Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Celtyckie etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Celtyckie zlokalizowane jest w południowej części Kalisza przy ul. Celtyckiej na terenach nieopodal doliny rzeki Piwonki. Atutem tej lokalizacji jest brak zabudowy mieszkalnej na działkach sąsiadujących z osiedlem. Ulica Celtycka prowadząca do osiedla to droga asfaltowa o niskim natężeniu ruchu. Położenie osiedla pozwala na znakomity dojazd do centrum miasta dwiema trasami: ul. Rzymską a

  Osiedle Celtyckie etap II

  ul. Celtycka, Kalisz(2.7 km od centrum)
  De Novo Nieruchomości

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy w Kaliszu – atrakcyjne lokalizacje

Miasto leży w środkowo-zachodniej Polsce, na Wysoczyźnie Kaliskiej i nad Prosną. Kalisz jest drugim co do wielkości ośrodkiem kulturalnym województwa wielkopolskiego. Słynie z międzynarodowych festiwali, licznych klubów sportowych czy placówek edukacyjnych. Ze względu na dogodne położenie i bliskość kompleksów leśnych, Kalisz zyskuje coraz większą popularność wśród inwestorów. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 12 i 25 oraz linia kolejowa nr 14.

Rynek nieruchomości w Kaliszu

Popyt na mieszkania i domy w Kaliszu rośnie z każdym rokiem, co znajduje odzwierciedlenie w cenach za metr kwadratowy. Na terenie miasta znajduje 26 jednostek pomocniczych, tj. 23 rady osiedli oraz 3 sołectwa. Szczególnym powodzeniem cieszą się nowe domy w Kaliszu znajdujące się w pobliżu terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych. Mieszkańcy kameralnych osiedli mieszkaniowych mogą także korzystać z bogatej oferty edukacyjnej i rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych.

Nowe domy w Kaliszu – oferta deweloperska

Większość nowoczesnych inwestycji znajduje się w pobliżu sklepów, punktów usługowych, przystanków autobusowych, szkół oraz przedszkoli. Deweloperzy w Kaliszu dokładają wszelkich starań, by oferowane nieruchomości spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na wyróżnienie zasługują domy w zabudowie szeregowej, oddane do użytku w podwyższonym stanie deweloperskim. Oferowane nieruchomości mają zróżnicowany metraż, funkcjonalny rozkład pomieszczeń i miejsce postojowe w środku budynku.

Nowe domy – Kalisz i okolice

Lista ofert od deweloperów jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym powodzeniem cieszą się nowo wybudowane nieruchomości o powierzchni użytkowej do 100 metrów kwadratowych, usytuowane na peryferiach miasta. Nie brakuje tu osiedli domów jednorodzinnych, które zostały wyposażone w instalacje fotowoltaiczne, elektryczne, wodno-kanalizacyjne i pompy ciepła. Z reguły znajdują się na działkach ogrodzonych z trzech stron bez frontu.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych  domów w Kaliszu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023