Osiedle Sosnowe II etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sosnowiecka, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Sosnowiecka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1312 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Sosnowe II etap

4 zdjęcia

Osiedle Sosnowe II etap
Osiedle Sosnowe II etap
Osiedle Sosnowe II etap
Osiedle Sosnowe II etap

Najbliższe inwestycje

 • Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J

  Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J

  Henniger Investment S.A.

  Mieszkanie Bronowice, Kraków
  ul. Wizjonerów
  4.8 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 27-106 m2
  • Mieszkań: 172
  • Pokoje: 1-4
 • Mieszkaj w mieście - etap Pianistów budynek I.

  Mieszkaj w mieście - etap Pianistów budynek I.

  Henniger Investment S.A.

  Mieszkanie Bronowice, Kraków
  ul. Wizjonerów
  4.6 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 27-101 m2
  • Mieszkań: 122
  • Pokoje: 1-4
 • Mieszkaj w mieście - etap Kompozytorów budynek G.
  Pod wynajem

  Mieszkaj w mieście - etap Kompozytorów budynek G.

  Henniger Investment S.A.

  Mieszkanie Bronowice, Kraków
  ul. Wizjonerów
  4.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 27-91 m2
  • Mieszkań: 18
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

Osiedle Sosnowe to wyraziste bryły nawiązujące do inspiracji modernistycznej – obiekty dla ceniących ciekawą architekturę nowej formy.Docelowo 5 dwupiętrowych budynków; w I etapie 3 budynki – 16 apartamentów w każdym budynku o szerokim wyborze metraży: 23,72m2 – 60,75m2.     kameralność zapewnia mała ilość mieszkań oraz układ korytarzy z intymnym wejściem do każdego mieszkania;    apartamenty na parterze posiadają ogródki;    wszystkie apartamenty i studia mają balkon lub taras;    na najwyższej kondygnacji penthouse o wysokim standardzie, na który Cię stać: z dwoma tarasami na dachu, grillem zewnętrznym i widokiem na Jurę;    garaż podziemny pod budynkami oraz miejsca postojowe wokół osiedla;    sauna w garażu podziemnym;    odpowiednia wielkość korytarzy, z miejscem na szafy np. wnękowe;    w dużej części apartamentów łazienki z oknem;    swobodne łączenie mieszkań bez konieczności dużych zmian aranżacyjnych.Naszym Klientom oferujemy:    darmowe aranżacje architektoniczne i porady architekta wnętrz;    możliwość wykończenia “pod klucz”;    wsparcie działu kredytowego.Osiedle Sosnowe jest 33 inwestycją Murapol S.A. w ciągu 11 lat istnienia firmy. Bezpieczeństwo i satysfakcję mieszkańców gwarantuje jakość projektu i budowy – efekt wieloletniego doświadczenia najwyższej klasy specjalistów, których zatrudniamy.

Inwestycja Osiedle Sosnowe II etap znajduje się na Prądniku Białym, ul. Sosnowiecka (4.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Osiedle Sosnowe II etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sosnowe II etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Sosnowe II etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sosnowe II etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Sosnowe II etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stawowa.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Sosnowe II etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sosnowe II etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Auchan, w odległości 360 m znajduje się Galeria Bronowice, w odległości 360 m znajduje się Makro.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sosnowe II etap w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Prywatny kort tenisowy IFJ.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: