Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy Chełm - zamieszkaj na Lubelszczyźnie

Chełm to miasto we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, 42 km od granicy z Białorusią i 21 km od granicy z Ukrainą. Ma niewielką powierzchnię około 35 kilometrów kwadratowych oraz liczbę ludności rzędu ponad 60 tys. mieszkańców. Miasto wyróżnia się bogatą historią dawnego styku trzech kultur: polskiej, ruskiej i żydowskiej.

W Chełmie działa również kopalnia kredy. Jak wygląda rynek pierwotny nieruchomości mieszkaniowych? W okolicy powstają nowe osiedla, a na nich domy na sprzedaż. Chełm i okolice nie są zbyt rozbudowanym rynkiem ze względu na umiarkowany popyt na inwestycje. To jednak nie oznacza, że w tej lokalizacji się zupełnie nie buduje.

Najtańsze domy na sprzedaż - Chełm

Miasto nie ma dużej powierzchni, więc ceny są bardzo do siebie zbliżone w każdej jego części. Są też zdecydowanie niższe niż w przypadku dużych miast, a nawet średniej krajowej. To ważny argument dla osób chętnych, by znaleźć tutaj dom na sprzedaż. Chełm może być więc bardzo atrakcyjną lokalizacją na zakup nieruchomości z rynku pierwotnego. Warto zapoznać się z ofertą deweloperów i poznać budowane przez nich nowe domy. Chełm ma rozbudowaną infrastrukturę, która odpowiada na wszystkie podstawowe potrzeby mieszkańców - to kolejna zaleta życia w tym miejscu.

Co jednak proponują deweloperzy? Nowe inwestycje to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Zamknięte osiedla o niskiej zabudowie jednorodzinnej wyposażone są w monitoring, naziemne miejsca postojowe lub garaże, często także place zabaw. W najbardziej nowoczesnych nieruchomościach pojawiają się rozwiązania ekologiczne i ekonomiczne, jak pompa ciepła czy instalacja fotowoltaiczna. Każdy z domów otoczony jest zielonym ogródkiem do własnej aranżacji, co jest dla wielu najważniejszą cechą nieruchomości. Najpopularniejszy metraż to 100-150 metrów kwadratowych, a osiedla są stworzone zazwyczaj w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej, co cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących.

Nowe domy Chełm - rynek pierwotny

Zakup nieruchomości z rynku pierwotnego to szereg zalet, rozpoczynając od tego, że dużo łatwiej jest znaleźć budynek, który spełnia nasze oczekiwania. Co więcej, w razie potrzeby jeszcze na etapie budowy możemy wprowadzić niewielkie zmiany, np. w układzie pomieszczeń. Kupno od dewelopera to także pewność, że budynek powstał w najnowszej technologii, a zastosowane rozwiązania są ekologiczne. Deweloper udziela także gwarancji na postawione przez siebie inwestycje. Warto skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem dewelopera, który oferuje sprzedaż domów. Chełm - dom na sprzedaż nie jest zbyt częstą ofertą, jednak firmy deweloperskie starają się na bieżąco odpowiadać na potrzeby oraz popyt na nieruchomości, więc w najbliższym czasie można spodziewać się rozwoju rynku nowych domów w tej okolicy.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Chełmie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023