Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy Stare Kupiski, powiat łomżyński

26 ofert w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Leśne Wzgórza etap II
  4 kw. 2024
  Firma Eldor-Bud z niemal 10 letnim doświadczeniem w budowie domów oferuje sprzedaż domów na nowo budowanym osiedlu „LEŚNE WZGÓRZE” w Starych Kupiskach. W tym miejscu powstanie docelowo 91 domów (30 w zabudowie bliźniaczej, 30 w zabudowie szeregowej i 31 domów wolno stojących). Etap II obejmuje budowę 29 domów (8 w zabudowie bliźniaczej, 15 w zabudowie szeregowej i 6 domów wolnostojących).Osiedle LEŚNE WZGÓRZE zaprojektowano z myślą o wszystkich, którzy szukają kameralnej lokalizacji w sąsiedztwie pięknego lasu, przy jednoczesnym zapewnieniu szybkiego dojazdu do miasta. Każdy z domów wykonany będzie w sprawdzonej, oszczędnej technologii pod kątem eksploatacji i w nowoczesnym stylu, z zastosowaniem dużej powierzchni okien. Osiedle będzie uzbrojone w instalacje oświetlenia ulicznego, domy posiadać będą przyłącza gazowe, elektryczne, wodne i kanalizacyjne. Droga wewnętrzna na osiedlu, ul. Sadowa i część ul. Świerkowej zostanie utwardzona nawierzchnią bitumiczną (asfalt).Domy zostaną przekazane Inwestorom w stanie deweloperskim, z pełnym zagospodarowaniem terenu (kostka, ogrodzenie, zagospodarowanie zielenią i oświetleniem zewnętrznym). Budynki oddawane z pozwoleniem na użytkowanie. Proszę pamiętać, że wybierając naszą firmę przy zakupie nie obowiązuje Państwa podatek 2% PCC . Rozpoczęcie realizacji II etapu planujemy na czwarty kwartał 2022 roku, a jego budowa potrwa do czerwca 2024 roku.

  Leśne Wzgórza etap II

  od 3 605 zł/m2
  ul. Świerkowa , Stare Kupiski, łomżyński(1.1 km od Łomży)
  Eldor Bud Sp. z o.o.
 • Leśne Wzgórza
  gotowe
  Firma Eldor-Bud z niemal 10 letnim doświadczeniem w budowie domów oferuje sprzedaż domów na nowo budowanym osiedlu „LEŚNE WZGÓRZE” w Starych Kupiskach. W tym miejscu powstanie docelowo 91 domów (30 w zabudowie bliźniaczej, 30 w zabudowie szeregowej i 31 domów wolno stojących). Etap I obejmuje budowę 29 domów (8 w zabudowie bliźniaczej, 9 w zabudowie szeregowej i 12 domów wolnostojących).Osiedle LEŚNE WZGÓRZE zaprojektowano z myślą o wszystkich, którzy szukają kameralnej lokalizacji w sąsiedztwie pięknego lasu, przy jednoczesnym zapewnieniu szybkiego dojazdu do miasta. Każdy z domów wykonany będzie w sprawdzonej, oszczędnej technologii pod kątem eksploatacji i w nowoczesnym stylu, z zastosowaniem dużej powierzchni okien. Osiedle będzie uzbrojone w instalacje oświetlenia ulicznego, domy posiadać będą przyłącza gazowe, elektryczne, wodne i kanalizacyjne. Droga wewnętrzna na osiedlu, ul. Sadowa i część ul. Świerkowej zostanie utwardzona nawierzchnią bitumiczną (asfalt).Domy zostaną przekazane Inwestorom w stanie deweloperskim, z pełnym zagospodarowaniem terenu (kostka, ogrodzenie, zagospodarowanie zielenią i oświetleniem zewnętrznym). Budynki oddawane z pozwoleniem na użytkowanie. Proszę pamiętać, że wybierając naszą firmę przy zakupie nie obowiązuje Państwa podatek 2% PCC . Rozpoczęcie realizacji I etapu planujemy na czwarty kwartał 2021 roku.

  Leśne Wzgórza

  od 4 246 zł/m2
  ul. Świerkowa , Stare Kupiski, łomżyński(1.1 km od Łomży)
  Eldor Bud Sp. z o.o.

Jak wygląda Życie w Starych Kupiskach?

Stare Kupiski – wieś położona w Polsce w województwie podlaskim, w powiecie łomżyńskim. Odległość od Łomży to zaledwie kilka kilometrów. Miejscowość zamieszkuje niewiele ponad 1000 osób, więc jest to idealne miejsce do zabudowy jednorodzinnej, która zresztą przeważa w okolicy. Wieś posiada wiele terenów niezagospodarowanych, co nie uszło uwadze deweloperów. Malownicze działki pod lasem cieszą się więc zainteresowaniem pod inwestycje mieszkaniowe.

Domy Stare Kupiski - oferta deweloperów

Deweloperzy proponują przede wszystkim osiedla domków jednorodzinnych oraz bliźniaków i domów szeregowych. Ogrodzony teren z kilkunastoma budynkami sprzyja rodzinnej atmosferze i rozkwitowi życia sąsiedzkiego. Na potencjalnych nabywców czekają lokale o powierzchni od 60 do nawet 150 metrów kwadratowych wraz z przestronnymi ogrodami (od 200 do 500 metrów kwadratowych). Domy Stare Kupiski wyposażone są w prywatne miejsca garażowe oraz naziemne miejsca postojowe, bezpośrednio przed budynkiem. Większość z nich to lokale 4-pokojowe, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla rodzin z dziećmi.

Rozwiązania w nowych inwestycjach to nowoczesne technologie, które znacząco obniżają stałe koszty utrzymania budynku, jednocześnie nie szkodząc przy tym środowisku. Popularnym wyborem są także duże okna, które naturalnie doświetlają pomieszczenia światłem dziennym.

Domy Stare Kupiski - cena

Ceny domów w Starych Kupiskach to kolejny argument na plus. Ceny są niższe nie tylko od najdroższych rynków w Polsce (jak Warszawa, Gdynia czy Kraków), ale także od średniej ceny za metr kwadratowy dla całego kraju. To z kolei czyni rynek nieruchomości w Starych Kupiskach niezwykle atrakcyjnym finansowo. Wieś znajduje się bezpośrednio obok Łomży, co sprawia, że jej lokalizacja jest dogodna dla wielu osób.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Starych Kupiskach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Starych Kupiskach

W Starych Kupiskach dostępnych jest 26 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

W Starych Kupiskach nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Starych Kupiskach dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 60 do 152 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 350 000 zł.

Oferty w Starych Kupiskach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: