Murapol Osiedle Zdrovo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Niepołomicka, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe, ul. Niepołomicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 836 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Murapol Osiedle ZdrovoMurapol Osiedle Zdrovo

10 zdjęć

Murapol Osiedle Zdrovo
Murapol Osiedle Zdrovo
Murapol Osiedle Zdrovo
Murapol Osiedle Zdrovo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 15 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 299 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Opis inwestycji

Murapol Osiedle Zdrovo to nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Gdańska. Powstaje przy ul. Niepołomickiej w dzielnicy Łostowice, w otoczeniu łąk, licznych stawów i tylko 6 km od centrum. Oferujemy tu 299 komfortowych lokali mieszkalnych zaprojektowanych w 13 budynkach – kameralnych 3- oraz 1-piętrowych. Dostępne w ramach inwestycji innowacyjne rozwiązania - pakiet antysmogowy i opcja smart home, podnoszą codzienną wygodę lokatorów. Szeroka gama zróżnicowanych układów oraz metraży w ofercie pozwala wybrać mieszkanie, które idealnie odpowiada indywidualnym preferencjom każdego klienta.

Dlaczego warto?

• Kameralna, niska zabudowa

• Teren inwestycji urozmaicą liczne oczka wodne starannie zagospodarowane zielenią. Dzięki wodnym ogrodom osiedle zyska niepowtarzalnego charakteru;

• Wszystkie mieszkania na piętrach posiadać będą obszerne balkony, a zaprojektowane na parterze – tarasy wybrukowane kostką oraz zielone ogródki;

• Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano optymalną liczbę miejsc postojowych na parkingach zewnętrznym w sąsiedztwie budynków;

• Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego;

• Z myślą o najmłodszych lokatorach oraz rodzicach na terenie osiedla przewidziano place zabaw.

Co jeszcze zyskujesz?

• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

• Opcja Murapol Appartme - Twoje wymarzone mieszkanie może stać się jeszcze bardziej nowoczesne, oszczędne i bezpieczne, a Tobie będzie żyło się w nim komfortowo.

Nasz smart home wyróżnia:

• Sterowanie manualne lub z aplikacją mobilną, czyli możliwość zarządzania mediami w mieszkaniu na dwa sposoby: za pomocą aplikacji mobilnej, lub manualnego przycisku - tzw. funkcji hotelowej.

• Pełna kontrola nad dopływem wody - chroń swoje mieszkanie przed zalaniem dzięki systemowi sterowania głównymi zaworami wody. Możesz zamykać i otwierać jej dopływ nawet wtedy, gdy jesteś poza domem.

• Niezawodność działania - zintegrowane systemy automatyki mieszkaniowej oznaczają, że nasz smart home działa równolegle w formie bezprzewodowej, jak i przewodowej.

Inwestycja Murapol Osiedle Zdrovo znajduje się Oruni Górnej - Gdańsk Południe, ul. Niepołomicka (6.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Murapol Osiedle Zdrovo została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 299 nowych mieszkań znajdujących się w 15 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Zdrovo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

• Inwestycja jest realizowana przy ul. Niepołomickiej, w dzielnicy Łostowice. Dojazd autem do centrum Gdańska zajmuje tylko 20 minut;

• Zielone otoczenie inwestycji uspokaja, motywuje do aktywności fizycznej - z dala od zgiełku miasta. W sąsiedztwie przeważają łąki i liczne stawy;

• Kilka minut spacerem od inwestycji znajduje się urokliwy Park Ferberów;

• W promieniu kilkuset metrów od osiedla działają sklepy i punkty handlowe (Lidl, Żabka, Biedronka, ABC). Dojazd do centrum handlowego Kowale zajmuje tylko 10 minut;

• Mieszkańcy docenią bliskość żłobków, przedszkoli i szkół. W sąsiedztwie znajdą też przychodnię lekarską, kościół i restauracje. Łostowice to doskonałe miejsce dla rodzin, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki;

• Lokalizacja w bliskości dużych węzłów komunikacyjnych (DK 91, S7) oznacza dogodny dojazd do centrum, jak i łatwy wyjazd poza miasto;

• Przystanek autobusowy znajduje się tuż obok osiedla. Dzięki temu możesz wygodnie podróżować komunikacją miejską.

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Osiedle Zdrovo?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Osiedle Zdrovo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1981 metrów od inwestycji Murapol Osiedle Zdrovo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Lipce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Osiedle Zdrovo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Zdrovo znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 713 m, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borkowie w odległości 736 m, szkoła w odległości 740 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Osiedle Zdrovo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 239 m znajduje się Lidl, w odległości 418 m znajduje się Żabka, w odległości 721 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Zdrovo w odległości 731 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 772 m znajduje się boisko / kort, w odległości 773 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 06.04.2021
Data aktualizacji: 13.03.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: