł/m2
  ul. Bazarowa , Piekary Śląskie(6.3 km od Chorzowa)
  Dombud S.A.

Tanie nowe mieszkania w Piekarach Śląskich

Piekary Śląskie to miasto położone w centralnej części województwa śląskiego i graniczące z Chorzowem, Wojkowicami, Bobrownikami, gminą Świerklaniec, Siemianowicami Śląskimi, Radzionkowem i Bytomiem. Miejscowość liczy 53 017 mieszkańców, a jej powierzchnia wynosi 39,98 km².

Lokalizacja dzieli się na 7 dzielnic: Brzeziny Śląskie, Dąbrówka Wielka, Kozłowa Góra, Centrum, Szarlej, Brzozowice i Kamień.

Dogodnie zlokalizowana miejscowość

 Miasto znajduje się u styku autostrad A4 i A1. Do innych głównych szlaków komunikacyjnych zaliczają się droga krajowa DK94 i droga wojewódzka DW911. Najbliższy port lotniczy, Katowice-Pyrzowice, jest oddalony o około 20 km.

W miejscowości funkcjonuje 28 linii autobusowych komunikacji miejskiej. Umożliwiają one mieszkańcom nie tylko dojazd do poszczególnych dzielnic, lecz także okolicznych miast, w tym Siemianowic Śląskich, Tarnowskich Gór, Bytomia, Radzionkowa, Będzina, Wojkowic, Chorzowa i Katowic.

Miasto słynące z biznesu

Piekary Śląskie uchodzą za atrakcyjne miejsce dla inwestorów. Swoje siedziby ma tutaj wiele firm, m.in. z następujących branż: usługowej, energetycznej, cukierniczej, metalurgicznej, odnawialnych źródeł energii, przemysłu mięsnego i produkcji opakowań. W ostatnich latach można zauważyć sporo inwestycji w nowe magazyny, budowane przez podmioty z branży logistycznej.

Korzystny klimat biznesowy wiąże się z zapewnianą przez lokalne władze ofertą uzbrojonych terenów inwestycyjnych. Do dyspozycji przedsiębiorców są działki w ramach Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Inwestycyjnej i Parku Przemysłowo-Technologicznego EkoPar. Inwestorzy mogą również korzystać ze wsparcia informacyjno- administracyjnego, a także rekrutować pracowników spośród absolwentów szkół wyższych mieszkających w Piekarach Śląskich i okolicznych miejscowościach.

Nowe mieszkania od dewelopera w Piekarach Śląskich

Można zaobserwować spory popyt na nowe mieszkania w Piekarach Śląskich, zwłaszcza bezczynszowe. Deweloperzy realizują mniej inwestycji niż w większych miastach województwa śląskiego, np. Katowicach i Chorzowie, lecz lokale są znacznie tańsze, a ceny stabilne.

W ostatnich latach w Piekarach nowe mieszkania powstają m.in. przy ulicach Szpaków, Wodnej, Długosza, Adama Mickiewicza, Kopernika, Skowronków, Londnera czy Bazarowej. Dominuje zabudowa wielorodzinna, a najpopularniejsze są lokale 3-pokojowe o powierzchni około 70 m². Warto zainwestować w ich wynajem, np. studentom śląskich uczelni czy pracownikom lokalnych firm.

Atrakcyjne miejsce do zamieszkania

 Lokalizacja ta zapewnia mieszkańcom dobre perspektywy zawodowe, z uwagi na sporą liczbę atrakcyjnych miejsc pracy. Mieszkańcy mogą również korzystać z bogatej oferty gastronomicznej i robić zakupy w parkach handlowych. Miasto wyróżnia się zarazem rozwiniętą infrastrukturą oświatową.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Piekarach Śląskich na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Piekarach Śląskich

W Piekarach Śląskich dostępnych jest 9 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Piekarach Śląskich mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 54 do 80 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (2 mieszkania).
 • 4-pokojowe (7 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Piekarach Śląskich nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Piekarach Śląskich kosztuje 341 649 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Piekarach Śląskich

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: