Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Marina Iława
  Oferta archiwalna
  Marina Iława Apartamenty nad Jeziorem, to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie piękno i wygodę. Piękno otaczającego jeziora harmonijnie współgra z bardzo starannie zaprojektowaną i przemyślaną architekturą budynków, dopracowanym detalem architektonicznym oraz rozwiązaniami funkcjonalnymi części wspólnych. Starannie zagospodarowane wybrzeże osiedla na którym znajdują się ścieżki spacerowe, własna plaża, 7 pomostów z możliwością cumowania łodzi oraz plac zabaw dla dzieci.Marina Iława Apartamenty nad Jeziorem to sześć starannie i nowocześnie zaprojektowanych budynków z apartamentami. Łącznie w projekcie wybudowanych zostało około 152 mieszkań. Do apartamentów można dokupić komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym, który zlokalizowany jest na poziomie gruntu – 4 metry nad poziomem lustra wody jeziora i rzeki. Cały obiekt jest monitorowany.W obrębie zespołu zabudowy mieszkaniowej wyłączono ruch samochodów z wyjątkiem dojazdu dla samochodów specjalnych. Wjazd do garaży podziemnych jest możliwy wyłącznie drogami na zewnątrz zabudowy.Architektura budynków nawiązuje do architektury budynków apartamentowych, dla podkreślenia unikalnej lokalizacji w strefie turystycznej nad jeziorem i rzeką. Mieszkania wyposażono w balkony i tarasy dla kameralnej rekreacji. Duże pionowe okna – zapewniają lepszy widok na otoczenie.

  Marina Iława

  ul. Konstytucji 3 Maja 3 , Iława(0.6 km od centrum)
  Marina Iława Apartamenty
 • Villa pod dębem
  Oferta archiwalna
  Komfortowe mieszkania w „Villi pod dębem“Do oferty mieszkań w Iławie dołączył kolejny, wyjątkowy budynek, który idealnie wpisuje się w potrzeby mieszkańców. „Villa pod dębem“ to stylowy obiekt, który wybudujemy w centrum Iławy przy ul. Szeptyckiego. Budynek będzie wyróżniał się nowoczesną architekturą. Na elewacji zastosujemy tynk ozdobny o strukturze drewna i płytki elewacyjne w szarym kolorze. Całość dopełnią tereny zielone wokół budynku oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych.Cenny dąb szypułkowyNa terenie inwestycji rośnie przepiękny, stary dąb szypułkowy, który jest cennym obiektem przyrodniczym, wartym zachowania ze względu na swoje walory przyrodnicze, estetyczne i kulturowe. Pomimo niewielkiej powierzchni działki, na której zaprojektowany został budynek z halą garażową i całą niezbędną infrastrukturą, udało się nam zachować to piękne drzewo. Budynek powstanie tuż obok starego dębu, stąd pomysł, aby nazwać go „Villa pod dębem”. Wiemy, jak istotne dla budownictwa mieszkalnego jest zachowanie i właściwe urządzenie terenów zielonych, co staramy się realizować na wszystkich naszych inwestycjach.Duże tarasy i piwniceW czterokondygnacyjnym, dwuklatkowym budynku będą się znajdować 43 mieszkania o powierzchni od 32m2 do 73m2. Zaprojektowane mieszkania mają tradycyjny układ. Większość z nich oferuje widok na dwie strony budynku. Układ bryły budynku nie jest ograniczony tylko do jednej klatki schodowej na cały budynek, co ma pozytywny wpływ na przestronność i właściwe doświetlenie wszystkich mieszkań. Nasze mieszkania charakteryzuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność i przestrzeń. Wszystkie będą miały balkony, a większe z nich będą posiadały duże tarasy, nawet do 17m2. Dodatkowo do każdego mieszkania przynależy duża piwnica wliczona w cenę mieszkania. Decydując się na mieszkanie w „Villi pod dębem“ klienci poczują komfort i prestiż. I to jeszcze w tym roku, ponieważ klucze do mieszkań planujemy przekazywać klientom pod koniec bieżącego roku.

  Villa pod dębem

  ul. Szeptyckiego , Iława(0.2 km od centrum)
  Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.
 • Osiedle Piastowskie budynek C2
  Oferta archiwalna
  NOWA ODSŁONA Osiedla Piastowskiego!!! Nowy budynek nr budowlany C2!!!Właśnie rozpoczęliśmy realizację kolejnego etapu "Osiedla Piastowskiego" w Iławie, tj. budowę budynku mieszkalnego o numerze budowlanym C2. W nowej części osiedla powstanie 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych o wysokości 4 kondygnacji nadziemnych, w których znajdzie się prawie 240 mieszkań. Jednym z głównych atutów planowanego osiedla jest lokalizacja. Z jednej strony znajduje się ono na przedmieściach miasta, gdzie każdy będzie mógł odpocząć po trudach dnia codziennego, z drugiej - zapewniony jest łatwy dojazd z/do centrum miasta.Zagospodarowanie osiedla i jego bogata infrastruktura będzie obejmować, oprócz garaży w budynkach, garaży w zabudowie szeregowej i miejsc parkingowych dla mieszkańców i ich gości, także plac zabaw dla dzieci. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest ciekawa nowoczesna, a jednocześnie prosta architektura budynków, podkreślona ciepłymi barwami elewacji, dużymi balkonami i loggiami.Wkrótce powstanie drugi w tej części osiedla, a dziewiąty na całym osiedlu, czterokondygnacyjny budynek mieszkalny. Będzie to budynek 4-klatkowy, w którym znajdować się będzie 60 przestronnych mieszkań o powierzchni od 31 do 65 m2.Tak jak wszystkie nasze inwestycje, również i ten budynek zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.Lokale własnościowe z udziałem w gruncie.Na każdy lokal zakładana jest odrębna księga wieczysta.W budynku powstanie Wspólnota Mieszkaniowa.Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera.Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd budynków/obiektów może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

  Osiedle Piastowskie budynek C2

  ul. Odnowiciela , Iława(1.4 km od centrum)
  Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Informacje o Iławie

Iława to miasto o powierzchni 21,88 km2, zamieszkałe przez 33 181 osób. Nazywane perłą turystyczną województwa warmińsko-mazurskiego. W centrum przeważa zabytkowa architektura, natomiast w innych rejonach nowoczesna lub blokowa. Różnorodność wynika z intensywnego rozwoju miasta. Większość terenów jest zabudowywana z dbałością o przyrodę. Miasto należy do Zielonych Płuc Polski. W Iławie lub jej okolicach znajdują się dwa parki krajobrazowe i aż 8 rezerwatów przyrody. Miasto słynie z najdłuższego jeziora w Polsce: Jeziorak z największą wyspą śródlądową w kraju, o nazwie Wielka Żuława. Główną arterią jest droga krajowa nr 16 oraz drogi wojewódzkie. Sprawnie funkcjonuje transport publiczny w formie kolei i autobusów. Rozbudowany jest transport śródlądowy ze względu na dużą ilość zbiorników wodnych. Gospodarka miasta opiera się w dużej mierze na turystyce. Wydzielono tutaj podstrefę Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: