Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nova Targowa budynek B
  Oferta archiwalna
  Nova Targowa to zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Targowej i Tracza w Tarnobrzegu. Położenie budynków to niewątpliwe ich bardzo duży atut. Usytuowanie w centrum, a zarazem w cichej, spokojnej lokalizacji sprawia, że to miejsce idealne dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie dbających o komfort użytkowania i estetykę wykonania. Etap II

  Nova Targowa budynek B

  ul. Targowa 11, Tarnobrzeg(8.9 km od Sandomierza)
  Wikana S.A.
 • Nova Targowa
  Oferta archiwalna
  Nova Targova to zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Targowej i Tracza w Tarnobrzegu. Położenie budynków to niewątpliwe ich bardzo duży atut. Usytuowanie w centrum, a zarazem w cichej, spokojnej lokalizacji sprawia, że to miejsce idealne dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie dbających o komfort użytkowania i estetykę wykonania. W

  Nova Targowa

  ul. Targowa, Tarnobrzeg(8.9 km od Sandomierza)
  Wikana S.A.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Tarnobrzeg jest jedną z najpiękniejszych polskich miejscowości. Położony w województwie podkarpackim, może się poszczycić bogatą historią, jak również ofertą kulturalną i turystyczną. To jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w tym regionie. Jego historia sięga XVI wieku, kiedy zostało założone przez polski ród magnacki: Tarnowskich. Jako znany ośrodek handlu i rzemiosła przyciągało ludzi z całego świata. Ci z kolei przywozili ze sobą nie tylko towar na handel, ale również wiedzę na temat nowych stylów architektonicznych i innych nowości. Stąd wiele różnorodnych stylistycznie zabytków w Tarnobrzegu. Miasto było także wielowyznaniowe: protestanckie, katolickie oraz judaistyczne. Dzięki takiej różnorodności świetnie się rozwijało, zwłaszcza w XVI-XVII wieku - aż do najazdu szwedzkiego, w wyniku którego podupadło. Odrodziło się dopiero po II wojnie światowej. Obecnie Tarnobrzeg jest ważnym punktem komunikacyjnym, w którym rozwija się handel oraz przemysł. Jako jeden z większych ośrodków województwa podkarpackiego przyciąga młodych ludzi, którzy często poszukują tam mieszkania. Tarnobrzeg to atrakcyjne miejsce dla osób poszukujących pracy.

Mieszkania: Tarnobrzeg

Rynek nieruchomości tutaj nie jest aż tak dynamiczny jak w innych miejscowościach o podobnym stopniu rozwoju. Nowych inwestycji również nie powstaje za wiele, co przekłada się na niewystarczającą liczbę lokali w stosunku do potrzeb rynku. Dlatego mieszkania w Tarnobrzegu dość szybko się sprzedają, zwłaszcza te w lepszym standardzie. Warto zwrócić uwagę na to, że niemal wszystkie są wykupowane przez osoby prywatne. Popyt znacznie przerasta podaż, co z jednej strony zachęca firmy deweloperskie do budowy nowych osiedli, z drugiej jednak powoduje wzrost cen. Osoby przyjeżdżające do miasta w celu podjęcia pracy muszą się liczyć z tym, że nie od razu uda im się znaleźć wymarzone M, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.

Rynek pracy i komunikacja

Tarnobrzeg to miasto, które swój największy rozkwit przeżyło w czasach PRL, kiedy to funkcjonowało tam Tarnobrzeskie Zagłębie Siarkowe. Obecnie na jego miejscu powstała Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna. W jej ramach funkcjonuje wiele firm, zwłaszcza związanych z przemysłem. W sektorze przemysłu i budownictwa pracuje też najwięcej osób zatrudnionych. Zaraz za nim plasuje się branża związana z usługami. Bardzo rozbudowany jest sektor rolniczy, co nie dziwi w przypadku województwa podkarpackiego. Wiele osób dojeżdża do miasta z okolicznych miasteczek i wsi. Dzięki dobrej komunikacji nie stanowi to problemu. Znajdują się tu dwie drogi wojewódzkie, które łączą Tarnobrzeg z Sandomierzem. Ponadto funkcjonuje komunikacja autobusowa i kolejowa. Z większych miast najbliżej znajdują się Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski i Rzeszów. Blisko jest również do granicy z Ukrainą i Słowacją.

Atrakcje

Tarnobrzeg słynie z wielu pięknych zabytków, wśród których warto zobaczyć zwłaszcza te, które znajdują się na Szlaku Architektury Drewnianej. Funkcjonuje tu także Szlak Chasydzki oraz alternatywne dojście do Małopolskiej Drogi św. Jakuba. Wśród licznych pereł architektonicznych najważniejszymi są barokowy kościół i klasztor Dominikanów, pałac Tarnowskich, kościół św. Marii Magdaleny, sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej.

Ponadto warto wybrać się nad jezioro Tarnobrzeskie, które powstało w wyniku zalania nieczynnych kopalń siarki. Miasto oferuje również wiele atrakcji kulturalnych, jak np. imprezy cykliczne, z których najważniejsze są: Familiada, Bartoszki Film Festival, Satyr Blues Nights, Międzynarodowy Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera, Konkurs Piosenki Wygraj Sukces. Prężnie działa Muzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega, jak również Tarnobrzeski Dom Kultury. Poza kulturą, warto skorzystać z szerokiej oferty sportowej i związanych z nią wydarzeń.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023