Murapol Śląskie Tarasy

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 299 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowy Brynów(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Rzepakowa (4.9 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 5 400/m2
  Nowy Brynów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 96
  Powierzchnia: 42 - 86 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  ATAL S.A.
 • Osiedle Fabryczna(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Fabryczna (5.8 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 5 200/m2
  Osiedle Fabryczna
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 48 - 63 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Adatex Sp. z o.o.
 • Osiedle Franciszkańskie - etap 5(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich, ul. Kijowska (5.6 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 5 900/m2
  Osiedle Franciszkańskie - etap 5
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 51
  Powierzchnia: 61 - 106 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  TDJ Estate Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W otoczeniu zieleni parków, doskonała komunikacja z centrum miasta, blisko sklepów i miejskich udogodnień, funkcjonalne mieszkania z balkonami i tarasami, obszerne parkingi podziemne – sprawdź osiedle Murapol Śląskie TarasyMurapol Śląskie Tarasy to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w południowo-zachodniej części Katowic, przy ul. Nasypowej. To najbardziej zielony, a jednocześnie bogaty w infrastrukturę rejon miasta - w sąsiedztwie ul. Kościuszki, w otoczeniu dwóch parków i z łatwym dostępem do pętli tramwajowej w Brynowie.W ramach inwestycji zaplanowano dwa kameralne i atrakcyjnie architektonicznie, czteropiętrowe budynki. Łącznie zaprojektowano w nich 185 mieszkań o najbardziej popularnych metrażach wśród mieszkańców Śląska. To kawalerki, mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Ich powierzchnie kształtują się od 25 do 55 mkw.Mieszkania na parterze posiadają tarasy, natomiast na piętrach - duże balkony. W podziemnych kondygnacjach budynków zaprojektowano obszerne garaże. Miejsca postojowe znajdują się także na zewnętrznym parkingu, z wygodnym dostępem dla mieszkańców. Poruszanie się między piętrami ułatwią cichobieżne windy. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami. Z myślą o najmłodszych lokatorach zaplanowano plac zabaw. Osiedle zostanie połączone z miejskim węzłem cieplnym Katowic.Inwestycja oddana do użytkowania.

Inwestycja Murapol Śląskie Tarasy znajduje się w Zespole Dzielnic Zachodnich, ul. Nasypowa 12 (4.6 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Śląskie Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 185 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Śląskie Tarasy pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 107 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 185 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Murapol Śląskie Tarasy

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Śląskie Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Murapol Śląskie Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ligota Kiepury.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Śląskie Tarasy znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach w odległości 60 m, Miejskie Przedszkole nr 51 w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Śląskie Tarasy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne FEMINA w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Śląskie Tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Spożywczy, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 160 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Śląskie Tarasy w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się MOSiR - Ośrodek rekreacyjno wypoczynkowy ROLNA.

Data publikacji: 15.02.2018

Data aktualizacji: 16.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie