Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Wiadomości na temat Starachowic:

Nowe mieszkania w Starachowicach – jakie wybrać?

Miasto położone jest w południowo-wschodniej części Polski, na pograniczu Gór Świętokrzyskich oraz Przedgórza Iłżeckiego. W Starachowicach znajduje się wiele zielonych stref miejskich, które sprzyjają relaksowi pośród natury. Miasto otoczone jest rozległymi lasami i słynie z malowniczo położonych zbiorników wodnych. Starachowice można podzielić na część południową (wypoczynkową) oraz północną (uprzemysłowioną). Przez miasto przebiega droga krajowa nr 42 i linia kolejowa.

Rynek nieruchomości w Starachowicach

Popyt na działki budowlane czy mieszkania w Starachowicach stale rośnie, co znajduje odzwierciedlenie w coraz wyższych cenach za metr kwadratowy. Najwięcej osób decyduje się na zamieszkanie w bloku lub kamienicy. Nowe mieszkania w Starachowicach zapewniają dostęp do wielu udogodnień, m.in. balkonów, tarasów czy prywatnych ogródków. Większość z nich znajduje się na kameralnych oraz zamkniętych osiedlach mieszkaniowych, w pobliżu których usytuowane są punkty handlowo-usługowe, ścieżki spacerowe i rowerowe, place zabaw, obiekty rekreacyjne, placówki edukacyjne.

Nowe bloki – osiedla w Starachowicach

Inwestycje deweloperskie powstają w bardzo dogodnych lokalizacjach – w bliskiej odległości od szkół, przedszkoli, przychodni, kompleksów leśnych oraz parków. Deweloperzy w Starachowicach dokładają wszelkich starań, by realizowane projekty wyróżniały się unikalnością i nowoczesnym designem. Dbają również o jakość użytych materiałów. Nowe mieszkania w Starachowicach są wykończone w standardzie deweloperskim i charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Starachowice – nieruchomości na sprzedaż

Na lokalnym rynku znajduje się szeroki wybór ofert mieszkaniowych. Największą popularnością cieszą się mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni do 60 metrów kwadratowych. Najczęściej wybierane są także kawalerki oraz lokale mieszkalne położone na wyższych kondygnacjach. Nowe mieszkania w Starachowicach są możliwie najlepszym wyborem dla młodych osób. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zarówno wśród singli, jak i rodzin z dziećmi.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Starachowicach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Starachowicach

Starachowice to miasto położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie starachowickim. Leży na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego. Usytuowane jest w dolinie rzeki Kamiennej i jest otoczone rozległymi lasami – pozostałością Puszczy Świętokrzyskiej. Powierzchnia miasta wynosi 31,83 km2 i zamieszkuje ją ok. 50 tysięcy osób. Starachowice posiadają wiele szlaków turystycznych oraz dwa szlaki rowerowe, dzięki czemu wielu mieszkańców, jak i turystów może spędzać czas aktywnie, na świeżym powietrzu. Jeśli chodzi o edukację to na terenie miasta funkcjonuje 8 szkół podstawowych, 8 szkół ponadpodstawowych oraz Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: