+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Zawiercie

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Rodzinne Zawiercie
  Oferta archiwalna
  Nasz cel Jesteśmy firmą developerską zajmującą się budową domów. Obecnie oferujemy Państwu 6 domów w zabudowie szeregowe,j domy wybudowane są w malowniczej dzielnicy Zawiercie – Blanowice, które oddane są w stanie surowym zamkniętym. W późniejszym terminie wybudowanych zostanie dodatkowo 8 segmentów. Budowane osiedle składało się będzie z ok. 20 domów jednorodzinnych (obecnie jest 11 domów

  Osiedle Rodzinne Zawiercie

  od 1 914 zł/m2
  ul. Wyspiańskiego , Zawiercie(14.8 km od Dąbrowy Górniczej)
  Dom na Jurze

Nowe domy w Zawierciu – gdzie warto zamieszkać?

Miasto położone jest w środku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Zawiercie leży nad rzeką Wartą i w północno-wschodniej części województwa śląskiego. Sąsiaduje z gminą Poręba, Łazy, Ogrodzieniec, Kroczyce oraz Włodowice. Miasto zaliczane jest do Zagłębia Dąbrowskiego i znajduje się w bliskiej odległości od Dąbrowy Górniczej czy Będzina. Stanowi prężnie rozwijający się ośrodek administracyjny, jak również ważny punkt komunikacyjny oraz kolejowy.

Rynek nieruchomości w Zawierciu

Na terenie zachodniej części miasta dominuje mieszkaniowo-usługowa i przemysłowa zabudowa, a we wschodniej kompleksy leśne. Obszar ten znajduje się w obrębie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Lokalny rynek nieruchomości prężnie się rozwija, a popyt na nieruchomości wciąż rośnie. Dużym powodzeniem cieszą się nowe domy w Zawierciu we wschodniej części miasta, która wchodzi w skład Zespołu Jurajskich Parków Krajobrazowych. Ceny nieruchomości są zdecydowanie niższe niż w Krakowie, Katowicach, Częstochowie czy Dąbrowie Górniczej.

Nowe domy w Zawierciu – oferta deweloperska

Większość nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych powstaje w malowniczej okolicy oraz bliskiej odległości od terenów rekreacyjnych, placówek medycznych i edukacyjnych, przystanków autobusowych czy punktów handlowo-usługowych. Nowe osiedla deweloperskie składają się przede wszystkim z kameralnych budynków wielorodzinnych. W dogodnych lokalizacjach budowane są także domy jednorodzinne z użytkowym poddaszem i charakteryzujące się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń na parterze. Do większości budynków została doprowadzona instalacja wodna, elektryczna i c.o.

Nowe domy – Zawiercie i okolice

Miasto podzielone jest na 18 osiedli mieszkaniowych, z czego najpopularniejsze to: Warty, Centrum, Marciszów, Stary Rynek, Karlin, Stawki, Wydra Zielone. Na mieszkania położone w centralnej części najczęściej decydują się osoby pracujące, studenci oraz single. Nowe domy w Zawierciu i okolicach są najchętniej wybierane przez młode rodziny z dziećmi.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Zawierciu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: