Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy Siechnice

12 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 367 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • SK Park
  1 kw. 2023
  „SK Park” w Świętej Katarzynie to domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 95m2. Do każdego domu przynależą 2 miejsca postojowe oraz ogród.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą II etapu inwestycji.Domy wyposażone w nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, zapewniające niezależność energetyczną i standardy wyprzedzające dzisiejsze wymogi.Najważniejsze cechy osiedla SK Park:- panele fotowoltaiczne dla każdego domu- własna pompa ciepła- rolety z napędem elektrycznym- zbiorniki retencyjne dla każdego domu z automatyczną pompą- możliwość wykorzystywania wody deszczowej jako woda ogrodowa lub w osobnej instalacji w lokalu, instalacja zakończona kranem w ogrodzie oraz jednym punktem w domu- wydzielone ogrody z zamontowanymi furtkami- 2 miejsca postojowe zadaszone ażurową pergolą- miejsca postojowe dla gości- parki kieszonkowe na terenie osiedla- schody żelbetowe z parteru na piętro- doprowadzony światłowód- możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich i dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb- możliwość rozbudowy standardu o dodatkowe funkcje m.in.: wentylację mechaniczną z rekuperacją, klimatyzację, odkurzacz centralny- komunikacja kolejowa zapewniająca połączenie z centrum Wrocławia w mniej niż 15 minut- węzeł wschodniej obwodnicy Wrocławia jest zlokalizowany 1,5 km od osiedla i nie stoimy do niego w korkachTakie komplementarne osiedle prezentujemy dziś Państwu

  SK Park

  od 7 400 zł/m2
  ul. Łąkowa , Święta Katarzyna, wrocławski(2.3 km od Wrocławia)
  Mesta Development Sp. z o.o.
 • Scandi City
  3 kw. 2023
  Scandi City to powstający w podwrocławskich Siechnicach tuż przy Błękitnej Lagunie nowy projekt Grupy Deweloperskiej Scandi Home, na który składać się będą 72 jednorodzinne, dwukondygnacyjne domy szeregowe. W pierwszym etapie powstanie ich 28, w kolejnych dwóch 16 i 28.Projekt jest połączeniem nowoczesności z funkcjonalnością, a jednym z jego najważniejszych atutów jest lokalizacja - zarówno z komunikacyjnego, jak i rekreacyjnego punktu widzenia.Scandi City to kolejna po Domach Scandi w Smolcu, Villach Scandi oraz Osiedlu Scandi we Wrocławiu inwestycja Grupy, która działalność na Dolnym Śląsku rozpoczęła w 2014 roku.

  Scandi City

  od 5 374 zł/m2
  ul. Paderewskiego , Siechnice(4.2 km od Wrocławia)
  Scandi Home
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Kasieńka - etap III Daszki
  Oferta archiwalna
  Domy w zabudowie szeregowej - Dom jednorodzinny wraz z własnością nieruchomości działkiJeden segment składa się z , parteru i poddasza użytkowego. Szerokość segmentów to 8,5 m. - wykończony w stanie deweloperskim zamkniętym.Pomieszczenia są otynkowane tynkiem gipsowym, zagruntowane i pobielone, gotowe do malowania.Na parterze znajduje się jeden pokój z aneksem kuchennym, który jest połączeniem pokoju dziennego, jadalni oraz salonu, łazienki, klatki schodowej, wiatrołapu i kotłowni - łączna powierzchnia parteru 63,09 m², oraz poddasza użytkowego z trzema pokojami i łazienką - o pow. 44,31m².Dodatkowo domy posiadają lub mogą być wyposażone w:1) komin i napowietrzenie do podłączena kominka2) okna trzyszybowe o współczynniku Ug = 0,5 W/m2K3) rolety4) wew. parapety z konglomeratu marmurowego5) zew. parapety z granitu6) ogrzewanie podłogowe7) dodatkowe okna w dachuSzczegóły u dewelopera.

  Osiedle Kasieńka - etap III Daszki

  od 3 558 zł/m2
  ul. Cicha , Święta Katarzyna, wrocławski(2.6 km od Wrocławia)
  Sokołowski Inwestycje sp. j.
 • Nowe Siechnice
  Oferta archiwalna
  NOWE SIECHNICE to inwestycja powstająca w miejscowości Siechnice tuż obok drogi krajowej DK 94 Wrocław-Opole. Architektura i klimat przywodzą na myśl przestronne przedmieścia, sprzyjające spokojnemu życiu poza miastem.Inwestycję tworzą cztery domy w zabudowie szeregowej, z których każdy posiadać będzie przestronny ogród oraz garaż dwustanowiskowy. W ofercie znajdują się dwa zróżnicowane pod względem metraży typy domów – typ A1 lub B2 (skrajny) o powierzchni 167 mkw. oraz typ A2 lub B1 (środkowy) liczący 172 mkw powierzchni. Projekty poszczególnych domów zostały starannie przemyślane, w wyniku czego możliwa jest elastyczna aranżacja wszystkich wnętrz. Dodatkowo do użytkowania można przystosować poddasze, zyskując dzięki temu dodatkowe kilkadziesiąt metrów powierzchni.

  Nowe Siechnice

  ul. Czeremchowa , Siechnice(3.5 km od Wrocławia)
  MT Budownictwo Tomasz Maciejewski
 • Lokum Siechnice - szeregi
  Oferta archiwalna
  Na granicy Św. Katarzyny i Siechnic powstaje wyjątkowe osiedle, o niepowtarzalnym, bardzo intymnym charakterze.Zaciszne miejsce z bardzo dobrym dojazdem do Wrocławia, kameralną atmosferą i przyjaznym sąsiedztwem. To wyjątkowa oferta dla rodzin, które marzą o własnym domu, w którym jest miejsce na kominek a z salonu można wyjść do własnego ogrodu.W tej chwili oddajemy ostatnie już domy w zabudowie szeregowej, stworzone z myślą o komforcie i satysfakcji ich przyszłych mieszkańców.Do każdego segmentu przynależne jest miejsce postojowe dla samochodu i pomieszczenie gospodarcze. Ciepło do budynków doprowadzone jest z elektrociepłowni a każdy segment posiada własny węzeł cieplny.Wykończenie w podwyższonym standardzie deweloperskim obejmuje montaż rolet elektrycznych w oknach na parterze oraz drewnianych schodów wewnętrznych.Osiedle składa się z 32 domów wzniesionych w zabudowie szeregowej. Do każdego segmentu przynależy prywatny ogród, z tarasem utwardzonym szlachetną kostką, dostępny bezpośrednio z salonu.Na terenie inwestycji pieczołowicie zaprojektowano zieleń oraz elementy małej architektury, które nadają osiedlu niepowtarzalnego charakteru i idealnie komponują się z otoczeniem.Wszystkich, którzy marzyli o domu z ogródkiem zapraszamy. Bo u nas marzenia się spełniają.Prawdziwe wartości mają solidne podstawy.

  Lokum Siechnice - szeregi

  ul. Mieszczańska/Graniczna/Włościańska , Siechnice(3.3 km od Wrocławia)
  Lokum Deweloper

Siechnice - dlaczego warto tu zamieszkać?

Siechnice to miasto położone w województwie dolnośląskim, oddalone o 13 km od Wrocławia. To stosunkowo niewielki obszar, który zajmuje ok. 15,6 km2 powierzchni. Okolica uznawana jest za atrakcyjną ze względu na bliskość stolicy Dolnego Śląska. Warto wspomnieć również o tym, że wiele osób, które mieszkają w Siechnicach pracują bądź też studiują we Wrocławiu. Ze względu na niskie ceny, w zaskakującym tempie rośnie popyt na nowe nieruchomości, a w szczególności na domy na sprzedaż w Siechnicach. To także miasto, które posiada bogatą ofertę wypoczynkowo-rekreacyjną. W pobliżu znajduje się wiele szlaków turystycznych, przez co okolica zyskuje na popularności szczególnie wśród osób aktywnych. Jak wygląda rynek mieszkaniowy na Dolnym Śląsku oraz w Siechnicach? Sprawdzamy.

Jak rozwija się dolnośląski rynek nieruchomości?

Duże znaczenie, jeśli chodzi o rynek mieszkaniowy na Dolnym Śląsku, ma dobra kondycja wrocławskiego rynku nieruchomości. Warto także wspomnieć, że większość deweloperów z Wrocławia, decyduje się na lokalizację inwestycji właśnie w Siechnicach. Najwięcej nowych mieszkań oraz domów powstaje we Wrocławiu - to jedna z większych metropolii mieszkaniowych na rynku. Ponadto na przestrzeni ostatnich kilku lat można było zauważyć, że stolica Dolnego Śląska znacznie wyprzedziła Kraków - jeśli chodzi o nowo powstające inwestycje. Warto jednak zaznaczyć, że obydwa te miasta w dalszym ciągu znacząco wyprzedza Warszawa. 

Dolnośląskie to również miasta takie jak Legnica, Jelenia Góra, Wałbrzych, Głogów, Kłodzko, czy Siechnice. Tereny bliższe górom cieszą się zdecydowanie większym zainteresowaniem głównie ze względu na turystykę oraz wypoczynek niż biznes, czy inwestowanie w typowe biurowce. Jednym z ciekawszych miejsc na mapie Dolnego Śląska są Siechnice. W tym mieście powstaje zarówno dużo mieszkań, jak i domów. Szczególnie ostatnio zauważalny jest popyt na inwestowanie w nowe domy w Siechnicach. Przyszłych nabywców nieruchomości przyciąga lokalizacja zarówno z komunikacyjnego, jak i turystycznego punktu widzenia. 

Nowe domy - Siechnice

Pomimo tak niewielkiego obszaru - w mieście powstaje coraz więcej nowych inwestycji. Prawie 90% z nich przeznaczona jest głównie na sprzedaż bądź wynajem a pozostałe 10% na potrzeby indywidualne. Dolnośląskie miasto stale się rozwija, a rynek nieruchomości plasuje się na wysokim poziomie. Szczególnie wciąż rośnie popyt na domy w Siechnicach. Zatem, czym charakteryzują się dolnośląskie nieruchomości? Zabudowa jest tutaj dosyć zróżnicowana, dzięki czemu każdy znajdzie tu ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Zarówno domy wolnostojące w Siechnicach o zabudowie szeregowej, jak i bliźniaczej posiadają wiele udogodnień. Przyszli nabywcy nowych domów z rynku pierwotnego w mają dostęp do parkingów, przestronnych balkonów, bądź tarasów, a także placów zabaw. Dodatkowo większość domów szeregowych położona jest w otoczeniu węzłów komunikacyjnych, które zapewniają dogodne połączenie z Wrocławiem. Ta kwestia jest szczególnie ważna, gdyż większość osób posiadających nowe domy w Siechnicach, pracuje w większych aglomeracjach m.in. w stolicy Dolnego Śląska.  

Jesteś zainteresowany zakupem nowego domu w Siechnicach? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Siechnicach

W Siechnicach dostępne są 192 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Siechnicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 43 do 106 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (25 mieszkań).
 • 3-pokojowe (118 mieszkań).
 • 4-pokojowe (37 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Siechnicach dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 94 do 111 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Siechnicach kosztuje 319 162 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 599 000 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny.

Oferty w Siechnicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: