+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Gniezno

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Majowe IV
  Oferta archiwalna
  IV etap inwestycji Osiedla Majowego, to kontynuacja projektu budowy domów jednorodzinnych zlokalizowanych na granicy miasta Gniezna przy ul. Pałuckiej. Etap ten obejmuje docelowo wzniesienie 52 urokliwych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Każdy z domów posiadać będzie powierzchnie 100 m2 która została optymalnie wykorzystana na dwóch poziomach. Parter budynku zarezerwowano

  Osiedle Majowe IV

  ul. Pałucka , Gniezno(3.5 km od centrum)
  MTG - Inwest

Nowe domy w Gnieźnie – stan deweloperski

Dawna stolica Polski usytuowana jest we wschodniej części województwa wielkopolskiego. Gniezno to miasto, które dynamicznie się rozwija pod wieloma względami. Na jego terenie znajduje się wiele dużych przedsiębiorstw oraz zakładów przemysłowych. Przybywa też nowych inwestycji mieszkaniowych. Przez Gniezno przebiega droga krajowa nr 5 i 15 oraz trasa europejska E261. Wszystko to sprawia, że cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów.

Rynek nieruchomości w Gnieźnie

Miasto podzielone jest na 12 jednostek pomocniczych, nazywanych osiedlami. Zalicza się do nich Stare Miasto, Tysiąclecie, Ustronie, Winiary, Arkuszewo, Kawiary-Osiniec, Grunwaldzkie, Pustachowa-Kokoszki, Dalki, Piekary, Róża oraz Skiereszewo. Nowe domy w Gnieźnie można kupić w stanie deweloperskim i są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Wewnątrz budynków mieszkalnych została poprowadzona instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna oraz grzewcza. Niektóre z nich są wyposażone także w system alarmowy.

Nowe domy w Gnieźnie

Inwestycje deweloperskie znajdują się w dogodnych lokalizacjach i składają się z kameralnych osiedli mieszkaniowych. Najwięcej nieruchomości na rynku pierwotnym powstaje w dzielnicach oddalonych od centrum miasta, tj.: Kawiary, Ustronie czy Arkuszewo. Z reguły są to nowe domy w Gnieźnie w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej. Większe blokowiska przeważają na osiedlach Tysiąclecia i Winiary. W pozostałych częściach Gniezna dominują domy jednorodzinne i szeregowe oraz wille. Ceny mieszkań są tu zdecydowanie atrakcyjniejsze niż w Poznaniu.

Domy w Gnieźnie i okolicznych miejscowościach

Coraz większym powodzeniem cieszą się nieruchomości poza granicami miasta. Na rynku pierwotnym dostępne są domy wolnostojące w miejscowościach, takich jak: Wierzbiczany, Mnichowo, Mieleszyn czy Świątniki Małe. Większość z nich znajduje się na zielonych terenach Pojezierza Gnieźnieńskiego, w bliskiej odległości od jezior i gruntów leśnych. Na południowych krańcach miasta usytuowany jest Las Miejski, a wokół Gniezna jezioro Wierzbiczany, Pyszczynek oraz Wełnickie.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Gnieźnie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: