+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Bełchatowie – przemysłowym centrum

 Bełchatów to dynamicznie rozwijające się miasto, położone w województwie łódzkim i będące siedzibą powiatu. Zajmuje powierzchnię 34,64 km² i w 2021 roku liczyło 54 338 mieszkańców. Jest uznawane za ważny ośrodek komunikacyjny i biznesowy regionu.

W miejscowości obowiązuje podział administracyjny na liczne osiedla: Osiedle Edwardów, Grocholice, Lipy, Osiedle Olsztyńskie, Osiedle Przytorze, Osiedle Słoneczne, Osiedle Kopernika, Osiedle Okrzei, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Wolność, Osiedle Żołnierzy POW, Osiedle Budowlanych, Osiedle Dolnośląskie, Osiedle Konopnickiej, Osiedle 1 Maja, Osiedle Binków, Osiedle Ludwików, Osiedle Górnik, Politanice, Osiedle Zdzieszulice, Śródmieście, Osiedle Zamoście, Bełchatówek, Osiedle Czaplinieckie, Dobrzelów, Osiedle Domiechowice i Osiedle Łąkowa.

Dogodnie skomunikowana lokalizacja

Bełchatów znajduje się w pobliżu autostrady A1 (20 km) i portu lotniczego w Łodzi (47 km). Główną arterią komunikacyjną jest droga krajowa DK74 Wieluń-Bełchatów-Piotrków Trybunalski-Kielce-Zamość. Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie DW485, DW484 i DW476.

W miejscowości funkcjonuje bezpłatna komunikacja miejska. Mieszkańcy mogą korzystać z dziewięciu linii autobusowych – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 i 10.

Lokalny klimat biznesowy

W Bełchatowie znajduje się podstrefa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Do dyspozycji inwestorów są działki wyodrębnione w ramach 5 stref – Strefy Wojska Polskiego, Strefy Przemysłowej, Strefy Grocholice, Strefy Czyżewskiego i Strefy Czaplinieckiej. Mogą oni korzystać również ze zwolnień z podatku od nieruchomości, a także wsparcia technicznego i merytorycznego na każdym etapie inwestycji.

W lokalizacji swoje siedziby mają duże firmy – m.in. z branż górniczo-energetycznej, spożywczej, budowlanej, gastronomicznej, ubezpieczeniowej, meblowej i wentylacyjnej.

Mieszkania w Bełchatowie na sprzedaż

W ostatnich latach deweloperzy nie realizują w tej lokalizacji zbyt wielu inwestycji. Nowe mieszkania w Bełchatowie nie są drogie – ceny lokali należą do najniższych spośród wszystkich dużych i średnich miast w Polsce.

Najczęściej powstają nowe mieszkania na sprzedaż w Bełchatowie na Osiedlu Dolnośląskim i Osiedlu Czaplinieckim. Przeważają lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe w zabudowie wielorodzinnej. Najpopularniejszy metraż wynosi około 50 m².

Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?

Warto kupić nowe mieszkanie w Bełchatowie ze względu na dynamiczny rozwój miasta. Władze inwestują sporo środków m.in. w inwestycje drogowe oraz infrastrukturę wypoczynkowo-rekreacyjną. Do dyspozycji mieszkańców jest także wiele placówek edukacyjnych – przedszkola, szkoły podstawowe, licea ogólnokształcące, technika oraz filie uczelni wyższych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Bełchatowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

 

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: