Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Wiadomości na temat Sanoka:

Nowe mieszkania w Sanoku – gdzie warto zamieszkać?

Powiat sanocki jest urokliwym zakątkiem na mapie Polski. Miasto powiatowe Sanok znajduje się w województwie podkarpackim, w południowo-wschodniej części naszego kraju. Sąsiaduje z powiatem brzozowskim, krośnieńskim oraz przemyskim. Miasto położone w dolinie Sanu jest dobrze skomunikowane z Krakowem czy Rzeszowem i doskonale znane osobom, które podróżują w kierunku Bieszczad. W tym miejscu krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne, co zwiększa atrakcyjność regionu.

Rynek nieruchomości w Sanoku

Coraz więcej osób poszukuje tu działki pod zabudowę jedno- lub wielorodzinną. Lokalny rynek nieruchomości dynamicznie się rozwija i wrasta zainteresowanie terenami pod inwestycje mieszkaniowe. Nowe mieszkania w Sanoku budowane są bliskiej odległości od terenów zielonych i rekreacyjnych oraz drogi krajowej nr 28. Ceny nieruchomości czy działek budowlanych w Sanoku utrzymują się na dość wysokim poziomie. Są porównywalne z obowiązującymi na rynku nieruchomości w Rzeszowie.

Oferta deweloperska – nowe mieszkania w Sanoku

Większość inwestycji deweloperskich powstaje w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. Z reguły są to kameralne budynki wielorodzinne z dostępem do wielu udogodnień, na przykład przestronnej windy, podziemnych miejsc parkingowych czy komórek lokatorskich. Nowe mieszkania w Sanoku mają zróżnicowany metraż i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Największym powodzeniem cieszą się dwu- i trzypokojowe lokale mieszkalne. Do większości nowoczesnych mieszkań przynależy balkon, taras lub prywatny ogródek.

Osiedla mieszkaniowe w Sanoku – popularne lokalizacje

Miasto podzielone jest na dzielnice, takie jak: Śródmieście, Wójtostwo, Posada, Dąbrówka, Olchowce, Zatorze i Błonie. W granicach Sanoka znajduje się wiele atrakcyjnych osiedli mieszkaniowych. Do najpopularniejszych należy: Biała Góra, Jana Pawła II, Szklana Górka, Sierakowskiego, Sadowa, Armii Krajowej, Kiczury. Nowe mieszkania w Sanoku usytuowane są na terenie osiedli zapewniających dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: placówek medycznych i edukacyjnych, obiektów rekreacyjno-sportowych, punktów-handlowo-usługowych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Sanoku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Sanoku

Sanok to miasto położone w województwie podkarpackim. Leży w dolinie Sanu, na terenie Kotliny Sanockiej, u podnóża Gór Słonnych i Pogórza Bukowskiego w Euroregionie Karpackim. Sąsiaduje z gminami Sanok (gmina wiejska) i Zagórz. Miasto podzielone jest na siedem dzielnic: Śródmieście, Wójtostwo, Posada, Dąbrówka, Olchowce, Zatorze oraz Błonie. Dużą zaletą Sanoku jest środowisko naturalne oraz położenie w strefie klimatu górskiego. Do najchętniej odwiedzanego miejsca należy Park miejski im. Adama Mickiewicza, zlokalizowany w centrum miasta. Odbywa się tu również cyklicznie Festiwal im. Adama Didura. W mieście znajdują się także liczne biblioteki oraz domy kultury.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: