Królewskie Ogrody

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Królewskie Ogrody dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
L.3
62,44 m²
Parter
L.4
54,46 m²
Parter
L.5
63,33 m²
Parter
L.6
53,86 m²
Parter
L.7
54,22 m²
Parter
L.9
81,1 m²
Parter

Opis Inwestycji

Królewskie Ogrody lokale handlowo-usługoweW centrum Warszawy, w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej, podziemny garaż dwupoziomowy - to Królewskie Ogrody lokale handlowo-usługoweBudynek wyróżnia się nowoczesną architekturą. Powstało w nim 135 mieszkań w najbardziej poszukiwanych metrażach. Przeszklony parter VIII-kondygnacyjnego budynku zyskał natomiast charakter komercyjny. Zaprojektowano w nim 9 lokali handlowo-usługowych. Ich powierzchnie kształtują się w przedziale od 43 do 81 mkw. Wszystkie lokale, które są aktualnie dostępne, znajdują się zarówno w ofercie sprzedażowej, jak i z możliwością ich wynajmu.Układ lokali sprawia, że idealnie nadają się do prowadzenia zarówno sklepu czy zakładu fryzjerskiego, jak również gabinetu lekarskiego. Lokalizacja budynku umożliwia łatwy dojazd do lokali również z innych części Warszawy. Atutem inwestycji, który z pewnością docenią najemcy oraz klienci, jest możliwość zaparkowania samochodu w podziemnym garażu. Liczna zabudowa wielorodzinna w rejonie ul. Obozowej, w której mieszka kilka tysięcy osób, to możliwość zaistnienia w świadomości szerokiego grona klientów.

Inwestycja Królewskie Ogrody znajduje się na Kole, ul. Obozowa (4.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Królewskie Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Królewskie Ogrody pozostało na sprzedaż 6 lokali użytkowych o powierzchniach od 54 do 81 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 6 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 54 do 81 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Królewskie Ogrody

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 50 metrów od inwestycji Królewskie Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny MAJAKOWSKIEGO 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Królewskie Ogrody znajduje się 80 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: DANCE4FUN w odległości 250m, Przedszkole nr 136 w odległości 300m, Przedszkole nr 234 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Roykiewicz Andrzej, dr psycholog kliniczny, psychoterapeuta, w odległości 150 m znajduje się Crosshouse, w odległości 300 m znajduje się Juda Anna. Zakład optyczny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się FILMGANG, w odległości 450 m znajduje się Stupa House, w odległości 700 m znajduje się Ośrodek Kultury Im. S. Żeromskiego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Eden Day Spa, w odległości 600 m znajduje się Teakwon-Do. Warszawski Klub , w odległości 650 m znajduje się C.W.K.S. Legia Warszawa Sekcja Jeździecka Skoków.

Data publikacji: 05.12.2018

Data aktualizacji: 02.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie