Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nova Parkowa
  Oferta archiwalna
  Nova Parkowa to komfortowe mieszkania, w zacisznej okolicy Nowin oddalonych zaledwie kilkanaście minut od Kielc, zlokalizowane w najwyższym punkcie miejscowości.Dołożyliśmy wielu starań aby projekt budynku spełniał wysokie standardy rozwiązań technicznych oraz architektonicznych. Projektując oraz realizując każdą inwestycję zawsze kierujemy się w pierwszej kolejności jakością zadając sobie pytanie: czy ja chciałbym kupić tu mieszkanie? Taką właśnie inwestycją jest Nova Parkowa.Budynek ma dwu bryłową architekturę: część wyższa od ulicy Parkowej ma 5 kondygnacji, część niższa ma 3 kondygnacje, oba moduły są wyposażone w windy.Budynek posiada 32 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz taką samą ilość komórek kolatorskich.Mając na uwadze komfort mieszkańców oraz walory spędzania czasu na świeżym powietrzu zapewniliśmy dostęp wszystkich mieszkań zlokalizowanych na parterze do indywidualnych ogródków.Lokale na wyższych kondygnacją są wyposażone w balkony lub tarasy kompleksowo wykończone.Cały teren będzie estetycznie ogrodzony a garaż podziemny będzie objęty całodobowym monitoringiem video.Budynek posiada również ogólno dostępne pomieszczenie wózkowni oraz rowerowni zlolaklizowane na parterze.Budynek posiada mieszkania od 34 do 120 m2 – każdy powinien więc znaleźć odpowiedni lokal dla siebie.

  Nova Parkowa

  od 5 450 zł/m2
  ul. Parkowa 5 , Nowiny, kielecki(1 km od Kielc)
  PRO-BUD
 • Zielona Perła
  Oferta archiwalna
  O INWESTYCJIW sąsiedztwie słonecznego i spokojnego osiedla w Nowinach, 7 minut od centrum Kielc powstaje Zielona Perła – nowoczesne mieszkania dla wszystkich, którzy szukają prostych, ułatwiających życie rozwiązań. W Zielonej Perle mamy mieszkania o metrażach dokładnie takich, jakich potrzeba dla singla, wygodne mieszkania dla par na dobry początek wspólnego życia oraz szeroki wybór mieszkań trzypokojowych doskonałych dla rodzin z dziećmi. Dzięki zmodernizowanej ulicy Krakowskiej dojazd do Kielc skrócił się do kilku minut, a po powrocie do domu będzie się można cieszyć się z mieszkania w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, w miłej, sąsiedzkiej atmosferze. Na wewnętrznym placu dla dzieci, pociechy będą mogły bezpiecznie się bawić i zawierać swoje pierwsze przyjaźnie. Zieloną Perłę, jak wszystkie nasze inwestycje charakteryzują ciekawe rozwiązania architektoniczne, jakość wykończenia i dbałość o szczegóły. Mamy nadzieję, że zaprojektowaliśmy budynek nie tylko funkcjonalny dla jego mieszkańców, ale również pozytywnie wpływający na walory estetyczne najbliższej okolicy.ATUTY INWESTYCJIOgrodzony, bezpieczny budynek.Niezwykle widne (duże przeszklenia) i funkcjonalne mieszkania dla każdego od 27 do 56 m2.Wszystkie mieszkania z balkonami.Mieszkania na parterze z własnymi ogródkami.Wygodny parking podziemny.Winda z poziomu garażu podziemnego na wszystkie kondygnacje.Komórki lokatorskie.Zieleń wokół budynku wraz z małą architekturą.Plac rekreacyjny dla dzieci.Parking dla rowerów.Malownicze tereny rekreacyjne w pobliżu.Bezpieczeństwo finansowania i ochrona środków klienta - inwestycja chroniona rachunkiem powierniczym prowadzonym przez Bank. Środki wpłacane przez Klientów, wypłacane są przez Bank po zrealizowaniu kolejnych etapów inwestycji.

  Zielona Perła

  ul. Zgody , Nowiny, kielecki(0.7 km od Kielc)
  LWY INWESTYCJE DEWELOPER SP. Z O.O.

Informacje o Nowinach

Województwo świętokrzyskie - jednostka podziału administracyjnego w południowej części centralnej Polski ze stolica w Kielcach. Charakterystycznym miejscem regionu świętokrzyskiego są Góry Świętokrzyskie, które są centrum Wyżyny Kieleckiej. Na terenie samego województwa jest zróżnicowany teren - występuje tu dużo nizin jak i wyżyn. Średnia wysokość wynosi 243,4 m n.p.m., zaś najwyższy punkt to Łysica, posiadająca 612 m.n.p.m.

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: