+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Pińczów

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Nowe mieszkania Pińczów – rynek pierwotny

Rynek nieruchomości w Pińczowie szybko się rozwija. Nowe nieruchomości powstają w atrakcyjnej części miasta, w pobliżu rzeki Nida. Wśród nich znajdują się budynki wielomieszkaniowe i kameralne inwestycje z dużą ilością zieleni. Ile kosztuje nowe mieszkanie i jaki jest standard nowych inwestycji?

Pińczów to miasto w województwie świętokrzyskim i siedziba powiatu pińczowskiego. Położone nad Nidą miasto wyróżnia się malowniczym krajobrazem i stanowi lokalnie ważny ośrodek gospodarczy. Przez Pińczów przebiega trasa wielu spływów kajakowych, nie brakuje tu więc turystów. Miasto leży zaledwie 39 km na południe od Kielc i 15 km na północny zachód od popularnego uzdrowiska Busko-Zdrój. Atrakcyjna lokalizacja i rozwojowy potencjał miasta sprawia, że rynek nieruchomości szybko się tu rozwija. Jakie lokale znajdziemy w ofercie deweloperów i ile trzeba zapłacić za nowe mieszkanie?

Nowe mieszkania w Pińczowie – oferta deweloperów

Mimo niewielkiej wielkości Pińczów cechuje się zwartą, miejską zabudową. Duża część zabudowy mieszkalnej skoncentrowana jest w obrębie skrzyżowania ulicy Leśnej i 3 Maja.  Gdzie powstają nowe inwestycje? Nowe realizacje powstają w większości na południowo-wschodnim krańcu miasta, nieopodal zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Batalionów Chłopskich. Nowe mieszkania w Pińczowie można także nabyć w okolicach ul. Armii Krajowej. Atutem takich lokalizacji jest dostęp infrastruktury handlowo-usługowej, placówek edukacyjnych takich jak przedszkola, szkoły podstawowe i liceum oraz bliskość rzeki Nida i Zalewu w Pińczowie, gdzie mieszkańcy mogą spędzać wolny czas. Nieopodal znajdują się także punkty gastronomiczne i targ rolny z lokalnymi produktami.

Wśród nowych inwestycji znajdują się głównie budynki wielorodzinne. Są to m.in. wolnostojące bloki z lokalami usługowymi na parterze, kameralne osiedla w niskiej zabudowie i domy szeregowe. Osiedla deweloperskie wyróżniają się nowoczesną architekturą, która dobrze współgra zarówno z miejską zabudową, jak i zielonym otoczeniem obiektów. Mieszkańcy mają do dyspozycji naziemne miejsca parkingowe i podziemne garaże. Standardem jest nowoczesna winda oraz przylegający do mieszkania balkon. Inwestorzy mogą wybierać między różnymi metrażami i układem pomieszczeń. Wśród osób młodych i seniorów dużą popularnością cieszą się niewielkie 2-pokojowe mieszkania. Rodziny z dziećmi chętnie wybierają większe lokale o 3- lub 4-pokojach.

Mieszkania na sprzedaż w Pińczowie – ile kosztuje nowe mieszkanie?

Ceny mieszkań w Pińczowie utrzymują się na średnim poziomie. Nieruchomości są znacznie tańsze niż w większych miastach województwa lub popularnych miejscowościach wypoczynkowych jak Kielce lub Busko-Zdrój. Korzystne ceny idą w parze z wysokim standardem inwestycji.  Duży popyt na mieszkania sprawia, że nieruchomość można łatwo wynająć lub sprzedać z zyskiem.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Pińczowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: