Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy Rumia

7 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 485 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Domy na dobre III
  3 kw. 2023
  W zacisznej części Rumi, przy ulicy Borówkowej powstaje nowe osiedle domów szeregowych. Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego oraz doskonałe połączenie komunikacyjne. Niewątpliwym atutem jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Kameralna zabudowa sprawi, że mieszkańcom osiedla nie zabraknie prywatności i spokoju. Inwestycja realizowana jest w czterech etapach. W I etapie budowy powstanie 11 domów, w II – 7 domów, w III – 14 domów, w IV – 11 domów. Każdy z domów będzie posiadał indywidualny garaż oraz ogródek. Na parterze zaprojektowano część dzienną – salon z aneksem kuchennym, na piętrze przestronne sypialnie. Teren jest zamknięty, w całości zagospodarowany, z dużą ilością zieleni i placem zabaw dla dzieci. Niska zabudowa podkreśla klimat prywatności, a nowoczesna architektura z dużymi przeszkleniami i designerskimi elementami elewacji daje przyjemne poczucie komfortu.

  Domy na dobre III

  od 5 363 zł/m2
  ul. Borówkowa , Rumia(2.3 km od Gdyni)
  Aion Sp. z o.o. Sp. K.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • domy na dobre
  Oferta archiwalna
  W zacisznej części Rumi, przy ulicy Borówkowej powstaje nowe osiedle domów szeregowych. Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego oraz doskonałe połączenie komunikacyjne. Niewątpliwym atutem jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Kameralna zabudowa sprawi, że mieszkańcom osiedla nie zabraknie prywatności i spokoju. Inwestycja realizowana jest w trzech etapach. W I etapie budowy powstanie 11 domów, w II – 7 domów, w III – 25 domów. Każdy z domów będzie posiadał indywidualny garaż oraz ogródek. Na parterze zaprojektowano część dzienną – salon z aneksem kuchennym, na piętrze przestronne sypialnie. Teren jest zamknięty, w całości zagospodarowany, z dużą ilością zieleni i placem zabaw dla dzieci. Niska zabudowa podkreśla klimat prywatności, a nowoczesna architektura z dużymi przeszkleniami i designerskimi elementami elewacji daje przyjemne poczucie komfortu.

  domy na dobre

  ul. Borówkowa , Rumia(2.3 km od Gdyni)
  Aion Sp. z o.o. Sp. K.
 • Leśna Dolina
  Oferta archiwalna
  Kompleks kameralnych domów położonych w dolinie rzeki Zagórska Struga oraz otulinie lasów w Rumi. Miejsce stworzone dla osób wymagających, które cenią sobie komfort, przestrzeń i otoczenie natury. Dla zapewnienia prywatności i bezpieczeństwa mieszkańcom – osiedle w całości ogrodzono, a wjazd zabezpieczono bramą otwieraną automatycznie. Na terenie inwestycji wydzielono strefę dla najmłodszych z placem zabaw i ławkami oraz strefę relaksu z grillem i bezpośrednim dostępem do rzeki. Dodatkowo wydzielono też miejsca parkingowe dla odwiedzających gości. Takie zagospodarowanie terenu daje wiele możliwości kreatywnego spędzania czasu z rodziną.Leśna Dolina to kompleks 6 domów w zabudowie bliźniaczej, każdy o powierzchni około 170m2 z garażem oraz ogrodem od słonecznej, południowej strony. Na powierzchnię składają się: salon z aneksem kuchennym, gabinet, przedpokój, wc i garaż – na parterze. Na piętrze: sypialnia z łazienką, dwie samodzielne sypialnie, pokój relaksu oraz łazienka. Tak przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że jest to przestrzeń dopasowana do Twoich potrzeb.

  Leśna Dolina

  od 4 586 zł/m2
  ul. Łąkowa , Rumia(2 km od Gdyni)
  Grupa Inwestycyjna GRANIT Sp. z o.o.
 • Leśna Zatoka
  Oferta archiwalna
  Inwestycja „Leśna Zatoka” przy ul. Cegielnianej w Rumi została zaprojektowana jako zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w którym przewidziano łącznie 52 lokale mieszkalne.W pierwszym etapie powstanie sześć budynków, a w każdym z nich dwa komfortowe mieszkania:na dolnej kondygnacji domów powstaną mieszkania o pow. ok. 67m2 z dostępem do indywidualnych ogrodów (ok. 65m2).Wyższa kondygnacja poświęcona będzie na mieszkania dwupoziomowe o pow. ok. 121 m2 (82m2+39m2) z kameralnymi balkonami (ok. 10 m2). Ogromnym atutem będą dodatkowe pomieszczenia w postaci poddaszy o pow. ok. 39m2 (75m2 liczonych po podłodze), które będzie można dowolnie zaaranżować i dostosować do własnych potrzeb.W drugim etapie dostępne będą domy w zabudowie szeregowej o pow. 104m2 , które będą posiadały przejrzysty rozkład oraz duże przeszklenia od strony południowo zachodniej, dzięki czemu wnętrza będą rozświetlone przez dłuższą część dnia.Ułożenie budynków zostało zaplanowane tak, by zapewnić jak najkorzystniejszą ekspozycję, dzięki czemu ogrody (o pow. od 35m2 do 303m2) będą przyjemną przestrzenią do wypoczynku.Na parterze domów zaprojektowano przestronny salon wraz z aneksem kuchennym o pow. ok. 29m2, łazienkę oraz wiatrołap.Na piętrze - dwie funkcjonalne sypialnie z miejscem na szafy (ok. 18m2, 12m2) oraz łazienkę (ok. 4,5m2).Dodatkowym atutem będą poddasza o pow. ok. 20 m2 (41 m2 liczonych po podłodze), które będzie można dowolnie zaaranżować.Najpóźniejszy etap, którego realizacja nastąpi do końca roku 2021 dostępne będą w ofercie mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 53m2, poprzez 67m2, 96m2 do 121m2Funkcjonalny układ pomieszczeń, sprawi, że przyszli mieszkańcy z przyjemnością będą mogli urządzić swoje nowe lokum. Podczas projektowania naszych mieszkań dbamy aby poszczególne pomieszczenia spełniały Państwa oczekiwania: wewnętrzne ściany działowe będą murowane, gwarantując podwyższony komfort akustyczny a w każdym parterowym mieszkaniu zostanie rozprowadzona instalacja alarmowa.Ułożenie budynków zostało zaplanowane tak, by zapewnić jak największy dostęp światła naturalnego.

  Leśna Zatoka

  od 4 200 zł/m2
  ul. Cegielniana 3 , Rumia(3.7 km od Gdyni)
  Masko Invest
 • Poziomkowe Ogrody III
  Oferta archiwalna
  “POZIOMKOWE OGRODY” III to kontynuacja inwestycji Firmy Budowlanej TAMBUD cieszącej się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie  szeregowej zlokalizowanych  w Starej Rumi prz ulicy Świętopełka, nowo odkrywanej i popularnej dzielnicy Rumi. Ciekawa architektura, balkony i ogrody doskonale nasłonecznione, wszystkie od południowo – zachodniej strony. Doskonałe położenie tej spokojnej dzielnicy zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do centrum miasta jak też do głównych ciągów komunikacyjnych, skąd w kilka minut można dotrzeć do Gdyni, Obwodnicy  Trójmiasta , Wejherowa lub wyjechać poza miasto. Zaletą tego miejsca jest  bliska odległość do morza, idealnego miejsca do spacerów, oraz uprawiania sportów wodnych.Film:

  Poziomkowe Ogrody III

  ul. Świętopełka , Rumia(2.5 km od Gdyni)
  Tambud Sp. z o.o. Sp. K.
 • Poziomkowe Ogrody
  Oferta archiwalna
  “POZIOMKOWE OGRODY” to nowa inwestycja Firmy Budowlanej TAMBUD.Kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie  szeregowej liczący 9- segmentów w tym jeden dwupokoleniowy lub  dwu mieszkaniowy, zlokalizowanych  w Starej Rumi u zbiegu ulic Poziomkowej i Kazimierskiej, nowo odkrywanej i popularnej dzielnicy Rumi.Ciekawa architektura, balkony i ogrody doskonale nasłonecznione, wszystkie od południowo – zachodniej strony. Doskonałe położenie tej spokojnej dzielnicy zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do centrum miasta jak też do głównych ciągów komunikacyjnych, skąd w kilka minut można dotrzeć do Gdyni, Obwodnicy  Trójmiasta , Wejherowa lub wyjechać poza miasto. Zaletą tego miejsca jest  bliska odległość do morza, idealnego miejsca do spacerów, oraz uprawiania sportów wodnych.

  Poziomkowe Ogrody

  ul. Poziomkowa , Rumia(2.7 km od Gdyni)
  Tambud Sp. z o.o. Sp. K.
 • Osiedle Rajskie
  Oferta archiwalna
  Budynki są wykonane w tradycyjnym standardzie deweloperskim z dodatkowymi opcjami.    Ławy fundamentowe żelbetowe, wylewane na budowie    Ściany fundamentowe z bloczków betonowych gr. 24 cm    Ściany konstrukcyjne: pustaki silikatowe 24cm    Ściany zewnętrzne nadziemne, ściany między segmentami-bloczki wapienno-piaskowe Silikoty lub Silkam 24 – gr. 24 cm    Stropy monolityczne    Podciągi żelbetowe, wylewane na budowie    Nadproża żelbetowe, wylewane na budowie i prefabrykowane L-19    Schody drewniane, bukowe w kolorze naturalnym    Więźba dachowa krokwiowo-jętkowa, drewnianaTeren inwestycji:    Wspólny wjazd do szeregu A i B – przewidziane zamknięcie    Drogi wewnątrzosiedlowe: płyty ażurowe    Chodnik: kostka brukowa    Teren ogrodu za budynkiem: taras z kostki brukowej, trawnik    Teren przed budynkiem: trawnik, chodnik do budynku z kostki brukowej, obszar wejściowy – płytki  klinkierowe    Śmietnik zadaszony, wymurowany częściowo z cegieł klinkierowych, zabudowany elementami drewnianymi    Oświetlenie zewnętrzne: lampa na słupie    Zewnętrzne gniazdo elektryczne od strony ogrodu    Opaska dookoła budynku: kamienie – otoczaki    Wyprowadzenie wody bieżącej od strony ogrodu

  Osiedle Rajskie

  ul. Rajska , Rumia(1.5 km od Gdyni)
  Eko-Homes Sp. z o.o.
 • Osada Kazimierza
  Oferta archiwalna
  Osiedle domów jednorodzinnych OSADA KAZIMIERZA zostało stworzone z myślą o osobach marzących o własnym domu, zlokalizowanym na małym kameralnym osiedlu, położonym w spokojnym zakątku miasta.Zlokalizowane jest w Rumi u zbiegu ulic Kazimierskiej i Klonowej.Położone na skraju miasta, niedaleko od ważnych ciągów komunikacyjnych oraz sieci transportu publicznego.Wokół rozciągają sie tereny zielone oraz niskie budownictwo jednorodzinne.W niedalekiej odległości usytuowana jest szkoła , przedszkole i kościół.OSADA KAZIMIERZA, to mały kompleks mieszkalny, składający się z kilku segmentów z domami jednorodzinnymi typu “szeregowiec” i “bliźniak” oraz dwóch domów wolnostojących.Łącznie znajdują się w nim 44 jednorodzinne domy o pow. od 162 do 194 m2.Domy posadowione są na działkach o zróżnicowanym metrażu od 180 do 460 m2.Każdy dom posiada garaż na jeden samochód oraz podjazd, służący jako dodatkowe miejsce parkingowe.W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedle będzie ogrodzone (po zakończeniu całej inwestycji) i przygotowane do założenia monitoringu.Osiedle jest budowane i oddawane do użytku w 7 etapach.

  Osada Kazimierza

  Ul. Kazimierska , Rumia(2.9 km od Gdyni)
  Nordcoop Sp. z o.o.
 • Nagietkowe Ogrody - Rumia
  Oferta archiwalna
  Osiedle położone wśród zabudowy jednorodzinnej w Rumi, 5 min. od centrum handlowego “Port Rumia”. Składa się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja stanowi wydzieloną i ogrodzoną całość z prywatną drogą wewnętrzną oraz placem zabaw.   Dom gotowy do odbioru.

  Nagietkowe Ogrody - Rumia

  ul. Nagietkowa , Rumia(2.1 km od Gdyni)
  Optimum s.c.
 • Domy Oliwska
  Oferta archiwalna
  Budynki usytuowane w Rumi – Janowo w sąsiedztwie atrakcyjnych budynków jednorodzinnych.W zasięgu pieszym SKM, przystanki autobusowe, przychodnia lekarska, las.

  Domy Oliwska

  Ul. Oliwska/ Wyszeckiego , Rumia(2.1 km od Gdyni)
  Wiki-Bis

Nowe domy w Rumi – oferty w Małym Trójmieście Kaszubskim

Sąsiadująca z Gdynią Rumia to jeden z ośrodków tzw. Małego Trójmiasta Kaszubskiego (które tworzy wraz z Wejherowem i Redą), znajdujący się zaledwie kilka kilometrów od wybrzeża Bałtyku. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja przyciąga do tego średniej wielkości miasta coraz więcej osób. W związku z tym powstaje tu sporo inwestycji deweloperskich. Sprawdź, jak kształtuje się tutejszy rynek, gdzie w Rumi powstają nowe domy i jakie są ich ceny.

Rynek nieruchomości w Rumi – nowe domy

Rumia jest kameralnym miastem, które jednocześnie ma rozwiniętą infrastrukturę. Jej ogromnym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiasta. Wokół nie brakuje również zachwycającej przyrody z wybrzeżem Bałtyku i Kaszubskim Parkiem Krajobrazowym na czele oraz terenów rekreacyjnych. Wszystko to sprawia, że Rumia jest idealnym miejscem do zamieszkania dla osób, które poszukują ciszy i spokoju, ale nie lubią żyć w zbyt dużym oddaleniu od rozrywek i udogodnień charakterystycznych dla dużych miast.

Rynek mieszkaniowy w Rumi rozwija się bardzo dynamicznie, a popyt na nowe lokale jest duży. Chętnie przenosi się tutaj część mieszkańców Gdyni poszukujących alternatywy dla drogich nieruchomości w mieście. Na zapotrzebowanie odpowiadają deweloperzy, inwestując w Rumi w nowe osiedla domów, mieszkań i apartamentów o podwyższonym standardzie. Dominuje tutaj kameralna i niska zabudowa, a nowe domy powstają przede wszystkim jako szeregówki i bliźniaki o nowoczesnej stylistyce.

Nowe domy w Rumi – gdzie ich szukać?

Inwestycji składających się z nowych domów jest w Rumi całkiem sporo. Powstają przede wszystkim na osiedlach takich jak Stara Rumia, Zagórze i Szmelta – w pobliżu terenów zielonych i granic miasta. Takie lokalizacje gwarantują spokój, którego zwykle poszukują mieszkańcy. Przy głównej arterii, pozwalającej dojechać zarówno do Gdyni, jak i do Redy, częściej buduje się mieszkania, choć stawiane tam bloki są raczej niewielkie, kilkupiętrowe. Najwięcej tego typu inwestycji realizuje się przy granicy z Redą, gdzie tworzy się mieszkaniowe centrum ośrodka.

Ile kosztują nowe domy w Rumi?

Nieruchomości w Rumi często są wybierane ze względu na atrakcyjne ceny – one nawet o kilkadziesiąt procent niższe niż w Gdyni! W mieszkaniowym „zagłębiu” miasta zaliczają się wręcz do bardzo przystępnych. Nowe domy w Rumi również nie są szczególnie drogie, choć oczywiście ceny zależą od kilku czynników. Jednym z nich jest lokalizacja – usytuowane bardziej na uboczu, oddalone od przystanków komunikacji zbiorowej osiedla są tańsze. Drugim jest standard – luksusowe, bardziej kameralne i wyposażone w więcej udogodnień nieruchomości wymagają zapłacenia wyższych kwot w przeliczeniu na 1 m2.

Przystępne ceny sprawiają jednak, że nabywcy mogą sobie pozwolić na więcej. Dlatego w Rumi tak dużą popularnością cieszą się nowe domy oraz większe metrażowo mieszkania.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Rumi na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

 

Informacje o Rumi

W Rumi dostępne są 264 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 11 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Rumi mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 27 do 91 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 2-pokojowe (100 mieszkań).
 • 3-pokojowe (119 mieszkań).
 • 4-pokojowe (35 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Rumi dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 121 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Rumi kosztuje 199 999 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 649 000 zł.

W ostatnim czasie w 2 nieruchomościach zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązują 2 oferty promocyjne. Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Oferty w Rumi

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: