Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.
 • Osiedle Dominiki
  Oferta archiwalna

  Osiedle Dominiki

  GD-invest s.c.

  Dom Tczew
  ul. Grunwaldzka
  0.5 km od centrum
  • gotowe
  • Liczba domów: Wyprzedane

Czym przyciąga pomorskie miasto - Tczew?

Tczew to miasto, które położone jest w województwie pomorskim, w regionie Kociewie na Pomorzu Gdańskim. Jego wschodnią granicę stanowi Wisła, z którą miasto jest silnie związane. Okolica zyskuje zdecydowanie na popularności, ze względu na atrakcyjne położenie. Miasto znajduje się stosunkowo blisko Morza Bałtyckiego - ten fakt docenią zarówno mieszkańcy, jak i turyści. Obecnie Tczew postrzegany jest jako jeden z obowiązkowych punktów turystycznych na drodze do Trójmiasta. Warto wspomnieć również o tym, że jakość mieszkania w Tczewie jest zaliczana do najwyższych w kraju, ze względu na dynamiczny rozwój miasta z zakresu kultury, turystyki, czy biznesu. Przyszli lokatorzy nie mogą więc narzekać na bezrobocie -  w ostatnim czasie szeroko rozwinięty został sektor usługowy, który zapewnia pracę mieszkańcom z całej Polski.  Dzięki świetniej lokalizacji Tczew wydaje się bardzo atrakcyjnym miastem nie tylko pod względem biznesu, ale i pod względem rynku nieruchomości. Czy warto zainwestować w zakup nowych domów w Tczewie? Sprawdzamy.

Tczew - nowe domy z potencjałem inwestycyjnym

Miasto należy do jednego z tych, których zabudowa zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Charakterystyczne dla miasta są przede wszystkim zabytkowe kamieniczki -  kolorowe i przykuwające wzrok. Wiele bloków przeszło kompletną odnowę m.in. odmalowanie elewacji. Warto wspomnieć również o tym, że miasto plasuje się w czołówce, jeśli chodzi o najmniejsze zanieczyszczenie powietrza w kraju. Popyt zarówno na mieszkania, jak i nowe domy w Tczewie stale rośnie. Niemniej jednak jest to jedno z nielicznych małych miast, w których przewagę stopniowo zyskują nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym m.in. w celu wynajmu zarówno krótkoterminowego, jak i długoterminowego. Warto więc wziąć taką opcję pod uwagę, gdyż zakup nowego domu Tczewie jest bardzo opłacalny. Ponadto nowe inwestycje od deweloperów wyróżniają się licznymi udogodnieniami i korzystną lokalizacją, a ich koszt kształtuje się na średnim poziomie.

Warto także wspomnieć o tym, że miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią Polski. Łatwo tu dojechać niemal z każdego miejsca w kraju. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 91, natomiast obok droga krajowa nr 22 i autostrada A1. Ponadto do Tczewa prowadzi wiele dróg wojewódzkich, jak i lokalnych. Dodatkowo w Tczewie dużo się dzieje, zwłaszcza jeśli chodzi o turystykę. Mieści się tutaj m.in. Muzeum Wisły, miejska wieża ciśnień, ratusz, budynek poczty, park miejski, budynek Państwowej Szkoły Morskiej, przystań i wiele więcej. Na turystów czeka więc sporo atrakcji w postaci wielu imprez kulturalno-sportowych jak koncerty, festiwale, czy biegi maratońskie. 

Rynek nieruchomości w Tczewie

Rynek nieruchomości w Tczewie stale się rozwija. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że średnia wartość nowych domów w Tczewie jest znacznie niższa niż w Gdańsku, Sopocie czy Gdyni. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że Tczew posiada znacznie mniejszą powierzchnię niż pozostałe aglomeracje. Tczew jest za to jedną z droższych lokalizacji w obszarze gmin miejsko-wiejskich wokół Trójmiasta. Wartości nowych domów na sprzedaż różnią się znacznie od siebie w zależności od dostępnych metraży, standardu oraz lokalizacji. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego domu w Tczewie. Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Tczewie

W Tczewie dostępnych jest 68 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Tczewie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 36 do 152 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 2-pokojowe (11 mieszkań).
 • 3-pokojowe (32 mieszkania).
 • 4-pokojowe (5 mieszkań).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 6-pokojowe (4 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Tczewie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Tczewie kosztuje 319 345 zł.

Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: