Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Przy parku lokale usługowe

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Wieliczka, ul. Kościuszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przy parku lokale usługowePrzy parku lokale usługowe

5 zdjęć

Przy parku lokale usługowe
Przy parku lokale usługowe
Przy parku lokale usługowe
Przy parku lokale usługowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 42 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Funkcjonalne lokale w sąsiedztwie parku, blisko autostrady, z doskonałym dojazdem do Krakowa – to kompleks usługowy Przy Parku.

Kompleks usługowo-mieszkalny znajduje się przy ul. Kościuszki. To ciche miejsce usytuowane tuż przy parkach Adama Mickiewicza oraz Wielickim. Lokalizacja zapewnia wygodny dojazd z każdego miejsca Wieliczki, a także Krakowa.

W budynku B1 powstało 29 lokali. Ich metraż waha się od 40 do 97 mkw. Z kolei biurowiec B2 to 13 lokali o powierzchni od 47 do 123 mkw.

Najemcy oraz klienci mogą korzystać z obszernego parkingu usytuowanego tuż przy budynkach. Dzięki usytuowaniu kompleksu handlowo-usługowego w tej części miasta właściciele i najemcy lokali zyskują szansę na dotarcie do licznego grona usługobiorców oraz klientów.

Inwestycja Przy parku lokale usługowe znajduje się w Wieliczce, ul. Kościuszki (1 km od Krakowa), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Przy parku lokale usługowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Przy parku lokale usługowe nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną, gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa wiele klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przy parku lokale usługowe?

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biegnie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy parku lokale usługowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 684 metrów od inwestycji Przy parku lokale usługowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Park tor 3.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przy parku lokale usługowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy parku lokale usługowe znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Siedmiomilowe buty w odległości 143 m, Lambor - Wielicka Szkoła Montessori w odległości 161 m, Przedszkole samorzadowe nr 4 w odległości 289 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy parku lokale usługowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: POZ w odległości 201 m, Centrum Medyczne Solimed w odległości 419 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medcor" w odległości 604 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy parku lokale usługowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 65 m znajduje się Lidl, w odległości 173 m znajduje się Intermarché Super, w odległości 181 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy parku lokale usługowe w odległości 24 m znajduje się Wieliczanka, w odległości 99 m znajduje się boisko / kort, w odległości 155 m znajduje się Wieliczanka.

Data publikacji: 30.05.2019
Data aktualizacji: 13.05.2022

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu w Wieliczce

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023