Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nowa Sól Os. Armii Krajowej
  Oferta archiwalna
  NOWA SÓL, OS. ARMII KRAJOWEJ 5B-C - W TRAKCIE BUDOWY1. Budynek 2-klatkowy z windami, w poziomie parteru znajdować się będą garaże oraz komórki lokatorskie. W budynku zaprojektowano mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 48,4 m2 do 81,6 m2. Mieszkania 4-pokojowe o pow. 81,6 m2 z oknem w łazience oraz wc. Każde mieszkanie posiada bardzo ładny balkon. Teren działki zagospodarowany zostanie przez chodniki, drogę dojazdową, miejsca postojowe oraz plac zabaw. Budynek przyłączony zostanie do sieci ciepłowniczej Elektrociepłowni. Planowane zakończenie budowy 30.09.2018 r. / klucze w październiku 2018 r.NOWA SÓL - BUDYNKI ODDANE DO UŻYTKU1. budynek 36-rodzinny os. Armii Krajowej 5-5A - SA JESZCZE WOLNE MIESZKANIA2. budynek 72-rodzinny przy OS. ARMII KRAJOWEJ 6-6C - SĄ JESZCZE WOLNE MIESZKANIA3. budynek 36-rodzinny przy ul. 1-go Maja 26a - sprzedane4. budynek 23-rodzinny przy ul. 1-go Maja 26 - sprzedane5. budynek 42-rodzinny przy ul. 1-go Maja 28 - sprzedane

  Nowa Sól Os. Armii Krajowej

  od 3 390 zł/m2
  Osiedle Armii Krajowej , Nowa Sól(5.4 km od Zielonej Góry)
  Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.
 • Nowa Sól ul. 1 Maja 26
  Oferta archiwalna

  Nowa Sól ul. 1 Maja 26

  ul. osiedle im. Armii Krajowej , Nowa Sól(6.1 km od Zielonej Góry)
  Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.
 • Mieszkania w Nowej Soli
  Oferta archiwalna
  OSTATNIA KAWALERKANOWA SÓL, budynek 42-rodzinny przy ul. 1-go Maja 28. Budynek 1-klatkowy, wyposażony w windę, w poziomie piwnic znajdują się garaże i komórki lokatorskie.W budynku wykonano mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 30 m2 do 75 m2. Układ mieszkań został tak przemyślany, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki. Każde mieszkanie posiada bardzo ładny duży balkon. Zaprojektowano dojścia do klatki schodowej umożliwiające dostęp do budynku dla osób niepełnosprawnych.Budynek przyłączony został do sieci ciepłowniczej Elektrociepłowni.W dniu 03.02.2012 r. Decyzją nr 71/2012 budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie.Pierwszy akt notarialny został podpisany w dniu 27.02.2012 r.

  Mieszkania w Nowej Soli

  ul. 1-go Maja 28 , Nowa Sól(6 km od Zielonej Góry)
  Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.

Rynek nieruchomości w Nowej Soli - co owarto wiedzieć? 

Nowa Sól to niewielkie miasto mieszczące się w województwie lubuskim. Znajduje się na lewym brzegu Odry. To trzecia pod względem liczby mieszkańców miejscowość w tym regionie. W Nowej Soli wyznaczona została Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, w której działalność gospodarcza może być prowadzona na preferencyjnych warunkach, np. zwolniona z płacenia części podatków. Miasto jest jednym z większych ośrodków przemysłowych w zachodniej części Polski. Stałe ceny działek budowlanych i mieszkań oraz niewielka ilość lokali użytkowych do wynajęcia to charakterystyka nowosolskiego rynku nieruchomości.

Lokalna oferta mieszkaniowa 

Rynek nieruchomości w Nowej Soli jest niewielki bez względu na to, czy chodzi o rynek pierwotny, czy wtórny. Równie mały procent stanowią mieszkania do wynajęcia w tym mieście. Największym zainteresowaniem w Nowej Soli cieszą się przede wszystkim mieszkania 2- i 3-pokojowe. Na terenie całej Polski przeciętna liczba to około 3 lub 4 pokoje. Podobnie jest, jeśli chodzi o powierzchnię.

W tej lokalizacji dominują również mniejsze metraże średnio około 70 m2. Dla kraju współczynnik ten wynosi 100 m2. Oczywiście w tym zestawieniu zostały wzięte pod uwagę powierzchnie zarówno nowych mieszkań, jak i domów. W Nowej Soli można zamieszkać w jednej z dzielnic: Koserz, Stare Żabno oraz Zatorze, Wesoła, Hutnicza, Odrzańska czy Plac Solny. Jeśli chodzi o lokale użytkowe, inwestorzy nie mają zbyt wielkiego wyboru. Najbardziej atrakcyjne wydają się lokale w centrum miasta. Jednak rotacja w tym rejonie bywa raczej niewielka a właściciele niechętnie rezygnują z tak dobrej lokalizacji.

Inwestycje w Nowej Soli - co wpływa na ich wartość? 

Wartość inwestycji jest uzależniona od wielu czynników. Na cenę mieszkania ma wpływ na przykład to, na którym piętrze jest umiejscowione. Najbardziej atrakcyjne są oczywiście lokale znajdujące się na pierwszej lub drugiej kondygnacji budynku. W Nowej Soli przeważa kameralna zabudowa, w większości bloki czteropiętrowe.

Wysokie wieżowce to bardzo znikomy procent, zatem lokale znajdujące się na wysokich piętrach to rzadkość. Kolejnymi czynnikami, które podwyższają lub obniżają cenę mieszkania są lokalizacja, metraż, typ i rok budownictwa. Mimo budowy nowych osiedli ceny mieszkań na sprzedaż w Nowej Soli są raczej stabilne. Potencjalni mieszkańcy większą uwagę zwracają na takie kwestie, jak wysokość czynszu czy lokalizacja.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubuskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Nowej Soli na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Nowej Soli

Nowa Sól to miasto znajdujące się w granicach województwa lubuskiego. Posiada status gminy miejskiej oraz jest siedzibą powiatu nowosolskiego, a także członkiem Związku Miast Polskich. Wraz z Zieloną Górą oraz Sulechowem tworzy tzw. Lubuskie Trójmiasto. Aktualnie Nowa Sól stanowi jeden z większych ośrodków przemysłowych na zachodzie Polski. Działa tam wiele przedsiębiorstw, które zajmują się działalnością w branżach: metalowej, maszynowej, elektrotechnicznej, spożywczej, motoryzacyjnej, elektronicznej. Ponadto, Nowa Sól należy do Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w której powstało wiele fabryk.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: