Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Murapol Argentum

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania gotowe do odbioru już w tym roku!

Mieszkania na sprzedaż ul. Srebrzyńska, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Srebrzyńska

Murapol ArgentumMurapol Argentum

12 zdjęć

Murapol Argentum
Murapol Argentum
Murapol Argentum
Murapol Argentum
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

28 - 89/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

10

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (151)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Dni Otwarte

  Naziemne miejsce postojowe GRATIS na Dniu Otwartym w Łodzi!

  Przyjdź 25 maja do biura sprzedaży przy ul. Zielonej 18 lub Wróblewskiego 21 na Mieszkaniowy Dzień Otwarty i zyskaj miejsce postojowe w cenie wybranego mieszkania w Łodzi. Już teraz umów się z doradcą na spotkanie i skorzystaj z okazji!

 • Promocja

  Od 8434 zł/m2 mieszkania w Łodzi

  Skorzystaj z majowej promocji, która obejmuje mieszkania od 8434 zł/m2 w Murapol Argentum przy ul. Srebrzyńskiej w Łodzi. Wybierz mieszkanie objęte promocją i zyskaj rabat, a w przypadku wybranych lokali miejsce postojowe w promocyjnej cenie.

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

Stacja kolejowa - Łódź Kaliska - 1672 m

Przystanek Tramwajowy - 183 m

Przystanek Autobusowy - 236 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

12 placówek medycznych, 22 placówki edukacyjne, 9 kawiarni i restauracji, 28 sklepów, 30 obiektów sportowych, 19 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 409 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 151 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 89 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Murapol Argentum znajdują się 32 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Murapol Argentum to nowoczesny projekt mieszkaniowy realizowany przy ul. Srebrzyńskiej, nieopodal jednego z najważniejszych miejsc na kulturalnej i handlowej mapie Łodzi, czyli słynnej Manufaktury. Poza bliskością tak ważnego ośrodka miejskiego, mieszkańcy Murapol Argentum mogą zaczerpnąć oddechu i aktywnie spędzić czas w położonym zaledwie kwadrans od inwestycji Parku na Zdrowiu. Tętniąca życiem ulica Piotrkowska znajduje się równie blisko, bo jedynie w odległości 8-minutowej przejażdżki rowerem.

W ramach inwestycji powstanie ponad 400 komfortowych i starannie zaprojektowanych mieszkań. To doskonały wybór na swoje pierwsze M dla singli, rodzin czy inwestorów poszukujących bezpiecznego miejsca dla swoich oszczędności, ponieważ oferta obejmuje zarówno kawalerki, jak i 5-pokojowe lokale. Do wszystkich mieszkań przynależą przestronne balkony oraz tarasy z ogródkami. Z najwyżej usytuowanych tarasów rozciąga się piękna panorama na centrum miasta, co zachwyci nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Podziwiaj panoramę miasta z najwyższych kondygnacji Murapol Argentum

• Home Management System wdrożony w budynkach pozwala mieszkańcom stosować urządzenia typu smart home, w tym sterować ogrzewaniem, elektrycznością, oświetleniem czy zaworami wody. Zarządzanie inteligentnymi urządzeniami jest możliwe za pomocą aplikacja mobilnej, jak i przy wykorzystaniu przycisków funkcji hotelowej.

• Pakiet antysmogowy w standardzie mieszkań oznacza, że w nawiewnikach okiennych zastosowano filtry chroniące przed zanieczyszczeniami, alergenami, kurzem czy nawet owadami.

• Przestrzeń klatek schodowych i części wspólnych została starannie zaaranżowana, z wykorzystaniem trwałych gresów o subtelnych i stonowanych wzorach, laminowanych paneli meblowych w naturalnym, złotym kolorze oraz szlachetnego, wysokiej jakości tynku mozaikowego. Dodatkowo, w holu wejściowym umieszczono duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe, nadając tym pomieszczeniom atrakcyjny wygląd.

• W częściach wspólnych wykorzystujemy oprawę liniową LED, co zmniejsza zużycie energii elektrycznej, a zatem i koszty utrzymania budynków.

• Do wszystkich lokalach na piętrach przynależą nawet dwa balkony zaprojektowane z termoizolacyjnych łączników zapobiegających utracie ciepła z mieszkania.

• Mieszkania parterowe posiadają tarasy wybrukowane kostką i zielone ogródki.

• Zaplanowaliśmy na terenie inwestycji stację ładowania aut elektrycznych oraz stojaki rowerowe dla miłośników niskoemisyjnych środków transportu.

• Optymalna liczba miejsc postojowych zapewni wygodę użytkownikom samochodów

• Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego.

• Na terenie osiedla zaprojektowano małą architekturę oraz liczne zielone nasadzenia

Inwestycja Murapol Argentum znajduje się w Starym Polesiu, ul. Srebrzyńska (2.4 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 409 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Murapol Argentum w sprzedaży jest 151 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 89 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Argentum?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Argentum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1672 metrów od inwestycji Murapol Argentum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Kaliska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Argentum znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Argentum znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 404 m, Przedszkole Miejskie nr 98 w odległości 407 m, Zespół Szkół Ekonomiczno-turystyczno-hotelarskich im. Władysława Grabskiego w odległości 411 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Argentum jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentamex w odległości 451 m, Unidentus w odległości 489 m, Ośrodek Pomocy Psychiatrycznej i Psychologicznej dla Młodzieży w odległości 505 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Argentum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Netto, w odległości 242 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 267 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Argentum w odległości 197 m znajduje się Saltos, w odległości 216 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 341 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.11.2022
Data aktualizacji: 23.05.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Srebrzyńska 10/12, 90-001 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023