Murapol Argentum

11 zdjęć

Murapol Argentum
Murapol Argentum
Murapol Argentum
Murapol Argentum

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Murapol Argentum dostępnych jest 167 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Promocje

 • Promocja

  5000 zł od Grupy Murapol! Wybierz sobie sąsiada

  Dobry sąsiad to skarb! A możesz zyskać jeszcze więcej! Poleć ofertę mieszkań Murapol swoim znajomym, bliskim i odbierz nawet 5000 zł. Dowiedz się więcej o programie i rekomendacji. Szczegóły na stronie dewelopera.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 409 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (53 miejsca) .
 • miejsca postojowe podziemne (357 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 167 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 83 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Murapol Argentum znajduje się 96 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Murapol Argentum to nowoczesny projekt mieszkaniowy realizowany przy ul. Srebrzyńskiej, w dzielnicy Polesie, nieopodal największego zieleńca w Łodzi – Parku na Zdrowiu. Osiedle obejmuje 409 lokali o zróżnicowanych układach i metrażach – od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Każde z nich posiada balkon lub taras z ogródkiem na parterze. Komfortowi mieszkania sprzyjać będą także nowoczesne rozwiązania, w tym znajdujący się w standardzie pakiet antysmogowy oraz możliwe do zamontowania system inteligentnego domu.

Do dyspozycji klientów postawionych zostało również 357 miejsc postojowych zaprojektowanych w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz 53 stanowiska naziemne. Z kolei z myślą o miłośnikach jednośladów, przewidziano liczne stojaki rowerowe.

Wygodę w codziennym życiu zapewni bliskość centrum Łodzi, a także liczne sklepy, hipermarkety i punkty handlowo-usługowe. W pobliżu inwestycji znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły oraz uczelnie wyższe, a także punkty apteczne, przychodnie i szpital. Tereny zielone, ZOO oraz Ogród Botaniczny będą sprzyjać spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Lokalizacja inwestycji Murapol Argentum pozwala na korzystanie z komunikacji miejskiej, docierającej do pozostałych części Łodzi. Dodatkowo, w odległości zaledwie 2 km od osiedla znajduje się droga krajowa 91.

Kompaktowe i ustawne lokale, atrakcyjna lokalizacja inwestycji oraz jej innowacyjny charakter sprawiają, że oferta odpowiada na potrzeby każdego klienta, zarówno szukającego nowego mieszkania na własne potrzeby, jak i w celach inwestycyjnych.

Dlaczego warto zamieszkać w Murapol Argentum?

• Każde mieszkanie będzie posiadać balkon. Natomiast na parterach zaprojektowano tarasy z zielonymi ogródkami.

• Ciche i szybkie windy wewnątrz budynku pozwolą sprawnie poruszać się między piętrami.

• Dla mieszkańców posiadających samochody przewidziano liczne miejsca postojowe – zarówno naziemne, jak i w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz stację ładowania pojazdów elektrycznych.

• Na terenie osiedla zaprojektowano małą architekturę oraz zielone nasadzenia, a dla fanów jednośladów zaplanowano postawienie stojaków rowerowych.

• Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego

Inwestycja Murapol Argentum znajduje się w Starym Polesiu, ul. Srebrzyńska null (2.4 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 409 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Murapol Argentum w sprzedaży jest 167 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 83 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (53 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (357 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Argentum?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Argentum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Murapol Argentum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Srebrzyńska - Kasprzaka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Argentum znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Argentum znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 98 w odległości 420 m, Publiczne Gimnazjum nr 26 w odległości 460 m, Szkoła Podstawowa nr 91 im. Leonida Teligi w Łodzi w odległości 560 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Argentum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Argentum w odległości 200 m znajduje się Saltos, w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.11.2022
Data aktualizacji: 20.01.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Starym Polesiu

Oferty w Starym Polesiu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: