Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe mieszkania na sprzedaż Starachowice

29 ofert w 2 inwestycjach

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • City Park Apartments
  gotowe
  City Park Apartments to inwestycja idealnie łącząca miejski styl i kameralność. Ulokowana w środku Starachowic przy ul. Pileckiego 14, w doskonale skomunikowanym rejonie, w pobliżu zrewitalizowanego Parku Miejskiego jest gwarancją prestiżowego adresu. Elegancki i nowoczesny budynek, zaprojektowany z wyjątkową dbałością o detale, tworzy oryginalną przestrzeń dla komfortu życia. Nowoczesny design

  City Park Apartments

  Ul. Pileckiego 14, Starachowice(10.9 km od Skarżyska-Kamiennej)
  Garden City Development
 • Osiedle Leśna Enklawa
  2 kw. 2024
  Inwestycja położona jest w północno-wschodniej części miasta na zamknięciu ul. Kopalnianej, w terenie zalesionym, w odległości ok 450m od istniejącej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Projekt osiedla domów wielorodzinnych o nazwie „Leśna Enklawa” zakłada docelowo realizację III etapów łącznie 180 mieszkań. I etap realizacji osiedla, dotyczy budowy pięciu budynków mieszkalnych

  Osiedle Leśna Enklawa

  ul. Kopalniana 27A, Starachowice(11.8 km od Skarżyska-Kamiennej)
  Aksa Development
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Starachowice

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Starachowicach – jakie wybrać?

Miasto położone jest w południowo-wschodniej części Polski, na pograniczu Gór Świętokrzyskich oraz Przedgórza Iłżeckiego. W Starachowicach znajduje się wiele zielonych stref miejskich, które sprzyjają relaksowi pośród natury. Miasto otoczone jest rozległymi lasami i słynie z malowniczo położonych zbiorników wodnych. Starachowice można podzielić na część południową (wypoczynkową) oraz północną (uprzemysłowioną). Przez miasto przebiega droga krajowa nr 42 i linia kolejowa.

Rynek nieruchomości w Starachowicach

Popyt na działki budowlane czy mieszkania w Starachowicach stale rośnie, co znajduje odzwierciedlenie w coraz wyższych cenach za metr kwadratowy. Najwięcej osób decyduje się na zamieszkanie w bloku lub kamienicy. Nowe mieszkania w Starachowicach zapewniają dostęp do wielu udogodnień, m.in. balkonów, tarasów czy prywatnych ogródków. Większość z nich znajduje się na kameralnych oraz zamkniętych osiedlach mieszkaniowych, w pobliżu których usytuowane są punkty handlowo-usługowe, ścieżki spacerowe i rowerowe, place zabaw, obiekty rekreacyjne, placówki edukacyjne.

Nowe bloki – osiedla w Starachowicach

Inwestycje deweloperskie powstają w bardzo dogodnych lokalizacjach – w bliskiej odległości od szkół, przedszkoli, przychodni, kompleksów leśnych oraz parków. Deweloperzy w Starachowicach dokładają wszelkich starań, by realizowane projekty wyróżniały się unikalnością i nowoczesnym designem. Dbają również o jakość użytych materiałów. Nowe mieszkania w Starachowicach są wykończone w standardzie deweloperskim i charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Starachowice – nieruchomości na sprzedaż

Na lokalnym rynku znajduje się szeroki wybór ofert mieszkaniowych. Największą popularnością cieszą się mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni do 60 metrów kwadratowych. Najczęściej wybierane są także kawalerki oraz lokale mieszkalne położone na wyższych kondygnacjach. Nowe mieszkania w Starachowicach są możliwie najlepszym wyborem dla młodych osób. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zarówno wśród singli, jak i rodzin z dziećmi.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Starachowicach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Starachowicach

W Starachowicach dostępnych jest 35 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Starachowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 38 do 87 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 12 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 14 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 3 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Starachowicach?

Najtańsze nowe mieszkanie w Starachowicach dostępne w sprzedaży kosztuje 277 779 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Starachowicach wynosi 0.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Starachowicach nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Starachowice - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Starachowicach oddali do użytku 24 lokale mieszkalne. 35 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 35 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 35 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Starachowicach, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 10 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 3 lokale
 • mieszkania na niskich piętrach - 21 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 4 lokale
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Starachowicach i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023