Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Nowe mieszkania w Sanoku – gdzie warto zamieszkać?

Powiat sanocki jest urokliwym zakątkiem na mapie Polski. Miasto powiatowe Sanok znajduje się w województwie podkarpackim, w południowo-wschodniej części naszego kraju. Sąsiaduje z powiatem brzozowskim, krośnieńskim oraz przemyskim. Miasto położone w dolinie Sanu jest dobrze skomunikowane z Krakowem czy Rzeszowem i doskonale znane osobom, które podróżują w kierunku Bieszczad. W tym miejscu krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne, co zwiększa atrakcyjność regionu.

Rynek nieruchomości w Sanoku

Coraz więcej osób poszukuje tu działki pod zabudowę jedno- lub wielorodzinną. Lokalny rynek nieruchomości dynamicznie się rozwija i wrasta zainteresowanie terenami pod inwestycje mieszkaniowe. Nowe mieszkania w Sanoku budowane są bliskiej odległości od terenów zielonych i rekreacyjnych oraz drogi krajowej nr 28. Ceny nieruchomości czy działek budowlanych w Sanoku utrzymują się na dość wysokim poziomie. Są porównywalne z obowiązującymi na rynku nieruchomości w Rzeszowie.

Oferta deweloperska – nowe mieszkania w Sanoku

Większość inwestycji deweloperskich powstaje w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. Z reguły są to kameralne budynki wielorodzinne z dostępem do wielu udogodnień, na przykład przestronnej windy, podziemnych miejsc parkingowych czy komórek lokatorskich. Nowe mieszkania w Sanoku mają zróżnicowany metraż i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Największym powodzeniem cieszą się dwu- i trzypokojowe lokale mieszkalne. Do większości nowoczesnych mieszkań przynależy balkon, taras lub prywatny ogródek.

Osiedla mieszkaniowe w Sanoku – popularne lokalizacje

Miasto podzielone jest na dzielnice, takie jak: Śródmieście, Wójtostwo, Posada, Dąbrówka, Olchowce, Zatorze i Błonie. W granicach Sanoka znajduje się wiele atrakcyjnych osiedli mieszkaniowych. Do najpopularniejszych należy: Biała Góra, Jana Pawła II, Szklana Górka, Sierakowskiego, Sadowa, Armii Krajowej, Kiczury. Nowe mieszkania w Sanoku usytuowane są na terenie osiedli zapewniających dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: placówek medycznych i edukacyjnych, obiektów rekreacyjno-sportowych, punktów-handlowo-usługowych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Sanoku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Sanoku

Sanok to miasto położone w województwie podkarpackim. Leży w dolinie Sanu, na terenie Kotliny Sanockiej, u podnóża Gór Słonnych i Pogórza Bukowskiego w Euroregionie Karpackim. Sąsiaduje z gminami Sanok (gmina wiejska) i Zagórz. Miasto podzielone jest na siedem dzielnic: Śródmieście, Wójtostwo, Posada, Dąbrówka, Olchowce, Zatorze oraz Błonie. Dużą zaletą Sanoku jest środowisko naturalne oraz położenie w strefie klimatu górskiego. Do najchętniej odwiedzanego miejsca należy Park miejski im. Adama Mickiewicza, zlokalizowany w centrum miasta. Odbywa się tu również cyklicznie Festiwal im. Adama Didura. W mieście znajdują się także liczne biblioteki oraz domy kultury.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: