Nowa Jabłoniowa

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jabłoniowa, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Gdańsk, Jasień, ul. Jabłoniowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Nowa Jabłoniowa

3 zdjęcia

Nowa Jabłoniowa
Nowa Jabłoniowa
Nowa Jabłoniowa

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Nowa Jabłoniowa lokal handlowo-usługowy

Kwadrans od centrum Gdańska, w zielonym otoczeniu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień, w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej - to lokal handlowo- usługowy Murapol Nowa Jabłoniowa

Murapol Nowa Jabłoniowa to kameralne osiedle zlokalizowane w południowej części Gdańska – przy ulicy Jabłoniowej. W spokojnym otoczeniu zaprojektowaliśmy trzy niewysokie budynki. Zaplanowane w nich zostały 224 mieszkania. W części parterowej budynku znajduje się lokal handlowo- usługowy z możliwością zakupu lub wynajmu.

Lokalizacja budynku umożliwia łatwy dojazd do lokali również z innych części Gdańska. Atutem inwestycji, który z pewnością docenią najemcy oraz klienci, jest możliwość zaparkowania samochodu w podziemnym garażu. Liczna zabudowa wielorodzinna w rejonie ul. Jabłoniowej, w której mieszka kilka tysięcy osób, to możliwość zaistnienia w świadomości szerokiego grona klientów.

Inwestycja Nowa Jabłoniowa znajduje się na Jasieniu, ul. Jabłoniowa (5.5 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Nowa Jabłoniowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Nowa Jabłoniowa nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Jabłoniowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Jabłoniowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Nowa Jabłoniowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lawendowe Wzgórze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Jabłoniowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Jabłoniowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Artystyczne Fantazja - Jasień w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Jabłoniowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Lewiatan, w odległości 380 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 380 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Jabłoniowa w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Siłowania "Pod Chmurką", w odległości 450 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 07.03.2019
Data aktualizacji: 28.06.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: