Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Nowe mieszkania w Starachowicach – jakie wybrać?

Miasto położone jest w południowo-wschodniej części Polski, na pograniczu Gór Świętokrzyskich oraz Przedgórza Iłżeckiego. W Starachowicach znajduje się wiele zielonych stref miejskich, które sprzyjają relaksowi pośród natury. Miasto otoczone jest rozległymi lasami i słynie z malowniczo położonych zbiorników wodnych. Starachowice można podzielić na część południową (wypoczynkową) oraz północną (uprzemysłowioną). Przez miasto przebiega droga krajowa nr 42 i linia kolejowa.

Rynek nieruchomości w Starachowicach

Popyt na działki budowlane czy mieszkania w Starachowicach stale rośnie, co znajduje odzwierciedlenie w coraz wyższych cenach za metr kwadratowy. Najwięcej osób decyduje się na zamieszkanie w bloku lub kamienicy. Nowe mieszkania w Starachowicach zapewniają dostęp do wielu udogodnień, m.in. balkonów, tarasów czy prywatnych ogródków. Większość z nich znajduje się na kameralnych oraz zamkniętych osiedlach mieszkaniowych, w pobliżu których usytuowane są punkty handlowo-usługowe, ścieżki spacerowe i rowerowe, place zabaw, obiekty rekreacyjne, placówki edukacyjne.

Nowe bloki – osiedla w Starachowicach

Inwestycje deweloperskie powstają w bardzo dogodnych lokalizacjach – w bliskiej odległości od szkół, przedszkoli, przychodni, kompleksów leśnych oraz parków. Deweloperzy w Starachowicach dokładają wszelkich starań, by realizowane projekty wyróżniały się unikalnością i nowoczesnym designem. Dbają również o jakość użytych materiałów. Nowe mieszkania w Starachowicach są wykończone w standardzie deweloperskim i charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Starachowice – nieruchomości na sprzedaż

Na lokalnym rynku znajduje się szeroki wybór ofert mieszkaniowych. Największą popularnością cieszą się mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni do 60 metrów kwadratowych. Najczęściej wybierane są także kawalerki oraz lokale mieszkalne położone na wyższych kondygnacjach. Nowe mieszkania w Starachowicach są możliwie najlepszym wyborem dla młodych osób. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zarówno wśród singli, jak i rodzin z dziećmi.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Starachowicach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Starachowicach

Starachowice to miasto położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie starachowickim. Leży na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego. Usytuowane jest w dolinie rzeki Kamiennej i jest otoczone rozległymi lasami – pozostałością Puszczy Świętokrzyskiej. Powierzchnia miasta wynosi 31,83 km2 i zamieszkuje ją ok. 50 tysięcy osób. Starachowice posiadają wiele szlaków turystycznych oraz dwa szlaki rowerowe, dzięki czemu wielu mieszkańców, jak i turystów może spędzać czas aktywnie, na świeżym powietrzu. Jeśli chodzi o edukację to na terenie miasta funkcjonuje 8 szkół podstawowych, 8 szkół ponadpodstawowych oraz Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: