Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Brzozowa Aleja
  Oferta archiwalna
  Osiedle Brzozowa Aleja składa się z 16 budynków w zabudowie bliźniaczej, co finalnie daje 32 lokale mieszkalne. Całe osiedle skomunikowane jest wewnętrznymi drogami. Dodatkowo zlokalizowano na osiedlu miejsca parkingowe dostępne dla mieszkańców i ich gości. Obecnie mamy zakończony i wyprzedany I oraz II etap składający się z 16 lokali. W czerwcu 2020 roku wystartowaliśmy z III etapem inwestycji, przewidywane zakończenie prac czerwiec 2021 , przeniesienie własności do końca sierpnia 2021. Z etapu trzeciego mamy zarezerwowane 2 budynki G i H, już dziś można rezerwować pozostałe domy. Osiedle Brzozowa Aleja usytuowane jest w spokojnej, cichej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, w niedalekiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej. Ze względu na swoją lokalizację jest to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi gdyż w odległości 200 metrów znajdują się dwa przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum. Osoby prowadzące sportowy tryb życia, będą mieli możliwość skorzystania z nowo wybudowanej hali widowiskowo-sportowej, basenu , kortu tenisowego, orlika i boiska do piłki siatkowej znajdującego się w odległości 300m od naszej inwestycji . W pobliżu znajduje się wiele sklepów i punktów infrastruktury społecznej przychodnia lekarska, bank i dyskonty spożywcze. Dodatkowym atutem dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą będzie niewątpliwie bliskość jeziora Goczałkowickiego oraz dorzecza Wisły. Osiedle sąsiaduje z domkami jednorodzinnymi i lasem co łączy w sobie zalety, które docenią zarówno ludzie pragnący spokoju ,cieszący się mikroklimatem a także osoby aktywne fizycznie. Duża zaletą tej lokalizacji jest dobra komunikacja z drogą ekspresową 81.

  Brzozowa Aleja

  od 2 843 zł/m2
  ul. Zielona , Strumień(5.9 km od Jastrzębia-Zdroju)
  Dombud-Invest Sp. z o.o.

Informacje o Strumieniu

Powiat cieszyński jest częścią województwa śląskiego, która powstała w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Głównym miastem regionu jest miasto Cieszyn. Na powiat składają się: gminy miejskie: Cieszyn, Ustroń oraz Wisła, gminy miejsko-wiejskie: Skoczów, Strumień, gminy wiejskie: Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Zebrzydowice oraz pięć miast: Cieszyn, Skoczów, Strumień, Ustroń i Wisła. Ziemie cieszyńską odwiedza każdego roku około 2 miliony turystów, dlatego też turystyka jest jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki regionu, który jest jednym z głównych źródeł dochodów mieszkańców. Do bliższego poznania regionu zachęcają nie tylko malownicze krajobrazy, ale i bogata historia oraz wyjątkowa kultura.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: