Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Dominiki
  Oferta archiwalna
  Osiedle Dominiki to nowo budowane, prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowane w centrum Tczewa przy ul. Grunwaldzkiej. Będzie składać się ono łącznie z 43 budynków w zabudowie szeregowej . Budowa osiedla została podzielona na 3 etapy z czego pierwszy etap - 13 domów został ukończony w 2011 roku. Budowa drugiego etapu rusza w 2013 roku, a ukończenie zaplanowano na koniec 2014 roku.Domy zaprojektowano w 5 typach o powierzchniach od 75 do 132 m2 położonych na działkach o powierzchni od 150 do 396 m2 .Na osiedlu znajdą się domy o nowoczesnej architekturze i praktycznym rozkładzie pomieszczeń.. Do budynków przyłączone będą wszystkie media tj. prąd, woda, kanalizacje, ogrzewanie i ciepła woda z tczewskiego ZEC. Wykonane też będą drogi dojazdowe i chodniki. Zostaną one wykończone w stanie deweloperskim Każdy dom posiada zewnętrzny taras wychodzący na ogród.Niewątpliwą zaletą tego osiedla jest jego położenie w spokojnej dzielnicy Tczewa, a jednocześnie w centrum miasta. Jest to miejsce znakomicie skomunikowane, położone przy ulicy Grunwaldzkiej łączącej drogę krajową nr 1 (E 75) z ul. Wojska Polskiego.

  Osiedle Dominiki

  ul. Grunwaldzka , Tczew(0.5 km od centrum)
  GD-invest s.c.

Czym przyciąga pomorskie miasto - Tczew?

Tczew to miasto, które położone jest w województwie pomorskim, w regionie Kociewie na Pomorzu Gdańskim. Jego wschodnią granicę stanowi Wisła, z którą miasto jest silnie związane. Okolica zyskuje zdecydowanie na popularności, ze względu na atrakcyjne położenie. Miasto znajduje się stosunkowo blisko Morza Bałtyckiego - ten fakt docenią zarówno mieszkańcy, jak i turyści. Obecnie Tczew postrzegany jest jako jeden z obowiązkowych punktów turystycznych na drodze do Trójmiasta. Warto wspomnieć również o tym, że jakość mieszkania w Tczewie jest zaliczana do najwyższych w kraju, ze względu na dynamiczny rozwój miasta z zakresu kultury, turystyki, czy biznesu. Przyszli lokatorzy nie mogą więc narzekać na bezrobocie -  w ostatnim czasie szeroko rozwinięty został sektor usługowy, który zapewnia pracę mieszkańcom z całej Polski.  Dzięki świetniej lokalizacji Tczew wydaje się bardzo atrakcyjnym miastem nie tylko pod względem biznesu, ale i pod względem rynku nieruchomości. Czy warto zainwestować w zakup nowych domów w Tczewie? Sprawdzamy.

Tczew - nowe domy z potencjałem inwestycyjnym

Miasto należy do jednego z tych, których zabudowa zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Charakterystyczne dla miasta są przede wszystkim zabytkowe kamieniczki -  kolorowe i przykuwające wzrok. Wiele bloków przeszło kompletną odnowę m.in. odmalowanie elewacji. Warto wspomnieć również o tym, że miasto plasuje się w czołówce, jeśli chodzi o najmniejsze zanieczyszczenie powietrza w kraju. Popyt zarówno na mieszkania, jak i nowe domy w Tczewie stale rośnie. Niemniej jednak jest to jedno z nielicznych małych miast, w których przewagę stopniowo zyskują nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym m.in. w celu wynajmu zarówno krótkoterminowego, jak i długoterminowego. Warto więc wziąć taką opcję pod uwagę, gdyż zakup nowego domu Tczewie jest bardzo opłacalny. Ponadto nowe inwestycje od deweloperów wyróżniają się licznymi udogodnieniami i korzystną lokalizacją, a ich koszt kształtuje się na średnim poziomie.

Warto także wspomnieć o tym, że miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią Polski. Łatwo tu dojechać niemal z każdego miejsca w kraju. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 91, natomiast obok droga krajowa nr 22 i autostrada A1. Ponadto do Tczewa prowadzi wiele dróg wojewódzkich, jak i lokalnych. Dodatkowo w Tczewie dużo się dzieje, zwłaszcza jeśli chodzi o turystykę. Mieści się tutaj m.in. Muzeum Wisły, miejska wieża ciśnień, ratusz, budynek poczty, park miejski, budynek Państwowej Szkoły Morskiej, przystań i wiele więcej. Na turystów czeka więc sporo atrakcji w postaci wielu imprez kulturalno-sportowych jak koncerty, festiwale, czy biegi maratońskie. 

Rynek nieruchomości w Tczewie

Rynek nieruchomości w Tczewie stale się rozwija. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że średnia wartość nowych domów w Tczewie jest znacznie niższa niż w Gdańsku, Sopocie czy Gdyni. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że Tczew posiada znacznie mniejszą powierzchnię niż pozostałe aglomeracje. Tczew jest za to jedną z droższych lokalizacji w obszarze gmin miejsko-wiejskich wokół Trójmiasta. Wartości nowych domów na sprzedaż różnią się znacznie od siebie w zależności od dostępnych metraży, standardu oraz lokalizacji. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego domu w Tczewie. Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Tczewie

Tczew to miasto o powierzchni 22,4 km2, leżące w regionie Kociewie, nad Wisłą. Liczba jego mieszkańców to niespełna 60 000 osób. W zabudowie Tczewa dominują budynki mieszkalne wielorodzinne, przy czym wyróżnia się 5 dużych i 5 mniejszych osiedli bloków mieszkaniowych. Centrum stanowi zabytkowe Stare Miasto z wyznaczonymi trzema szlakami spacerowymi. Z uwagi na warunki geograficzne, zagospodarowywane są głównie wewnętrzne tereny miasta. Tczew ma bogatą infrastrukturę społeczną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, wraz z wydziałem Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji. Działa też szpital powiatowy i 11 zakładów opieki zdrowotnej. Mieszkańcy mają dostęp do galerii handlowej, popularnych marketów, kina, Centrum Kultury i Sztuki oraz licznych obiektów sportowych. Jednym z największych walorów miasta jest położenie.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: