Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Vitkowicka Residence
  Oferta archiwalna
  Vitkowicka Residence to kameralny kompleks 2 nowoczesnych budynków, w ramach których powstanie 12 przestronnych apartamentów. Do każdego apartamentu przynależy widokowy taras lub taras w formie ogródka oraz 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Teren inwestycji będzie w pełni zagospodarowany, powstanie droga wewnętrzna wraz z chodnikiem, całość będzie ogrodzona, a o bezpieczeństwo zadba osiedlowy monitoring.Apartamenty zostały zaprojektowane tak aby zapewnić maksymalny komfort przyszłym mieszkańcom. Apartamenty jednopoziomowe dają możliwość konfiguracji wnętrza poprzez określenia ilości sypialni. Apartamenty dwu poziomowe dysponują część dzienną o powierzchni około 40m2, pokojem rekreacyjnym, oraz 3 sypialniami w tym sypialnią główną z prywatną łazienką i garderobą. Wszystkie apartamenty posiadają południową ekspozycję części dziennych. Strefy prywatne zlokalizowane są w północnej części budynku, zapewniając wysoki poziom prywatności.

  Vitkowicka Residence

  od 7 880 zł/m2
  ul. Witkowicka 74 , Prądnik Biały, Kraków(5.1 km od centrum)
  Devely Sp. z o.o.
 • Konstelacja 2E
  Oferta archiwalna
  „Konstelacja 2e” to eleganckie osiedle nowoczesnych, dwupoziomowych apartamentów położonych w Węgrzcach koło Krakowa.Mamy dla Was do wyboru cztery typy apartamentów o powierzchni użytkowej od 64 do 92 m2.Mieszkania mają własny ogródek, zielony dach oraz jedno lub dwa miejsca postojowe.Apartamenty wykończone są w wysokim standardzie. Każdy z nich posiada:• pompa ciepła z funkcją chłodzenia• zielony dach• trzyszybowe okna PVC• przesuwne drzwi tarasowe• rolety antywłamaniowe• instalacja do paneli fotowoltaicznych• ogrzewanie podłogowe• światłowód• oświetlenie uliczne• altany śmietnikoweZapraszamy do zapoznania się z ofertą obejrzenia lokali.

  Konstelacja 2E

  od 6 865 zł/m2
  ul. Warszawska 184 , Węgrzce, krakowski(2 km od Krakowa)
  Konstelacja 2E Developer Sp. z o.o. Sp.k.
 • Silva Park
  Oferta archiwalna

  Silva Park

  od 8 160 zł/m2
  ul. Witkowicka 36 , Prądnik Biały, Kraków(4.9 km od centrum)
  Platforma Mieszkaniowa
 • Sliva Park
  Oferta archiwalna
  W dzisiejszych czasach, nie trzeba już wybierać pomiędzy komfortem życia w mieście, a spokojem i kontaktem z naturą. Stworzyliśmy dla Państwa inwestycję „Silva Park” która łączy te dwa elementy w jednym – przyjazne otoczenie natury bez konieczności rezygnacji z uroków miasta.„Silva Park” to inwestycja 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Osiedle składać się będzie z dwóch rodzajów mieszkań, jedno i dwupoziomowych. Konstrukcja budynków pozwala na połączenie wewnętrznymi schodami mieszkań parteru i piętra w ten sposób tworząc segment typu połowa bliźniaka.Projektując budynki zadbaliśmy o to, by zarówno metraż jak i funkcjonalność pomieszczeń były idealnie dopasowana do potrzeb klienta. Polega ona na możliwości dostosowania ilości pokoi sypialnianych w apartamentach.Na najmłodszych lokatorów osiedla będzie przygotowany atrakcyjny plac zabaw.Osiedle „Silva Park” zostanie w całości ogrodzone, by przyszli lokatorzy czuli się bezpiecznie. Dzięki wyjątkowemu położeniu osiedla, zapewnia ono tak pożądany w dzisiejszych czasach spokój i kontakt z naturą.

  Sliva Park

  ul. Witkowicka , Prądnik Biały, Kraków(4.9 km od centrum)
  M&J Sp. z o.o.
 • Wzgórze Witkowickie etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle „Witkowickie Wzgórze” to kameralna enklawa złożona z 16 budynków w tym 3 domów wolnostojących oraz 13 domów w zabudowie bliźniaczej z mieszkaniami jedno i dwupoziomowymi. Inwestycja zostanie zrealizowana w II etapach . W pierwszym etapie zostanie wybudowanych 32 mieszkań, natomiast w drugim etapie powstaną 3 domy i 22 mieszkania. Mieszkania mają dostęp do tarasu lub przestronnego ogródka. Komfort parkowania zapewnią podwójne garaże przynależne do domów oraz pojedyncze do mieszkań. Doskonałym uzupełnieniem są dodatkowe miejsca postojowe na terenie osiedla.Nie zapomnieliśmy o najmłodszych Mieszkańcach naszego Osiedla – w północnej jego części zaplanowaliśmy plac zabaw, który będzie doskonałym miejscem spotkań i tłem do zawierania nowych przyjaźni.Zadbaliśmy również o otoczenie i bezpieczeństwo. Teren wokół budynków będzie ogrodzony oraz starannie wykończony zielenią i elementami małej architektury.

  Wzgórze Witkowickie etap II

  ul. Witkowicka , Prądnik Biały, Kraków(5 km od centrum)
  Awim Grupa Inwestycyjna
 • Wzgórze Witkowickie
  Oferta archiwalna
  16 budynków – w każdym 4 mieszkania jedno lub dwupoziomowe!

  Wzgórze Witkowickie

  ul. Witkowicka , Prądnik Biały, Kraków(5.1 km od centrum)
  Awim Grupa Inwestycyjna
 • Osiedle Lawenda Park II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Lawenda Park położone jest w najbardziej ekskluzywnej dzielnicy Marszowiec w Zielonkach w otoczeniu wyłącznie nowych domów i zaledwie 8 km od Rynku Głównego.Miejscowość Zielonki, będąca stolicą całej gminy Zielonki, jest położona bliżej centrum Krakowa niż większość dzielnic Krakowa.Dojazd do ul. Opolskiej zajmuje zaledwie kilka minut i nie ma tam korków (droga obok marketu Elea). W 2007 roku gmina Zielonki została wybrana najlepszą gminą w Polsce.“Lawenda Park” to spokój i cisza, ale także renomowane sąsiedztwo.W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się zabytkowy fort, a w nim stylowa restauracja, gdzie można zjeść obiad w gronie najbliższych, a zaledwie kilka minut spaceru od osiedla budowany jest przez gminę nowy 2,5 hektarowy park z malowniczymi alejkami.

  Osiedle Lawenda Park II

  ul. Marzycieli , Zielonki, krakowski(0.1 km od Krakowa)
  Metropolis
 • Osiedle Lawenda Park
  Oferta archiwalna
  Nasze osiedle położone jest w najbardziej ekskluzywnej dzielnicy Marszowiec w Zielonkach w otoczeniu wyłącznie nowych domów i zaledwie 9 km od Rynku Głównego.Miejscowość Zielonki, będąca „stolicą” całej gminy Zielonki, jest położona bliżej centrum Krakowa niż większość dzielnic Krakowa.Dojazd do ul. Opolskiej zajmuje zaledwie kilka minut i nie ma tam korków (droga obok marketu „Elea”). W 2007 roku gmina Zielonki została wybrana najlepszą gminą w Polsce.“Osiedle Lawenda Park” to spokój i cisza, ale także renomowane sąsiedztwo.W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się zabytkowy fort, a w nim stylowa restauracja, gdzie można zjeść obiad w gronie najbliższych.Świeże powietrzeZielonki mają bardzo korzystną tzw. różę wiatrów,gdyż świeże powietrze napływa tam od strony lasów ojcowskich, co powoduje, że w porównaniu z Krakowem leżącym w dolinie oddycha się w Zielonkach świeżym i rześkim powietrzem, co jest dodatkowym atutem zdrowotnym.Zielonki dzisiajW 2007 roku gmina Zielonki została wybrana najlepszą gminą w Polsce.Wielomilionowe inwestycje w infrastrukturę sprawiają, że gmina rozwija się najszybciej w Polsce.Obecnie dzięki sprawnemu zarządzaniu od długiego czasu uważane są za najbardziej przyjazną mieszkańcom gminę w otoczeniu Krakowa i to właśnie z inicjatywy gminy dla jej mieszkańców powstała w Zielonkach nowoczesna hala sportowa z krytymi kortami i pełnowymiarowym boiskiem, na którym można rozgrywać zawody w randze międzynarodowej.Na terenie gminy znajdują się korty tenisowe, nowe boiska sportowe oraz dwie nowe szkoły.Nowe Gimnazjum w gminie ma tak dobrą opinie, że rodzice przywożą tam dzieci z Krakowa.Obecnie budowane jest przedszkole i biblioteka za ponad 10 mln złotych.W pobliżu Zielonek znajduje się market ELEA (dawna BILLA).

  Osiedle Lawenda Park

  ul. Marzycieli , Zielonki, krakowski(0.1 km od Krakowa)
  Metropolis
 • Krakowskie Wzgórza
  Oferta archiwalna
  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę Mieszkań sprzedawanych w cenie Dewelopera. Nasz kompleks budowany będzie w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa.W czasach pełnych hałasu i wszechogarniającego pośpiechu, jedną z najważniejszych spraw w życiu każdego człowieka jest potrzeba osiągnięcia szczęscia i spokoju. Potrzeba powrotu do spokojnego i przytulnego domu.Taką właśnie alternatywą jest Zespół Apartamentowy “Krakowskie Wzgórza“Nasza inwestycja wykonywana będzie przy użyciu najnowszych, dostępnych technologii (nowoczesne, cichobieżne windy, przestrzenne tarasy, podziemne garaże, miejsca parkingowe, całość terenu ogrodzona i monitorowana).Zapraszamy do współpracy…Walory inwestycji nowoczesne i funcjonalne rozwiązania architektoniczne 156 mieszkań o powierzchni od 44 m2 do 53,2 m2 miejsca postojowe w garażach podziemnych + miejsca postojowe na zew. nowoczesne, cichobieżne windy (zjazd bezpośrednio do garaży podziemnych) technologia tradycyjna (ceramika) przestronne tarasy od 6,8 m2 do 23,5 m2 teren ogrodzony dogodna lokalizacja (6 km od Rynku Głównego, bliskość centrów handlowo-rozrywkowych) planowana infrastruktura w przyszłości – linia szybkiego tramwaju,     północny węzeł obwodnicy Krakowa bliskość terenów zielonych (Park Białoprądnicki, Park Witkowski) projekt – renomowane biuro projektów Danielak, Biela & Świerczek zapewniamy obsługę kredytową dla Klientów planowane zakończenie inwestycji koniec II kwartału 2010 r. ceny już od 5600 zł brutto za m2 wyłączne biuro sprzedaży, ceny Dewelopera

  Krakowskie Wzgórza

  ul. Belwederczyków , Prądnik Biały, Kraków(4.9 km od centrum)
  Adchor Sp z o.o.

Informacje o Bibicach

Bibice to miejscowość w Małopolsce, która znajdujące się na południu należącej do powiatu krakowskiego gminy Zielonki. Jej terytorium wynosi 7,45 km2, a mieszka tu ok. 2200 osób. Całe Bibice leżą na terenie Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie w bezpośrednim sąsiedztwie 7 innych miejscowości. Zabudowa jest tu charakterystyczna dla miejscowości z dużym natężeniem domów jedno- i wielorodzinnych, a znaczne tereny pozostają jeszcze niezagospodarowane. Mimo zajmowania niewielkiego obszaru, Bibice mają sporo do zaoferowania. Atrakcyjność przyrodnicza połączona jest tu z odpowiednio rozbudowaną infrastrukturą. Na terenie miejscowości funkcjonują wszystkie niezbędne instytucje, a do centrum Krakowa jest stąd zaledwie 7 km. Znajdują się tu także ciekawe zabytki, w tym Fort Bibice. W regionie działa pierwsze polskie muzeum wiejskie. Bibice cieszą się bardzo dobrym położeniem zapewniającym dogodne połączenie z innymi miejscowościami regionu, w tym z samym Krakowem znajdującym się przy południowej granicy Bibic. Przez jej zachodnią część przebiega transkontynentalna trasa E77, której częścią jest droga krajowa nr 7.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: