Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Wiadomości na temat Kalisza:

Nowe domy w Kaliszu – atrakcyjne lokalizacje

Miasto leży w środkowo-zachodniej Polsce, na Wysoczyźnie Kaliskiej i nad Prosną. Kalisz jest drugim co do wielkości ośrodkiem kulturalnym województwa wielkopolskiego. Słynie z międzynarodowych festiwali, licznych klubów sportowych czy placówek edukacyjnych. Ze względu na dogodne położenie i bliskość kompleksów leśnych, Kalisz zyskuje coraz większą popularność wśród inwestorów. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 12 i 25 oraz linia kolejowa nr 14.

Rynek nieruchomości w Kaliszu

Popyt na mieszkania i domy w Kaliszu rośnie z każdym rokiem, co znajduje odzwierciedlenie w cenach za metr kwadratowy. Na terenie miasta znajduje 26 jednostek pomocniczych, tj. 23 rady osiedli oraz 3 sołectwa. Szczególnym powodzeniem cieszą się nowe domy w Kaliszu znajdujące się w pobliżu terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych. Mieszkańcy kameralnych osiedli mieszkaniowych mogą także korzystać z bogatej oferty edukacyjnej i rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych.

Nowe domy w Kaliszu – oferta deweloperska

Większość nowoczesnych inwestycji znajduje się w pobliżu sklepów, punktów usługowych, przystanków autobusowych, szkół oraz przedszkoli. Deweloperzy w Kaliszu dokładają wszelkich starań, by oferowane nieruchomości spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na wyróżnienie zasługują domy w zabudowie szeregowej, oddane do użytku w podwyższonym stanie deweloperskim. Oferowane nieruchomości mają zróżnicowany metraż, funkcjonalny rozkład pomieszczeń i miejsce postojowe w środku budynku.

Nowe domy – Kalisz i okolice

Lista ofert od deweloperów jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym powodzeniem cieszą się nowo wybudowane nieruchomości o powierzchni użytkowej do 100 metrów kwadratowych, usytuowane na peryferiach miasta. Nie brakuje tu osiedli domów jednorodzinnych, które zostały wyposażone w instalacje fotowoltaiczne, elektryczne, wodno-kanalizacyjne i pompy ciepła. Z reguły znajdują się na działkach ogrodzonych z trzech stron bez frontu.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych  domów w Kaliszu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Kaliszu

Miasto położone w województwie wielkopolskim, nad rzeką Prosną. Zajmuje 69,42 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 100 tysięcy osób. Kalisz to bardzo ciekawa miejscowość usytuowana zaledwie 25 km od Ostrowa Wielkopolskiego. Występuje tutaj podział na osiedla m.in.: Majków, Ogrody, Rogatka, Piwonice, Serbinów, czy Piskorzewie. Region ten zyskuje coraz większa popularność, a to za sprawą tego, że Kalisz stanowi drugi po Poznaniu ośrodek kulturalny w województwie wielkopolskim. Znajdują się tutaj m.in. Filharmonia Kaliska, Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Centrum Kultury i Sztuki, Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej, Miejska Biblioteka Publiczna, czy Galeria Sztuki im. Jana Tarasina. Ponadto w mieście co roku odbywa się kilka festiwali, m.in. Kaliskie Spotkania Teatralne, Międzynarodowy Festiwal Pianistów Jazzowych oraz Międzynarodowy Festiwal „Chopin w barwach jesieni”. Dla osób ceniących aktywności fizyczne dedykowane są liczne kluby sportowe, które w swojej ofercie posiadają zajęcia z piłki nożnej, siatkówki, boksu, a także rugby. Na terenie miasta funkcjonują liczne placówki edukacyjne: przedszkola, szkoły podstawowe, licea, szkoły artystyczne oraz uczelnie.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: