+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania – Andrychów i okoliczne miejscowości

Kameralne miasto usytuowane jest w województwie małopolskim. Andrychów znajduje się u stóp Beskidu Małego i Pańskiej Góry. Przynależy do powiatu wadowickiego. Obecnie jest rozwijającym się ośrodkiem przemysłowym i turystycznym zlokalizowanym w bliskiej odległości od Wadowic. Przez gm. Andrychów przebiega droga krajowa nr 52 oraz wojewódzka nr 781. Funkcjonuje również linia kolejowa 117. 

Mieszkania w Andrychowie z rynku pierwotnego 

W strukturze przestrzennej miasta wyróżnia się obszary, tj.: dzielnica przemysłowa w zachodniej części, osiedla położone na północ od ul. Krakowskiej oraz os. domów jednorodzinnych na stoku Pańskiej Góry. Andrychów jest siedzibą władz gminy wiejsko-miejskiej, w skład której wchodzi 8 sołectw, m.in. Inwałd, Brzezinka czy Zagórnik. Na przeważającym obszarze miasta przeważa kameralna zabudowa. Wzrasta popyt zwłaszcza na nowe mieszkania. Andrychów cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów. Na ten fakt wpływa funkcjonowanie podstrefy Krakowskiego Parku Przemysłowego. 

Nowe mieszkania Andrychów – oferta deweloperska 

Na terenie miasta przybywa oddawanych do użytku budynków mieszkalnych. Nowe inwestycje deweloperskie powstają w atrakcyjnych lokalizacjach, w otoczeniu przyrody i terenów rekreacyjnych. W pobliżu nowoczesnych osiedli znajdują się piesze szlaki turystyczne oraz rozbudowana infrastruktura miejska. W bliskim otoczeniu usytuowane są sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne i medyczne. Nie brakuje też obiektów sportowych oraz sakralnych. 

Decydując się na mieszkanie w Andrychowie, warto zwrócić szczególną uwagę na ofertę znanych deweloperów. Nieruchomości pochodzące z rynku pierwotnego znajdują się na ogrodzonym terenie, który jest całodobowo monitorowany. Nowe mieszkania (Andrychów i okolice) mają zróżnicowany metraż. Do lokali położonym na parterze przynależy z reguły prywatny ogródek, natomiast na wyższych piętrach balkon lub taras. W nowoczesnych budynkach wielorodzinnych znajduje się garaż podziemny z wieloma miejscami postojowymi dla mieszkańców. Istnieje też możliwość wykupienia komórki lokatorskiej. 

Mieszkania na sprzedaż w Andrychowie – ogłoszenia deweloperów 

Można tu kupić nieruchomość w atrakcyjniejszej cenie niż w Wadowicach, Oświęcimiu czy Krakowie. Najczęstszym obiektem poszukiwań jest dwu- i trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż w Andrychowie. Spośród najpopularniejszych lokalizacji warto wymienić okolice Pańskiej Góry. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się mieszkania w Andrychowie przy Lenartowicza i Krakowskiej. W atrakcyjnej cenie można nabyć mieszkania w Andrychowie na Żwirki i Wigury. Na wartości zyskują nieruchomości położone w pobliskiej gminie Rzyki, Roczyny, Brzezinka czy Inwałd oraz działki budowlane w pobliżu gór i lasów porośniętych świerkami. 

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Andrychowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: