Królewskie Ogrody

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Królewskie Ogrody dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
L.1
55,58 m²
Parter
L.3
62,44 m²
Parter
L.5
63,33 m²
Parter
L.6
53,86 m²
Parter
L.7
54,22 m²
Parter
L.9
81,1 m²
Parter

Opis Inwestycji

Murapol Królewskie Ogrody to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy położony przy ul. Obozowej w Warszawie. Nowe lokale użytkowe dostępne są na parterze zrealizowanego budynku, w sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych. W cieszącym się popularnością rejonie dzielnicy Wola powstało 9 lokali użytkowych o szerokiej gamie powierzchni i układów. Lokale są dostępne zarówno na sprzedaż, jak i z możliwością wynajmu.Dlaczego warto?Lokale użytkowe wyeksponowane na parterze zrealizowanego budynku ze 135 mieszkaniami.Solidną bazę potencjalnych klientów stanowią lokatorzy osiedla.Duże i przeszklone witryny zapewniają optymalne nasłonecznienie lokali i dają możliwość umieszczenia dobrze widocznej reklamy.Brak schodów ułatwi dostęp osobom niepełnosprawnym lub dojazd rowerem czy wózkiem dziecięcym.Możliwość aranżacji lokali według indywidualnych potrzeb odpowiadającym specyfice prowadzonej działalności.Wiele miejsc postojowych, w tym w podziemnym garażu, oznacza wygodne parkowanie dla klientów i pracowników.Dostępne lokaleW ofercie nowe lokale użytkowe o zróżnicowanych powierzchniach - od 43 do 81 mkw. Ich wnętrza można indywidualnie aranżować i wydzielić w nich dodatkowe pomieszczenia przeznaczone np. na magazyny, poczekalnie, sale konferencyjne. Aktualnie w ofercie znajdują się lokale, które mogą być zaadaptowane na potrzeby m.in.:wielobranżowego sklepu osiedlowego,stylowego salonu fryzjerskiego,modnego salonu kosmetycznego,nowoczesnego centrum medycznego,funkcjonalnego biura.

Inwestycja Królewskie Ogrody znajduje się na Kole, ul. Obozowa (4.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Królewskie Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Królewskie Ogrody pozostało na sprzedaż 6 lokali użytkowych o powierzchniach od 54 do 81 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 6 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 54 do 81 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Królewskie Ogrody

Inwestycja zrealizowana przy ul. Obozowej na Woli - w popularnej dzielnicy mieszkalnej i biznesowej. Doskonałe skomunikowanie z centrum Warszawy - tylko 15 minut od Śródmieścia. W sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych - gwarancja stałego napływu klientów. Łatwy dojazd samochodem, tramwajem lub autobusem - dogodne połączenie drogowe, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Królewskie Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Królewskie Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKP Koło 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Królewskie Ogrody znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XXIV Liceum Ogólnokształcące w odległości 260 m, Przedszkole nr 234 w odległości 300 m, Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "TIK TAK" w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Królewskie Ogrody jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dorosłych SZPZLO Warszawa Wola-Śródmieście w odległości 280 m, NZOZ Starówka, filia nr 1 w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Królewskie Ogrody składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się WSS Społem Wola, w odległości 280 m znajduje się Piekarnia Robson.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Królewskie Ogrody w odległości 130 m znajduje się Studio Zdrowia, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.12.2018

Data aktualizacji: 21.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie