Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe domy Toruń

Znaleziono 2 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 243 zł/m²

map

Zobacz na mapie

 • Osada Górsk
  od: 5 100 zł/m2

  Osada Górsk

  Rers Sp. z o.o. Sp. K.

  Dom Górsk, toruński
  ul. Markiewicza
  2 km od Torunia
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 117 m2
  • Domów: 2
  • Pokoje: 5
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Torunia:

Nowe domy w Toruniu - gdzie warto kupić? 

Toruń to jedno z najatrakcyjniejszych miast w Polsce pod względem turystycznym – z niezwykle ciekawą historią i malowniczym położeniem. Jest jednak również rozwinięte pod względem gospodarczym i nie brakuje w nim nowych, atrakcyjnych inwestycji. Wszystko to przyciąga do Torunia, szczególnie w połączeniu ze wciąż atrakcyjnymi cenami nieruchomości. Sprawdź, jak kształtuje się rynek w tym mieście i ile kosztują nowe domy w Toruniu.

Toruń – połączenie tradycji i nowoczesności

Toruń to drugie co do wielkości miasto woj. kujawsko-pomorskiego, położone nad Wisłą i Drwęcą. Jego liczba ludności od kilku dekad utrzymuje się w okolicach 200 tys. Bliskość autostrady A1 zapewnia miastu dobre skomunikowanie z resztą kraju. Oprócz niezwykle bogatej historii i ciekawych zabytków Toruń może się pochwalić także dużą ilością inwestycji. Cały czas produkowane są tu słynne nawet poza granicami kraju pierniki, ale działają również zakłady przemysłowe z innych branż. Co więcej, Toruń rozwija się także biznesowo, dlatego jego rynek pracy można uznać za atrakcyjny.

Za inwestycjami przemysłowymi i biznesowymi idą także te mieszkaniowe. W Toruniu cały czas powstają nowe domy i mieszkania. Zainteresowanie nieruchomościami jest niemałe, ale ceny utrzymują się na dość atrakcyjnym poziomie – nieco powyżej krajowej średniej, ale niższym niż w większości innych dużych miast.

Rynek nieruchomości w Toruniu – oferta deweloperów

W Toruniu działają różne biura deweloperskie realizujące wiele ciekawych inwestycji. Dzięki temu oferta obejmuje zarówno niewielkie lokale „na start”, jak i przestronne nowe domy budowane przede wszystkim z myślą o rodzinach.

W Toruniu w ramach inwestycji deweloperskich powstają głównie nowe domy szeregowe i bliźniaki. Takie budynki są tańsze w realizacji od domów wolnostojących, co pozwala zaoferować nabywcom atrakcyjne ceny zakupu. Dzięki relatywnie niskim stawkom za m2 w Toruniu można łatwiej pozwolić sobie na większy metraż. Najpopularniejsze są nowe domy o powierzchni od ok. 100 do 130 m2. Można jednak znaleźć też i mniejsze, i większe nieruchomości. Większość inwestycji odznacza się kameralnym charakterem, dużą ilością zieleni i nowoczesną architekturą.

Nowe domy na sprzedaż – gdzie szukać okazji cenowych?

Ceny nieruchomości w przeliczeniu na m2 zależą przede wszystkim od ich lokalizacji. W Toruniu najdrożej jest w centrum, w szczególności w pobliżu atrakcyjnych zabytków, a taniej poza nim. Nowe domy na sprzedaż powstają jednak przede wszystkim na obrzeżach, dlatego niemal wszystkie są dostępne w atrakcyjnych cenach. Taniej można kupić te posadowione na mniejszych działkach. Droższe są natomiast te wykonane w wyższym standardzie i wykończone „pod klucz”.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Toruniu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Toruniu

W Toruniu dostępnych jest 758 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 18 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Toruniu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 30 do 178 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (19 mieszkań).
 • 2-pokojowe (402 mieszkania).
 • 3-pokojowe (242 mieszkania).
 • 4-pokojowe (90 mieszkań).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 6-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Toruniu dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 117 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Toruniu kosztuje 218 088 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 555 000 zł.

Aktualnie obowiązują 2 oferty promocyjne.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: