+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Oferta deweloperska w Jastkowie - nowe mieszkania

Jastków to wieś malowniczo położona w centralnej części województwa lubelskim w pobliżu Nałęczowa, Lublina i Kazimierza Dolnego w dolinie dwóch rzek i rozległych pól. Jest to miejsce często odwiedzane przez mieszkańców większych miast regionu, którzy coraz częściej decydują się na przeprowadzkę na znacznie spokojniejsze przedmieścia.

Rynek nieruchomości w Jastkowie

Ze względu na swój kameralny, wiejski charakter w Jastkowie przeważa rozproszona zabudowa jednorodzinna, choć coraz częściej powstają tu także nowe inwestycje deweloperskie. W ich ramach buduje się tu osiedla domów jedno- i wielorodzinnych, które cieszą się coraz większą popularnością, co jest bezpośrednim powodem rozplanowywania nowych projektów deweloperskich. Nowe mieszkania w Jastkowie mają zróżnicowaną powierzchnię nie odbiegającą jednak od średniej krajowej, a ceny są umiarkowane, choć od lat sukcesywnie rosną.

Perspektywy inwestowania w Jastkowie

Zaletą położenia Jastkowa jest nie tylko ilość terenów zielonych, rekreacyjnych oraz zabytków rangi państwowej, ale i bliskość ważnych miast i dogodna komunikacja drogowa między nimi. Już sama bliskość Lublina, a więc ważnego ośrodka handlowo-usługowego, kulturalnego i akademickiego zapewnia stały dopływ nowych mieszkańców, w tym studentów. Mieszkania na wynajem w Jastkowie wciąż są pewną nowością i tym bardziej warto kupować nieruchomości z myślą o takim właśnie ich przeznaczeniu - ceny wciąż rosną, a więc można nie tylko odnosić regularne finansowe korzyści z wynajmu, ale i za kilka lat sprzedać swój lokal z dużym zyskiem.

Czy warto zamieszkać w Jastkowie?

Jastków jest miejscem idealnym dla osób, które chcą cieszyć się zaletami mieszkania zarówno na wsi, jak i w dużym mieście. Sama gmina jest pięknie położona, cicha i spokojna, ale na jej terenie znajduje się aż pięć szkół podstawowych oraz liczne punkty handlowo-usługowe, a dojazd do miast takich jak Lublin, Nałęczów lub Kazimierz Dolny zajmuje kilkanaście do kilkudziesięciu minut. Nic więc dziwnego, że jest tak duże zapotrzebowanie na nowe mieszkania w Jastkowie, zwłaszcza że imponująca sieć dróg krajowych, wojewódzkich oraz powiatowych zapewnia bezproblemowy dojazd nawet do Warszawy.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Jastkowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: