+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Tczew

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Dominiki
  Oferta archiwalna
  Osiedle Dominiki to nowo budowane, prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowane w centrum Tczewa przy ul. Grunwaldzkiej. Będzie składać się ono łącznie z 43 budynków w zabudowie szeregowej . Budowa osiedla została podzielona na 3 etapy z czego pierwszy etap - 13 domów został ukończony w 2011 roku. Budowa drugiego etapu rusza w 2013 roku, a ukończenie zaplanowano na koniec 2014 roku.

  Osiedle Dominiki

  ul. Grunwaldzka , Tczew(0.5 km od centrum)
  GD-invest s.c.

Czym przyciąga pomorskie miasto - Tczew?

Tczew to miasto, które położone jest w województwie pomorskim, w regionie Kociewie na Pomorzu Gdańskim. Jego wschodnią granicę stanowi Wisła, z którą miasto jest silnie związane. Okolica zyskuje zdecydowanie na popularności, ze względu na atrakcyjne położenie. Miasto znajduje się stosunkowo blisko Morza Bałtyckiego - ten fakt docenią zarówno mieszkańcy, jak i turyści. Obecnie Tczew postrzegany jest jako jeden z obowiązkowych punktów turystycznych na drodze do Trójmiasta. Warto wspomnieć również o tym, że jakość mieszkania w Tczewie jest zaliczana do najwyższych w kraju, ze względu na dynamiczny rozwój miasta z zakresu kultury, turystyki, czy biznesu. Przyszli lokatorzy nie mogą więc narzekać na bezrobocie -  w ostatnim czasie szeroko rozwinięty został sektor usługowy, który zapewnia pracę mieszkańcom z całej Polski.  Dzięki świetniej lokalizacji Tczew wydaje się bardzo atrakcyjnym miastem nie tylko pod względem biznesu, ale i pod względem rynku nieruchomości. Czy warto zainwestować w zakup nowych domów w Tczewie? Sprawdzamy.

Tczew - nowe domy z potencjałem inwestycyjnym

Miasto należy do jednego z tych, których zabudowa zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Charakterystyczne dla miasta są przede wszystkim zabytkowe kamieniczki -  kolorowe i przykuwające wzrok. Wiele bloków przeszło kompletną odnowę m.in. odmalowanie elewacji. Warto wspomnieć również o tym, że miasto plasuje się w czołówce, jeśli chodzi o najmniejsze zanieczyszczenie powietrza w kraju. Popyt zarówno na mieszkania, jak i nowe domy w Tczewie stale rośnie. Niemniej jednak jest to jedno z nielicznych małych miast, w których przewagę stopniowo zyskują nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym m.in. w celu wynajmu zarówno krótkoterminowego, jak i długoterminowego. Warto więc wziąć taką opcję pod uwagę, gdyż zakup nowego domu Tczewie jest bardzo opłacalny. Ponadto nowe inwestycje od deweloperów wyróżniają się licznymi udogodnieniami i korzystną lokalizacją, a ich koszt kształtuje się na średnim poziomie.

Warto także wspomnieć o tym, że miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią Polski. Łatwo tu dojechać niemal z każdego miejsca w kraju. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 91, natomiast obok droga krajowa nr 22 i autostrada A1. Ponadto do Tczewa prowadzi wiele dróg wojewódzkich, jak i lokalnych. Dodatkowo w Tczewie dużo się dzieje, zwłaszcza jeśli chodzi o turystykę. Mieści się tutaj m.in. Muzeum Wisły, miejska wieża ciśnień, ratusz, budynek poczty, park miejski, budynek Państwowej Szkoły Morskiej, przystań i wiele więcej. Na turystów czeka więc sporo atrakcji w postaci wielu imprez kulturalno-sportowych jak koncerty, festiwale, czy biegi maratońskie. 

Rynek nieruchomości w Tczewie

Rynek nieruchomości w Tczewie stale się rozwija. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że średnia wartość nowych domów w Tczewie jest znacznie niższa niż w Gdańsku, Sopocie czy Gdyni. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że Tczew posiada znacznie mniejszą powierzchnię niż pozostałe aglomeracje. Tczew jest za to jedną z droższych lokalizacji w obszarze gmin miejsko-wiejskich wokół Trójmiasta. Wartości nowych domów na sprzedaż różnią się znacznie od siebie w zależności od dostępnych metraży, standardu oraz lokalizacji. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego domu w Tczewie. Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: