+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Suwałki

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Wiadomości na temat Suwałk:

Nowe domy w Suwałkach – rynek, ceny, okazje

Nazywane polskim biegunem zimna Suwałki są położone na północno-wschodnim krańcu kraju, nad rzeką Czarna Hańcza i w otoczeniu przepięknej przyrody. Latem można tu zauważyć duży ruch turystyczny, jednak poza sezonem miejscowość jest spokojna. Jednocześnie jest to jednak drugi co do wielkości ośrodek woj. podlaskiego o dużym potencjale rozwojowym. Jak wygląda tutejszy rynek nieruchomości? Ile kosztują i gdzie powstają nowe domy w Suwałkach? Sprawdź!

Rynek nieruchomości w Suwałkach – nowe domy

Suwałki mają bardzo atrakcyjne położenie pod względem biznesowym, na szlaku transportowym pomiędzy Europą Zachodnią i Wschodnią. Dzięki temu swoje siedziby ma tu wiele firm, stopa bezrobocia jest niska, a infrastruktura rozbudowana. Wszystko to sprawia, że zainteresowanie nieruchomościami mieszkalnymi w tym mieście jest duże. Nowych domów i mieszkań w Suwałkach coraz częściej poszukują nie tylko Polacy, ale również przybysze zza wschodniej granicy. Jest to bowiem najatrakcyjniejszy ośrodek w okolicy. Od większego Białegostoku dzieli go natomiast aż 130 km.

Rynek nieruchomości w tym mieście stale się rozwija. Od pewnego czasu w Suwałkach można zaobserwować coraz większą aktywność deweloperów. Popyt nakręca podaż, dzięki czemu powstają tu nowe atrakcyjne inwestycje. Biura deweloperskie inwestują przede wszystkim w zabudowę wielorodzinną. Niektóre z projektów przewidują zabudowę wielu hektarów powierzchni, wykonywaną w kilku etapach i połączenie funkcji usługowej z mieszkaniową. Można tu jednak również kupić nowe domy od dewelopera budowane w ramach kameralnych inwestycji.

Nowe domy od dewelopera w Suwałkach – gdzie ich szukać?

Ze względu na zwiększony popyt na lokale mieszkalne miasto rozwija się terytorialnie. Nowe inwestycje powstają zarówno na wolnych działkach w pobliżu centrum, jak i na obrzeżach miasta. To właśnie bliżej granic Suwałk można znaleźć nowe domy budowane w ramach inwestycji deweloperskich. Powstają one w pobliżu już istniejącej zabudowy jednorodzinnej, czyli między innymi w okolicach zalewu Arkadia oraz na zachodnich i południowych krańcach miasta. Deweloperzy proponują budynki utrzymane w nowoczesnej stylistyce i oferujące rozmaite udogodnienia. Dużym atutem wyboru gotowego domu powstałego w ramach takiej inwestycji jest brak konieczności zmagania się z uciążliwościami procesu budowlanego.

Nowe domy w Suwałkach – jak kształtują się ich ceny?

Ceny mieszkań w Suwałkach rosną dość szybko, chociaż nadal utrzymują się na relatywnie niskim poziomie. Stawki w obrębie miasta są też zróżnicowane – ich wysokość zależy przede wszystkim od standardu budowli oraz lokalizacji nieruchomości. Coraz częściej w Suwałkach powstają apartamenty o podwyższonym standardzie i inne ekskluzywne inwestycje. Można tu jednak nadal znaleźć także atrakcyjne nowe domy i mieszkania w przystępnych cenach. Dzięki temu najpopularniejsze w tym mieście są nieruchomości mieszkalne o większych metrażach.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Suwałkach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: