Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Rodzinne Zawiercie
  Oferta archiwalna
  Nasz cel Jesteśmy firmą developerską zajmującą się budową domów. Obecnie oferujemy Państwu 6 domów w zabudowie szeregowe,j domy wybudowane są w malowniczej dzielnicy Zawiercie – Blanowice, które oddane są w stanie surowym zamkniętym. W późniejszym terminie wybudowanych zostanie dodatkowo 8 segmentów. Budowane osiedle składało się będzie z ok. 20 domów jednorodzinnych (obecnie jest 11 domów
  ul. Wyspiańskiego, Zawiercie(14.8 km od Dąbrowy Górniczej)
  Dom na Jurze

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy w Zawierciu – gdzie warto zamieszkać?

Miasto położone jest w środku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Zawiercie leży nad rzeką Wartą i w północno-wschodniej części województwa śląskiego. Sąsiaduje z gminą Poręba, Łazy, Ogrodzieniec, Kroczyce oraz Włodowice. Miasto zaliczane jest do Zagłębia Dąbrowskiego i znajduje się w bliskiej odległości od Dąbrowy Górniczej czy Będzina. Stanowi prężnie rozwijający się ośrodek administracyjny, jak również ważny punkt komunikacyjny oraz kolejowy.

Rynek nieruchomości w Zawierciu

Na terenie zachodniej części miasta dominuje mieszkaniowo-usługowa i przemysłowa zabudowa, a we wschodniej kompleksy leśne. Obszar ten znajduje się w obrębie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Lokalny rynek nieruchomości prężnie się rozwija, a popyt na nieruchomości wciąż rośnie. Dużym powodzeniem cieszą się nowe domy w Zawierciu we wschodniej części miasta, która wchodzi w skład Zespołu Jurajskich Parków Krajobrazowych. Ceny nieruchomości są zdecydowanie niższe niż w Krakowie, Katowicach, Częstochowie czy Dąbrowie Górniczej.

Nowe domy w Zawierciu – oferta deweloperska

Większość nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych powstaje w malowniczej okolicy oraz bliskiej odległości od terenów rekreacyjnych, placówek medycznych i edukacyjnych, przystanków autobusowych czy punktów handlowo-usługowych. Nowe osiedla deweloperskie składają się przede wszystkim z kameralnych budynków wielorodzinnych. W dogodnych lokalizacjach budowane są także domy jednorodzinne z użytkowym poddaszem i charakteryzujące się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń na parterze. Do większości budynków została doprowadzona instalacja wodna, elektryczna i c.o.

Nowe domy – Zawiercie i okolice

Miasto podzielone jest na 18 osiedli mieszkaniowych, z czego najpopularniejsze to: Warty, Centrum, Marciszów, Stary Rynek, Karlin, Stawki, Wydra Zielone. Na mieszkania położone w centralnej części najczęściej decydują się osoby pracujące, studenci oraz single. Nowe domy w Zawierciu i okolicach są najchętniej wybierane przez młode rodziny z dziećmi.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Zawierciu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023