Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Oferta deweloperska w Jastkowie - nowe mieszkania

Jastków to wieś malowniczo położona w centralnej części województwa lubelskim w pobliżu Nałęczowa, Lublina i Kazimierza Dolnego w dolinie dwóch rzek i rozległych pól. Jest to miejsce często odwiedzane przez mieszkańców większych miast regionu, którzy coraz częściej decydują się na przeprowadzkę na znacznie spokojniejsze przedmieścia.

Rynek nieruchomości w Jastkowie

Ze względu na swój kameralny, wiejski charakter w Jastkowie przeważa rozproszona zabudowa jednorodzinna, choć coraz częściej powstają tu także nowe inwestycje deweloperskie. W ich ramach buduje się tu osiedla domów jedno- i wielorodzinnych, które cieszą się coraz większą popularnością, co jest bezpośrednim powodem rozplanowywania nowych projektów deweloperskich. Nowe mieszkania w Jastkowie mają zróżnicowaną powierzchnię nie odbiegającą jednak od średniej krajowej, a ceny są umiarkowane, choć od lat sukcesywnie rosną.

Perspektywy inwestowania w Jastkowie

Zaletą położenia Jastkowa jest nie tylko ilość terenów zielonych, rekreacyjnych oraz zabytków rangi państwowej, ale i bliskość ważnych miast i dogodna komunikacja drogowa między nimi. Już sama bliskość Lublina, a więc ważnego ośrodka handlowo-usługowego, kulturalnego i akademickiego zapewnia stały dopływ nowych mieszkańców, w tym studentów. Mieszkania na wynajem w Jastkowie wciąż są pewną nowością i tym bardziej warto kupować nieruchomości z myślą o takim właśnie ich przeznaczeniu - ceny wciąż rosną, a więc można nie tylko odnosić regularne finansowe korzyści z wynajmu, ale i za kilka lat sprzedać swój lokal z dużym zyskiem.

Czy warto zamieszkać w Jastkowie?

Jastków jest miejscem idealnym dla osób, które chcą cieszyć się zaletami mieszkania zarówno na wsi, jak i w dużym mieście. Sama gmina jest pięknie położona, cicha i spokojna, ale na jej terenie znajduje się aż pięć szkół podstawowych oraz liczne punkty handlowo-usługowe, a dojazd do miast takich jak Lublin, Nałęczów lub Kazimierz Dolny zajmuje kilkanaście do kilkudziesięciu minut. Nic więc dziwnego, że jest tak duże zapotrzebowanie na nowe mieszkania w Jastkowie, zwłaszcza że imponująca sieć dróg krajowych, wojewódzkich oraz powiatowych zapewnia bezproblemowy dojazd nawet do Warszawy.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Jastkowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Jastkowie

W Jastkowie dostępne są 4 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Jastkowie nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Jastkowie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 146 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 770 443 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: