Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe domy na sprzedaż Siechnice

14 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 485 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Scandi City
  4 kw. 2025
  Na sprzedaż nowe 5-pokojowe (opcjonalnie 4 pokoje) domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 111,47 m². Znajdują się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Scandi City w Siechnicach przy ul. Paderewskiego (4.2 km od Wrocławia) z widokiem na Błękitną Lagunę. Inwestycja jest realizowana przez grupę deweloperską Scandi Group. Inwestycja Scandi City jest w trakcie budowy (2 etapy zrealizowane) z

  Scandi City

  ul. Paderewskiego, Siechnice(4.2 km od Wrocławia)
  Scandi Group
 • SK Park - etap III
  4 kw. 2024
  Cechy modelowego miasta i osiedla zmieniają się na przestrzeni lat. Powoli zanika dominacja samochodów i szerokich na kilka pasów arterii miejskich. Duże miasta, które uchodzą za kreatorów w dziedzinie urbanistyki, jak Barcelona czy Kopenhaga, promują model zrównoważonego transportu, wydzielonych kwartałów czy całych dzielnic, z przewagą ruchu pieszego i rowerowego. W zakresie energetyki wzorcowy

  SK Park - etap III

  ul. Łąkowa, Święta Katarzyna, wrocławski(2.3 km od Wrocławia)
  Platforma Mieszkaniowa
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Siechnice

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • SK Park
  Oferta archiwalna
  „SK Park” w Świętej Katarzynie to domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 95m2. Do każdego domu przynależą 2 miejsca postojowe oraz ogród. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą II etapu inwestycji. Domy wyposażone w nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, zapewniające niezależność energetyczną i standardy wyprzedzające dzisiejsze wymogi. Najważniejsze cechy osiedla SK Park: - panele

  SK Park

  od 7 400 /m2
  ul. Łąkowa, Święta Katarzyna, wrocławski(2.3 km od Wrocławia)
  Mesta Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Kasieńka - etap III Daszki
  Oferta archiwalna
  Domy w zabudowie szeregowej - Dom jednorodzinny wraz z własnością nieruchomości działki Jeden segment składa się z , parteru i poddasza użytkowego. Szerokość segmentów to 8,5 m. - wykończony w stanie deweloperskim zamkniętym. Pomieszczenia są otynkowane tynkiem gipsowym, zagruntowane i pobielone, gotowe do malowania. Na parterze znajduje się jeden pokój z aneksem kuchennym, który jest

  Osiedle Kasieńka - etap III Daszki

  od 3 558 /m2
  ul. Cicha, Święta Katarzyna, wrocławski(2.6 km od Wrocławia)
  Sokołowski Inwestycje sp. j.
 • Nowe Siechnice
  Oferta archiwalna
  NOWE SIECHNICE to inwestycja powstająca w miejscowości Siechnice tuż obok drogi krajowej DK 94 Wrocław-Opole. Architektura i klimat przywodzą na myśl przestronne przedmieścia, sprzyjające spokojnemu życiu poza miastem. Inwestycję tworzą cztery domy w zabudowie szeregowej, z których każdy posiadać będzie przestronny ogród oraz garaż dwustanowiskowy. W ofercie znajdują się dwa zróżnicowane pod

  Nowe Siechnice

  ul. Czeremchowa, Siechnice(3.5 km od Wrocławia)
  MT Budownictwo Tomasz Maciejewski
 • Lokum Siechnice - szeregi
  Oferta archiwalna
  Na granicy Św. Katarzyny i Siechnic powstaje wyjątkowe osiedle, o niepowtarzalnym, bardzo intymnym charakterze. Zaciszne miejsce z bardzo dobrym dojazdem do Wrocławia, kameralną atmosferą i przyjaznym sąsiedztwem. To wyjątkowa oferta dla rodzin, które marzą o własnym domu, w którym jest miejsce na kominek a z salonu można wyjść do własnego ogrodu. W tej chwili oddajemy ostatnie już domy w

  Lokum Siechnice - szeregi

  ul. Mieszczańska/Graniczna/Włościańska, Siechnice(3.3 km od Wrocławia)
  Lokum Deweloper

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Siechnice - dlaczego warto tu zamieszkać?

Siechnice to miasto położone w województwie dolnośląskim, oddalone o 13 km od Wrocławia. To stosunkowo niewielki obszar, który zajmuje ok. 15,6 km2 powierzchni. Okolica uznawana jest za atrakcyjną ze względu na bliskość stolicy Dolnego Śląska. Warto wspomnieć również o tym, że wiele osób, które mieszkają w Siechnicach pracują bądź też studiują we Wrocławiu. Ze względu na niskie ceny, w zaskakującym tempie rośnie popyt na nowe nieruchomości, a w szczególności na domy na sprzedaż w Siechnicach. To także miasto, które posiada bogatą ofertę wypoczynkowo-rekreacyjną. W pobliżu znajduje się wiele szlaków turystycznych, przez co okolica zyskuje na popularności szczególnie wśród osób aktywnych. Jak wygląda rynek mieszkaniowy na Dolnym Śląsku oraz w Siechnicach? Sprawdzamy.

Jak rozwija się dolnośląski rynek nieruchomości?

Duże znaczenie, jeśli chodzi o rynek mieszkaniowy na Dolnym Śląsku, ma dobra kondycja wrocławskiego rynku nieruchomości. Warto także wspomnieć, że większość deweloperów z Wrocławia, decyduje się na lokalizację inwestycji właśnie w Siechnicach. Najwięcej nowych mieszkań oraz domów powstaje we Wrocławiu - to jedna z większych metropolii mieszkaniowych na rynku. Ponadto na przestrzeni ostatnich kilku lat można było zauważyć, że stolica Dolnego Śląska znacznie wyprzedziła Kraków - jeśli chodzi o nowo powstające inwestycje. Warto jednak zaznaczyć, że obydwa te miasta w dalszym ciągu znacząco wyprzedza Warszawa. 

Dolnośląskie to również miasta takie jak Legnica, Jelenia Góra, Wałbrzych, Głogów, Kłodzko, czy Siechnice. Tereny bliższe górom cieszą się zdecydowanie większym zainteresowaniem głównie ze względu na turystykę oraz wypoczynek niż biznes, czy inwestowanie w typowe biurowce. Jednym z ciekawszych miejsc na mapie Dolnego Śląska są Siechnice. W tym mieście powstaje zarówno dużo mieszkań, jak i domów. Szczególnie ostatnio zauważalny jest popyt na inwestowanie w nowe domy w Siechnicach. Przyszłych nabywców nieruchomości przyciąga lokalizacja zarówno z komunikacyjnego, jak i turystycznego punktu widzenia. 

Nowe domy - Siechnice

Pomimo tak niewielkiego obszaru - w mieście powstaje coraz więcej nowych inwestycji. Prawie 90% z nich przeznaczona jest głównie na sprzedaż bądź wynajem a pozostałe 10% na potrzeby indywidualne. Dolnośląskie miasto stale się rozwija, a rynek nieruchomości plasuje się na wysokim poziomie. Szczególnie wciąż rośnie popyt na domy w Siechnicach. Zatem, czym charakteryzują się dolnośląskie nieruchomości? Zabudowa jest tutaj dosyć zróżnicowana, dzięki czemu każdy znajdzie tu ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Zarówno domy wolnostojące w Siechnicach o zabudowie szeregowej, jak i bliźniaczej posiadają wiele udogodnień. Przyszli nabywcy nowych domów z rynku pierwotnego w mają dostęp do parkingów, przestronnych balkonów, bądź tarasów, a także placów zabaw. Dodatkowo większość domów szeregowych położona jest w otoczeniu węzłów komunikacyjnych, które zapewniają dogodne połączenie z Wrocławiem. Ta kwestia jest szczególnie ważna, gdyż większość osób posiadających nowe domy w Siechnicach, pracuje w większych aglomeracjach m.in. w stolicy Dolnego Śląska.  

Jesteś zainteresowany zakupem nowego domu w Siechnicach? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Domy na sprzedaż w Siechnicach

W Siechnicach dostępnych jest 14 ofert nowych domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Wśród inwestycji deweloperskich w Siechnicach dostępne są oferty domów na sprzedaż o powierzchniach od 94 do 111 m². W tym:

 • domy czteropokojowe - 12 domów
 • domy pięciopokojowe i więcej - 2 domy

Domy na sprzedaż w Siechnicach powstają:

 • w zabudowie szeregowej - 14 domów

Ile kosztuje nowy dom w Siechnicach?

Najtańszy nowy dom w Siechnicach dostępny w sprzedaży kosztuje 649 000 zł. Aktualnie średnia cena za m2 domów w Siechnicach wynosi 7 485 zł.

Aktualnie w inwestycjach w Siechnicach nie obowiązują oferty specjalne na domy.

Siechnice - domy gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Siechnicach nie ma domów oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji domów do użytkowania to koniec IV kwartału 2025.

Domy w Siechnicach - udogodnienia

Najwięcej nowych domów w Siechnicach oferuje Platforma Mieszkaniowa.

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania? Poznaj ofertę nowych mieszkań w Siechnicach i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023