Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania Pińczów – rynek pierwotny

Rynek nieruchomości w Pińczowie szybko się rozwija. Nowe nieruchomości powstają w atrakcyjnej części miasta, w pobliżu rzeki Nida. Wśród nich znajdują się budynki wielomieszkaniowe i kameralne inwestycje z dużą ilością zieleni. Ile kosztuje nowe mieszkanie i jaki jest standard nowych inwestycji?

Pińczów to miasto w województwie świętokrzyskim i siedziba powiatu pińczowskiego. Położone nad Nidą miasto wyróżnia się malowniczym krajobrazem i stanowi lokalnie ważny ośrodek gospodarczy. Przez Pińczów przebiega trasa wielu spływów kajakowych, nie brakuje tu więc turystów. Miasto leży zaledwie 39 km na południe od Kielc i 15 km na północny zachód od popularnego uzdrowiska Busko-Zdrój. Atrakcyjna lokalizacja i rozwojowy potencjał miasta sprawia, że rynek nieruchomości szybko się tu rozwija. Jakie lokale znajdziemy w ofercie deweloperów i ile trzeba zapłacić za nowe mieszkanie?

Nowe mieszkania w Pińczowie – oferta deweloperów

Mimo niewielkiej wielkości Pińczów cechuje się zwartą, miejską zabudową. Duża część zabudowy mieszkalnej skoncentrowana jest w obrębie skrzyżowania ulicy Leśnej i 3 Maja.  Gdzie powstają nowe inwestycje? Nowe realizacje powstają w większości na południowo-wschodnim krańcu miasta, nieopodal zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Batalionów Chłopskich. Nowe mieszkania w Pińczowie można także nabyć w okolicach ul. Armii Krajowej. Atutem takich lokalizacji jest dostęp infrastruktury handlowo-usługowej, placówek edukacyjnych takich jak przedszkola, szkoły podstawowe i liceum oraz bliskość rzeki Nida i Zalewu w Pińczowie, gdzie mieszkańcy mogą spędzać wolny czas. Nieopodal znajdują się także punkty gastronomiczne i targ rolny z lokalnymi produktami.

Wśród nowych inwestycji znajdują się głównie budynki wielorodzinne. Są to m.in. wolnostojące bloki z lokalami usługowymi na parterze, kameralne osiedla w niskiej zabudowie i domy szeregowe. Osiedla deweloperskie wyróżniają się nowoczesną architekturą, która dobrze współgra zarówno z miejską zabudową, jak i zielonym otoczeniem obiektów. Mieszkańcy mają do dyspozycji naziemne miejsca parkingowe i podziemne garaże. Standardem jest nowoczesna winda oraz przylegający do mieszkania balkon. Inwestorzy mogą wybierać między różnymi metrażami i układem pomieszczeń. Wśród osób młodych i seniorów dużą popularnością cieszą się niewielkie 2-pokojowe mieszkania. Rodziny z dziećmi chętnie wybierają większe lokale o 3- lub 4-pokojach.

Mieszkania na sprzedaż w Pińczowie – ile kosztuje nowe mieszkanie?

Ceny mieszkań w Pińczowie utrzymują się na średnim poziomie. Nieruchomości są znacznie tańsze niż w większych miastach województwa lub popularnych miejscowościach wypoczynkowych jak Kielce lub Busko-Zdrój. Korzystne ceny idą w parze z wysokim standardem inwestycji.  Duży popyt na mieszkania sprawia, że nieruchomość można łatwo wynająć lub sprzedać z zyskiem.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Pińczowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023