+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Kalisz

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Celtyckie etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Celtyckie zlokalizowane jest w południowej części Kalisza przy ul. Celtyckiej na terenach nieopodal doliny rzeki Piwonki. Atutem tej lokalizacji jest brak zabudowy mieszkalnej na działkach sąsiadujących z osiedlem. Ulica Celtycka prowadząca do osiedla to droga asfaltowa o niskim natężeniu ruchu. Położenie osiedla pozwala na znakomity dojazd do centrum miasta dwiema trasami: ul. Rzymską a

  Osiedle Celtyckie etap II

  ul. Celtycka , Kalisz(2.7 km od centrum)
  De Novo Nieruchomości

Nowe domy w Kaliszu – atrakcyjne lokalizacje

Miasto leży w środkowo-zachodniej Polsce, na Wysoczyźnie Kaliskiej i nad Prosną. Kalisz jest drugim co do wielkości ośrodkiem kulturalnym województwa wielkopolskiego. Słynie z międzynarodowych festiwali, licznych klubów sportowych czy placówek edukacyjnych. Ze względu na dogodne położenie i bliskość kompleksów leśnych, Kalisz zyskuje coraz większą popularność wśród inwestorów. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 12 i 25 oraz linia kolejowa nr 14.

Rynek nieruchomości w Kaliszu

Popyt na mieszkania i domy w Kaliszu rośnie z każdym rokiem, co znajduje odzwierciedlenie w cenach za metr kwadratowy. Na terenie miasta znajduje 26 jednostek pomocniczych, tj. 23 rady osiedli oraz 3 sołectwa. Szczególnym powodzeniem cieszą się nowe domy w Kaliszu znajdujące się w pobliżu terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych. Mieszkańcy kameralnych osiedli mieszkaniowych mogą także korzystać z bogatej oferty edukacyjnej i rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych.

Nowe domy w Kaliszu – oferta deweloperska

Większość nowoczesnych inwestycji znajduje się w pobliżu sklepów, punktów usługowych, przystanków autobusowych, szkół oraz przedszkoli. Deweloperzy w Kaliszu dokładają wszelkich starań, by oferowane nieruchomości spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na wyróżnienie zasługują domy w zabudowie szeregowej, oddane do użytku w podwyższonym stanie deweloperskim. Oferowane nieruchomości mają zróżnicowany metraż, funkcjonalny rozkład pomieszczeń i miejsce postojowe w środku budynku.

Nowe domy – Kalisz i okolice

Lista ofert od deweloperów jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym powodzeniem cieszą się nowo wybudowane nieruchomości o powierzchni użytkowej do 100 metrów kwadratowych, usytuowane na peryferiach miasta. Nie brakuje tu osiedli domów jednorodzinnych, które zostały wyposażone w instalacje fotowoltaiczne, elektryczne, wodno-kanalizacyjne i pompy ciepła. Z reguły znajdują się na działkach ogrodzonych z trzech stron bez frontu.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych  domów w Kaliszu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: